Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jovičić (SNS): Kupujmo pokvarene autobuse, bitno da su srpski  (Pročitano 6743 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.11
Browser
Safari 601.1.56
mob
I-mate 30 Pro
 Smile

Tako je tako je...samo pragmatizam... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.93
Sez objasnio.

Puca njima obojci patka za narod. Govna partijska.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1822
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 41.0
ja nemogu da verujem da ti ne mozes da ukapiras o cemu se ovde radi,pa nisu to apstrakcije ko kvantna fizika

nije problem u tome da se nesto pokvari,kolko vidim ovaj bus je jos uvek prototip,nego izjava ovog retarda koga slicni retardi podrzavaju da je bolje kupovati domace koje se non stop kvari negoli nesto sto je pouzdano i fukncionise dugi niz godina bez obzira ko ga proizvod

Kolko ja vidim tj primecujem, ovde je najmanji problem kvalitet buseva, jer koliko i kako  placate prevoz i onaj od "Krstica i sina" Smile  vam je predobar  Smile Smile Smile

Nasla se dva potpuna idiota, totalno nestrucna i poput dva ovna na brvnu se natezu  Smile Smile Smile moderni neki ovnovi jelte  Smile Smile Smile drustvene mreze koriste a publika navija  Smile
E sad,ruku na srce,  ovaj jedan, u nameri da ispadne pametan i strucan  Smile Smile Smile odvalio je takvu glupost da covek ima razloga i materijala da mu se na iznetu budalastinu nasmeje grohotom Smile ako ne i nesto gore  Smile E tu nastaje i problem, sto publika ovog drugog podjednako nestrucnog i nekompetentnog ovna, takodje sama nestrucna i nekompetenta ali uljuljkana neopravdano i nicim izazvano u ulogu nekakve "intelektualne elite" ovog drustva ismeva onog drugog ovna, njegove bisere  Smile ali i njegovu publiku  Smile pritom potpuno nesvesna da u tom svom ismevanju protivnika,argumentaciji koju koristi,da bi dodatno unizila  drugi "tabor" kako vole da se izrazavaju, ispadaju smesni, podjednako glupi i nestrucni kao i ovan kome se krenuli da se smeju  Smile Smile Smile Nekim argumentima mozda cak i gori  Smile
Drugarica "krouli" Vam je idealan primer... Smile Smile Smile nekakva "inteletualka" kod koje se vrednosnii sud formira,ona se opredeljuje na osnovu toga kom ko "bloku" pripada  Smile Smile Smile sprdnja Smile Smile Smile


Jos jednom se potvrdjuju moje reci da u Srbiji nije vazno kolko znas vec koliko si glasan, a samim time koliko ces "korisnih idiota" pridobiti svojom glasnoscu.... Smile Smile Smile a najgore od svega je kada ti "korisni idioti" pomisle da su nesto pametni i vazni, nekakva "elita", krem drustva jer zaboga oni podrzavaju one pametne  Smile Smile Smile javni zivot, javna scena nam je prepuna takvih zivopisnih likova, pa sto bi i forum bio postedjen  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Laz izmislja opake snove
slatka umorna laz
i dok nemoc pretvara snagu u bol
gluperde lutaju daleko
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
zuce upravo rade ono sto je ovaj bilmez jovicic izajavio....
podrzavaju svoje..domace.....iako je to pokvareno...do srzi....

balsa je izvukao rijeci iz konteksta...i postavio ih onako kako njemu odgovarau... i poceo da jede govna...

isto kao sa onim vazdupluhovima....i nije vise uopste vazno bilo sta je covjek pre toga i posle toga rekao...
vazan je vazdupluhov  Smile

treba njih sve motkama ispeglat..pa ce raditi i zaraditi taj novac... koji inace uzimaju - zajebavajuci se.... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1822
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 41.0
zuce upravo rade ono sto je ovaj bilmez jovicic izajavio....
podrzavaju svoje..domace.....iako je to pokvareno...do srzi....

Pa to ti i pricam  Smile odnosno i ukazujem svo vreme na to  Smile Smile Smile ali sve vreme onako "elitisticki i sa visine "  Smile Smile Smile sa stavom " ko nije sa nama, ne podrzava oni sto mi lupamo taj je iz suprotnog tabora a oni su zaboga nevaspitani, neobrazovani, neskolovani..."  Smile Smile Smile

Evo meni takvom pripadniku one "ruzne Srbije" one "nazadne i nacionalno svesne, potpuno nepismene, sa po kojom procitanom knjigom " Smile Smile Smile ovo pise jedan siptar kojeg jos uvek drzim kao ratni zlocinac u zarobljenistvu  Smile smislja jedan 'rvat a onog trucina iz rata jos uvek drzim da mi ceska jajaca  Smile Smile Smile

