Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 16 17 19 20 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jos jedna poruka od necivilizovanih - Severna Koreja otvorila naucni centar  (Pročitano 55060 puta)
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Nećeš sigurno pročitati da su 9 ekonomska sila na svetu, ili da su najbrže rastuća ekonomija u svetu, jedino što možeš da pročitaš jeste da je ta nesrećna vojska testirala neku raketu.

----------------------------


Kako je njima dobro Smile

« Poslednja izmena: 13. Feb 2017, 12:45:04 od sergio ramos »
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
podrska velikom korejskom narodu u uspostavljanju istorijske istine...

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Dosad si mogao napisati tu istinu, koliko puta si napisao tu istu rečenicu po ovim temama Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ArijA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4195
Nije istina za svakoga  Smile
IP sačuvana
social share
Ogranicenja su iluziona ideoloska prepreka ljudskog uma.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Evo je opet insajderske tajne, ajde bre podelite sa nama šta rade tom narodu tamo, jel se svi gudraju za dž ili kako funkcioniše taj sistem Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ArijA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4195
Treba prvo da se orjentises za to i u tom pravcu  Smile

Nije to nikakva mudrost, secas se kada sam ti govorila da si ti na raskrsnici (sto se tice stavova i vidjenja stvari)?  Smile

I dalje to mislim mada sam ocekivala da ces brze da sazris  Smile
IP sačuvana
social share
Ogranicenja su iluziona ideoloska prepreka ljudskog uma.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
podrska velikom korejskom narodu u uspostavljanju istorijske istine...




 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
to je najnapaceniji i najgladniji narod na planeti.... Smile
nemate vi tri ciste o s.koreji...
niko od vas postovaoca lika i djela kimdzonglije
ne bi 7 dana prezivio u s .koreji...


tamo su svako ljudsko pravo i sloboda davno zaboravljeni...
ne znaju ni kako izgleda sloboda a kamoli bilo koje ljudsko pravo....

oni arapski gurbeti saudijci i ostali dzihadisti
su male bebe za kimdzonglije...po pitanju ljudskih prava...i sloboda...

taj mali psihopat je spreman da zbrise citav korejski narod sa planete ...i sa sjevera i sa juga...
samo da opstane kimdzongizam ....

svet je trebao da smakne ovog malog psiha i svu njegovu bracu...
jos u doba kad su se skolovali  u svajcarskoj...
i ovo sranje zvano kimdzongizam bi nestalo sa planete....

Smile


i ja nikako ne mogu da shvatim da neko moze citav narod da poistoveti sa jednim covjekom.
...jednim liderom... Smile


a to je cest slucaj ovdje na forumu..
sve ruse stavljaju pod putina..
sve republikospskance stavljaju pod karadizca ili pod dodika..
sve srbijance pod vucica.,.seselja...milosevica itd...
i citave narode posmatraju kroz te neke lidere...

pa i citav ..dobro pola korejskog naroda stavljaju pod ovog psihopatu i ravnaju
jedan citav narod prema ovom psihu... Smile

niti u rusiji svi podrzavaju putina...niti ga svi vole...
niti u srpskoj svi podrzavaju dodika niti ga svi vole...
niti u srbiji svi vole vucica...

meni nije jasno ni to da stvarno ima ljudi koji misle da citav narod sjeverne koreje voli kimdzongliju...
kao na onim propagandnim filmicima ..kada padaju u trans...kada u zivo vide kimdzongliju i slicne guposti.. Smile

to su sulude stvari...
i de  malo dodjite sebi  Smile


Smile
« Poslednja izmena: 14. Feb 2017, 12:35:35 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
Meni je fascinantno da u 2017. godini i dalje postoje ljudi koji imaju pristup netu, knjigama, slikama, reportažama, pričama... i to sa svih strana i sa svih izvora, a da se i dalje prže na tu Severnu Koreju i da misle kako je sve loše što se čuje o njoj puka zapadnjačka propaganda.

Zapadnjačka propaganda je kad doktor iz Švajcarske za emisiju na NGC besplatno obavi 1000 operacija katarakte i posle skidanja zavoja prvo što Koreanci rade je da idu do portreta Kimija da mu se zahvale što im je ON vratio vid! Vrhunac tog momenta je bilo kada mu se klanja neka baba i zahvaljuje jer će sad moći još vrednije da kopa u rudniku soli.  Smile Deo sa narodnim onanisanjem kreće na 40. minutu snimka.
Zapadnjačka propaganda je kad jedni Rusi odu u SK i čude se bedi i ludilu u kome ovi žive.
Zapadnjačka propaganda je kad se na reportaži koju je napravila i pustila SK televizija vide ugašeni monitori na praistorijskim kompjuterima u (kobajagi) internet kafeu.
Zapadnjačka propaganda je kad Kim uđe u pekaru/fabriku i snima se samo deo prostorije koji je krcat hranom a onda se kamera na trenutak okrene negde drugde i vide se desetine praznih rafova i proizvodnih linija.
Zapadnjačka propaganda je kada ruski turisti (dakle pripadnici prijateljske nacije) odu u ''prestižni hotel Pjongjanga'', sede u jezivo praznoj sali i dobiju da jedu jela koja su suva i tvrda kao kamen.
Zapadnjačka propaganda je kada se pojave slike moćne Severnokorejske armije i na njima vidiš par istih mašina koja se ponavljaju više puta. Isto je i sa video snimcima.
Zapadnjačka propaganda je kad na netu nađeš sajtove raznih svetskih entuzijasta (dakle ljude koje boli dupe za politiku i međunarodne odnose, nego slikaju taksije, autobuse, vozove, ulice...) i vidiš puste ulice, tramvaje i autobuse koji voze 20 na sat da se ne bi raspali, zgrade koje su samo prazne ljušture, bez stanova i ljudi...
Zapadnjačka propaganda su razne reportaže o životu u unutrašnjosti SK, u kome je vreme stalo a vrhunac luksuza su jeftini kineski krševi od automobila.


Sve je to zapadnjačka propaganda stvorena od strane zlih kapitaloimperijalista koji su ljubomorni na prosperitet i moć Severne Koreje pa joj smišljaju svakakve pakosti i laži...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
idu do portreta Kimija da mu se zahvale što im je ON vratio vid!






Imperijalistička propaganda!   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 16 17 19 20 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.