Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jovičić (SNS): Kupujmo pokvarene autobuse, bitno da su srpski  (Pročitano 6747 puta)
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Да видим, боље да узмемо наш шкарт од икарбуса са иначе њемачким мотором и шасијом него да одма купимо њемачки бус да ваља. Јесам добро пофато?  Smile

Citat
Dosli smo do toga da komunisticke kineske drzave kompanije grade nuklearne elektrane u Velikoj Britaniji
Комунизам, компанија, некако ми то не иде заједно.  Smile

Cinjenice su lako proverljive  Smile
Кинез је већи капиталиста од Американца. Плус су у оној најгорој фази првобитне акумулације капитала.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1822
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Ima jedna divna kineska mudra izreka, koje se uvek rado prisetim a kaze : " Nije vazno da li je macka crna ili bela, sve dok lovi miseve "  Smile

A mi imamo samo bele macke  Smile Smile Smile jelte to tako treba, IN je  Smile a sad sto od miseva ne mozemo da zivimo ko te pita  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Laz izmislja opake snove
slatka umorna laz
i dok nemoc pretvara snagu u bol
gluperde lutaju daleko
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Значи, да узмемо швабу да заврши посо?  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1822
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Neeee...mi em sto nemozemo vise od miseva da zivimo, em sto ne mozemo vise da hranimo te IN "bele macke"  Smile Smile Smile vec mi rodjace tesko mozemo da hranimo i sami sebe   Smile

To ko razume ne poteze argumente o bankrotu Saab-a i ne otkriva rupu na saksiji kako trebaju da osptaju samo "kokurentne" fabrike. utopljenik se i za slamku hvata  Smile Smile
« Poslednja izmena: 25. Okt 2015, 19:20:05 od fabio_kanavaro »
IP sačuvana
social share
Laz izmislja opake snove
slatka umorna laz
i dok nemoc pretvara snagu u bol
gluperde lutaju daleko
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1402
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Oni imaju mercedesov motor i šasiju i ponovo naprave krš,pa kakva je to fabrika,šta njima treba da naprave funkcionalan autobus,oni da imaju malo obraza sami bi zatvorili fabriku i poslali izvinjenje celoj srbiji da su promašili profesiju i da će ubuduće da se bave uzgajanjem pečuraka.

U takvim fabrikama izgleda da ne shvataju da ti autobusi nekome prave pare,i da kupac trpi minuse zbog takvih autobusa,ali izgleda da je to nebitno,bitno je da oni imaju posao.


Njima mercedes da je poslao ceo autobus samo da ga sklope,ponovo bi sklopili krš.







IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
interesantan je ovaj hype oko tog mercedesa i ikarbusa,recimo nis ekspres je sklapao neke sklopocije koje su funkcionisale,pravili su i minibuseve sa wv motorom cuo sam da su u ovaj manji ubacivali dizelas iz golfa ili transportera
  druga strana medalje je ta sto tesko da bi ovo proslo neki ozbiljnji atest,test stabilnosti bezbednosti i slicno



IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
da li neko zna o kakvoj vrsti kvara se radi... Smile

ja ne mogu da vjerujem...  Smile svasta Smile
pa moze da bude milion kuraca... zbog kojih je bus stao... Smile

jbt ..pa i nekim od najpoznatjiih svjetskih proizvodjaca motornih vozila ...desavalo se da naprave propust u kontrolli proizvoda...ili da im se potkrde greska...
i citave serije su povlacene sa trzista... Smile

jedan bus stao-pokvario se...i ovolika larma i ovoliko sranje... Smile

da li je nekome ..onako..slucajno...odnekud poznat onaj 'znak'...jebo mater svoooju.... na ' celu busa  Smile

tacno se vidi...da ima mentola... kojima je  i drago sto se pokvario bus  Smile Smile

boze dragi... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
ja nemogu da verujem da ti ne mozes da ukapiras o cemu se ovde radi,pa nisu to apstrakcije ko kvantna fizika

nije problem u tome da se nesto pokvari,kolko vidim ovaj bus je jos uvek prototip,nego izjava ovog retarda koga slicni retardi podrzavaju da je bolje kupovati domace koje se non stop kvari negoli nesto sto je pouzdano i fukncionise dugi niz godina bez obzira ko ga proizvod

bugarski chavdar je sinonim pouzdanostim za ove nase sklopocije kako mi se cini


http://www.flickriver.com/groups/1544168@N25/pool/interesting/
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
covjek to uopste nije rekao u tom smislu ..u koji je smisao  to balsa prebacio....
nije vazna jbn forma toga sto je ovaj mentol izjavio...nego jbn sustina....
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
boli me kita za obojicu ja ne lizem guzicu nijednom od njih,poenta price je lazni patriotizam jednog i lazna briga za gradjane obojice
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.