Predrasude, predrasude... Smile Smile Smile al' jbt ako si iz begisa, za EU si, citas "Danas", Goca i Dragan su ti uzor  Smile i podrzavas politicki "nase" bez obzira kakvu glupost odvale ti si IN lik  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Laz izmislja opake snove
slatka umorna laz
i dok nemoc pretvara snagu u bol
gluperde lutaju daleko
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Čitam Danas,slušam Gocu i Dragana,nisam iz BG,protiv sam EU,protiv sam DS i SNS dragi bravo da li sam ja IN Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1822
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Odgovorice "draga saveta" uskoro  Smile Smile Smile

Ne, jbt...salu na stranu uzasno me to nervira  Smile znas ono, nas je saborac, ok je  Smile Smile Smile a ako nije iz nase partije onda je sigurno.... Smile Smile Smile

Pa gledaj brate centralni sta rade demokrate sad ovom svom "malom".... Smile Smile Smile sad od jednom ne valja  Smile Smile Smile da se razumemo, verujem ja sve ovo sto iznosi o njemu ovaj "Mikijev mali" istrazivac novinar  Smile i njegova "udruga" ali isto tako nemam uopste sumnje, vec slutim da ce "malisan" na kraju biti nevin, jadnicak pakosno oklevetan...naravno jer je sada "nas"  Smile Smile Smile

To sto je radio, sto je radio, dok nje bio "njihov" nema veze, sad je "nas"...to sto su "oni" sve to znali da radi, sto je radio Smile, dok je bio "njihov" nisu procesuirali vec "dokumentovali" pa kad je promenio dres putem novinarsko/policijsko/politickih kanala isplivava na povrsinu, moze samo da "nam " koristi, za nauk "nasima" kako ne bi koji od "nasih" slucajno promenio dres i postao "njihov"...

A narod da se zabavlja...do sledeceg broja...dok se "draga saveta" ne oglasi... Smile

e jbg...otkazuje mi ovaj siptar poslunost, nece vise da kuca, 'rvat se buni a turcin oce kahvu  Smile prema tome... Smile
« Poslednja izmena: 26. Okt 2015, 13:00:38 od fabio_kanavaro »
IP sačuvana
social share
Laz izmislja opake snove
slatka umorna laz
i dok nemoc pretvara snagu u bol
gluperde lutaju daleko
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1402
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 41.0
ja nemogu da verujem da ti ne mozes da ukapiras o cemu se ovde radi,pa nisu to apstrakcije ko kvantna fizika

nije problem u tome da se nesto pokvari,kolko vidim ovaj bus je jos uvek prototip,nego izjava ovog retarda koga slicni retardi podrzavaju da je bolje kupovati domace koje se non stop kvari negoli nesto sto je pouzdano i fukncionise dugi niz godina bez obzira ko ga proizvod

bugarski chavdar je sinonim pouzdanostim za ove nase sklopocije kako mi se cini


http://www.flickriver.com/groups/1544168@N25/pool/interesting/
Seru i lupetaju gluposti,a kad bi lično morali da izvade novac nikada ne bi dali novac za djubre,mentoli,misle da pare rastu na drveću.

Ako narod daje pare vlast treba da kupi ono što je najbolje za te pare,a ne da pare proćerdaju na budalaštine.

A izjava mentola iz sns je direktno na štetu gradjana koji se voze tim autobusima i plaćaju vožnju.

1000 prima plate,a milion trpi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.71
neko zna nekog ko zivi u "begisu"  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1822
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 41.0
1000 prima plate,a milion trpi.

Nazalost po tebe, ovo najbolje svedoci koliko je tvoje znanje krhko i koliko si slabo upucen u proizvdnju i rad jedne takve fabrike iz koje izlaze slozeni proizvodi  Smile Smile Smile poput tih skartova  Smile Smile Smile

Nije tu u pitanju samo recimo 1000 radnika "Ikarbusa" vec da bi "Ikarbus" montirao i sklopio taj "skart" neko mora da proizvede lim,cevi, plastiku, staklo, gume, sedista, boju...xy komponenti proizvoda njihovih kooperanata koji se ugradjuju u taj "skart" a to su na hiljade radnika i ima veze sa onim BDP-om o kojem si tamo poceo da mudrujes, bas vezano za ovu temu  Smile

Obrni okreni,za drustvo je mnogo manja steta da tebi kao putniku  malko vise duva ispod vrata, da nemas klime i da te cestito protrese kad vozac menja brzinu  Smile a da se to sve proizvede ovde, kod nas...nego da se ti udobno vozis a da je sve to uvezeno a pogtovo obzirom na cenu koju kao putnik placas za prevoz (subvencionisana cena) i kako se zaista placa taj prevoz  Smile

I sve to ima veze sa BDP-om Smile kojeg sam ja imao na umu, kada sam se i ukljucio u ovu polemiku a ne sa tim da li sam ja pametniji ili ti  Smile Smile i oko cega se ova dva bilmeza spore  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 27. Okt 2015, 15:53:39 od fabio_kanavaro »
IP sačuvana
social share
Laz izmislja opake snove
slatka umorna laz
i dok nemoc pretvara snagu u bol
gluperde lutaju daleko
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.