Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 14:20:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na ovom forumu, mozete postavljati teme sa informacijama o glumcima i glumicama, komentarisati ih, hvaliti... 
Ukoliko zelite da postavite novu temu, obavezno proverite da li je ta tema vec postavljena. 
 

Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Johnny Depp - Džoni Dep  (Pročitano 168410 puta)

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
 :nervious:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Johnny Depp me je odusevio u par filmova kako glumi.Za izgled ne znam sta bi rekla osim
da se zaista dobro drzi sobzirom koliko ima godina i stil oblacenja mu je cool.
Skroz mi je ok.. Smile
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
da se zaista dobro drzi sobzirom koliko ima godina

 Smile Smile

па нема он 90 година па да се добро држи већ 47 Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 
Citat
da se zaista dobro drzi sobzirom koliko ima godina

 Smile Smile

па нема он 90 година па да се добро држи већ 47 Smile
Vidim da si hteo da ispadnes pametan al ti nesto ne ide..
On ima godina koliko ima i izgleda bolje od polovine muskaraca koje ja znam.
A imaju bar 10 godina manje  no nema veze i ako ne ukapiras.
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
HTC Smart
Johnny Depp zgrožen što mu ćerka obožava Justin Biebera


Johnny Depp kaže kako mu je ćerka postala opsednuta Justinom Bieberom, a njemu se to uopšte ne sviđa. 11-godišnja Lily-Rose, koju glumac ima sa Vanessom Paradise, je pala na šarm mlade pop zvezde, a njen otac je zgrožen što je već toliko zanimaju dečaci.

"Kao tati, to mi je grozno. Nedavno sam sreo Justina Biebera na nekoj proslavi, a kada sam joj to ispričao, počela je da menja boje na licu. Tada sam shvatio da je stanje ozbiljno", rekao je glumac. Johnny dodaje kako devojčica obožava muziku kao i da kao i njena mama već piše pesme.

 "A zastrašujuće je koliko je pametna, i jako je zrela za svoje godine", kaže glumac. Sa Vanessom ima i osmogodišnjeg sina Jacka. "On je kao ja u njegovim godinama. Opsednut je Drugim svetskim ratom", kaže Depp.

Izvor: Svet plus
« Poslednja izmena: 25. Apr 2011, 13:50:00 od monk13 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
HTC Smart
Džoni Dep se oseća kao Petar Pan

Džoni Dep u 47. godini misli da je postao bolji, ali priznaje da se ne oseća kao odrasla osoba.



Džoni poredi sebe sa Petrom Panom i iako ima 47 godina i dvoje dece priznaje da se ne oseća uvek kao odrasla osoba.

- Uspeo sam da se promenim u nekim stvarima. Nisam sebičan kao što sam bio i osećajniji sam. Ali zaboga, ne možeš sebe shvatati previše ozbiljno. Zapravo nisam još potpuno odrastao. Bar jednom dnevno Petar Pan me uzme pod svoje- kaže Dep.

On tvrdi da mu je porodica prioritet i zahvalan je što zbog uspešnosti svojih filmova ne mora da brine kako će ih obezbediti.

- Vanesa i deca su jedino što mi je potrebno da bih bio srećan. Sve drugo nije prioritet. Ne moram da brinem o tome da li ću moći da hranim porodicu i sebe- zaključio je Džoni.

Iako se sprema za četvrti deo Pirata s Kariba, otkrio je da su ga čelnici "Diznija" zamalo otpustili pošto su videli probne snimke prvog dela. Naime, oni nisu bili zadovoljni njegovim tumačenjem kapetana Džeka Speroua.

- Kada su videli prve snimke počeli su da paniče i nisu ništa od tog čudaka- tako su me zvali. Mislili su da je moj Džek Sperou suviše gej, suviše "urađen", izgubljen- kaže glumac.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
HTC Smart
Džoni Dep ostavio 700 funti bakšiša

Holivudski glumac Džoni Dep iznenadio je konobare u jednom pabu u Britaniji napojnicom od 700 funti, što iznosi oko 80.000 dinara.



Džoni Dep se trenutno nalazi u Bakinghemširu, gde snima novi film, "Dark Shadows", a pre neko veče je iznenadio zaposlene u pabu "Thatched Tavern" napojnicom od čak 700 funti.

- Džoni je odseo u hotelu sa pet zvezdica u Askotu, u kom prenoćište košta oko hiljadu funti. Umesto da ostane u luksuznom hotelu, odlučio je da se druži sa meštanima u obližnjem pabu - izjavio je neimenovani izvor, i dodao da je prvo veče ostavio napojnicu od trista, a odmah sledeće veče od četiristo funti.

Sa njim su bili njegova supruga, Vanesa Paradi i njihovo dvoje dece, a osim napojnicom, oduševili su meštane i svojim "prizemnim ponašanjem".

Ovo nije prvi put da Džoni iskazuje svoju velikodušnost putem bakšiša. Naime, u jednom restoranu u Čikagu ostavio je napojnicu od 4.000 dolara.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
HTC Smart
Dete me zaboravi kad nam Ajron men dođe u goste!

Sin Džonija Depa potpuno zaboravi na kapetana Džeka Speroua kada se pojavi Ajron men. Slavni glumac teši se time što njegov lik gubi na „domaćem terenu“ od Marvelovog junaka samo kada je u blizini Robert Dauni Džunior.

Džoni Dep požalio se javno na svog sina. Devetogodišnji dečak, prema tvrdnjama zvezde filmskog serijala Pirati sa Kariba, više voli Ajron mena nego očev lik - kapetana Džeka Speroua.
Dzek-i-Ajron-men.jpg



Američki glumac i pevač, koji u pomenutoj franšizi tumači Speroua, objasnio je da njegovo dete voli pomalo ekscentričnog pirata.

Međutim, dečak je mnogo veći ljubitelj Marvelovog lika Ajron mena, koga u filmskim verzijama glumi Robert Dauni Džunior.

„Voli on i dalje kapetana Džeka, ali me viđa svaki dan i već se navikao na tatu", rekao je Dep o svom sinu Džonu Džeku Kristoferu Depu Trećem.

Problem za šarmantnog pirata nastaje kada se nađe u blizini akcionog heroja.

„Bob Dauni, koji je stari drugar, dođe povremeno na večeru i Džek je tada u fazonu 'O moj Bože' i tada kapetan Džek gubi od Ajron mena", objasnio je pomalo razočarani tata.

Robert Dauni Džunior glumio je u dva nastavka filma Ajronmen, dok će četvrti deo Pirata sa Kariba sa Depom u glavnoj ulozi biti premijerno prikazan na Kanskom


Izvor: RTS
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
HTC Smart
Džoni Dep želi da sačeka sa snimanjem petog nastavka “Pirata sa Kariba”

Iako je peti nastavak filma “Pirati s Kariba” već na vidiku glumac Džoni Dep ipak želi da sačeka sa njegovim snimanjem. Američki scenarista Teri Rosio koji je kreator prethodna četiri nastavka, već je osmislio novu avanturu kapetana Džeka Speroua. Međutim, glavni glumac Džoni Dep, iako još uvek nije pročitao scenario izrazio je želju da se sačeka sa snimanjem.
- To nije nešto što može da počne da se snima već sledećeg meseca i pripremi do Božića 2012. godine. Moramo malo da sačekamo. Novi film mora biti poseban, baš kao i svaki do sada - rekao je Dep.

Izvor: Hello magazin
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
HTC Smart
Džoni Dep se teško povredio na snimanju novih Pirata



Glumac Džoni Dep je na snimanju četvrtog dela filma "Pirati sa Kariba" teško povredio leđa. Međutim, uprkos tome zbog zgusnutog rasporeda, snimanje je nastavljeno.

Tim povodom Dep je izjavio: "Nastavio sam sa snimanjem. Nisam imao izbora. Sve vreme sam šepao na set-u. Bilo je monstruozno, čoveče, toliko grozno da sam zapravo počeo uživati u boli. Navikao sam se na nju, pa mi je i nedostajala kada je prošla."

Izvor: Svet plus
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 14:20:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.