Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 17:53:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na ovom forumu, mozete postavljati teme sa informacijama o glumcima i glumicama, komentarisati ih, hvaliti... 
Ukoliko zelite da postavite novu temu, obavezno proverite da li je ta tema vec postavljena. 
 

Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Johnny Depp - Džoni Dep  (Pročitano 168529 puta)

Mrzi me da se posisam,a ljudi misle da pustam kosu

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8pr
mob
Samsung j700
Ja nisam uopste ukapirao Dead man.  Mozda sam za takve stvari malo pglu, mozda sam i inace pglu, ali koga god da pitam on mi kaze nesto tipa - Znas,meni je taj film bio do jaja. . . sve sam skapiro. . . nego, znas, davno sam ga gledo pa i ne mogu bas da se setim tacno o cemu se radi. . .
Mislim i ja mogu da nagadjam, ali teo bih da znam sta je pesnik hteo da kaze.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Najbolji glumac svoje i svih generacija posle njega... I ne kazem ovo iz patriotizma, ali meni je bio najbolji u Arizona Dream... Za tu ulogu je trebalo petlje...
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Džoni Dep najplaćeniji glumac Holivuda

Ugovorom vrednim 35 miliona dolara za četvrti nastavak sage "Pirati sa Kariba" Džoni Dep je postao najplaćeniji holivudski glumac.

Ovo je minimalna suma koju će slavni glumac dobiti za snimanje četvrtog nastavka sage o gusarima "On Stranger Tides", jer će njegov honorar procentualno rasti u zavisnosti od zarade filma na bioskopskim blagajnama.

Na listi 10 najplaćenijih glumaca iza Depa nalaze se Harison Ford, Tom Henks, Kameron Dijaz, Džim Keri, Vil Smit, Saša Baron Koen, Mel Gibson, Met Dejmon i Tom Kruz.

Studio Dizni odlučio se da Depu ponudi rekordnu sumu nakon što su druge dve zvezde franšize, Kira Najtli i Orlando Blum, odbili da ponovo glume u Piratima.

Iako su američki mediji preneli da će glavnu žensku ulogu preuzeti španska glumica Penelope Kruz, producenti još uvek ništa nisu zvanično potvrdili.

Dep je za treći deo Pirata, "Tajna škrinje", dobio 25 miliona dolara, a sa najnovijim honorarom njegova ukupna zarada za ceo serijal iznosi 84 miliona dolara.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Džoni Dep u januaru na Mokroj Gori

Treći međunarodni filmski i muzički festival "Kustendorf" biće održan od 13. do 19. januara 2010. godine u Drvengradu na Mokroj Gori, gde će jedan od gostiju biti američki glumac Džoni Dep, saopštili su organizatori.
Kako je najavljeno, u okviru festivala čciji je osnivač srpski režiser Emir Kusturica, program "Retrospektiva velikana" biće posvećen "jednom od najznačajnijih i najpoznatijih glumaca današnjice Depu", koji će kao gost "Kustendorfa" održati nekoliko radionica.



KUSTENDORF U okviru tog programa biće prikazan Kusturičin "San o Arizoni" (Arizona Dream), jedini njegov film sa Depom, kao i Depovi "Edvard Makazoruki" (1990) i "Doni Brasko" (1997).
Za učešće na festivalu, koji organizuje producentska kuća "Rasta Film internešenal" (International) pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture Srbije, za učešće u takmičarskom programu prijavilo se više od 300 filmova mladih filmskih autora i studenata filmskih škola iz sveta.
"Raznolikost tema i žanrova, kao i zavidan kvalitet pristiglih filmova obećavaju da će nadmetanje za nagrade 'Zlatno', 'Srebrno' i 'Bronzano jaje' biti uzbudljivo i neizvesno. Spisak filmova koji će biti prikazani u okviru takmičarskog programa biće uskoro objavljen", saopštili su organizatori.
Najbolje filmove odabraće međunarodni žiri čija je predsednica strip autorka i režiserka Marđan Satrapi, a članovi producentkinja i filmska autorka Sara Drajveri holivudski producent Džonatan Vajsgal.
Kako je najavljeno, program "Savremene tendencije" predstaviće neke od najboljih filmova prošlogodišnje produkcije kao što je "O Eli" Iranca Asgara Farhadija dobitnika "Srebrnog medveda" za režiju u Berlinu ove godine, ili film Fatiha Akina "Soul Kitćen", dobitnik specijalne nagrade žirija na filmskom festivalu u Veneciji.
"Savremene tendencije" predstaviće i autore tih filmova, koji će kao gosti festivala nakon projekcija održati radionice. Tu su i "Vreme koje preostaje" Elije Sulejmanija, "Afera 'Zbogom'" Kristijana Kariona, "Car" ruskog režisera Pavela Lungina, "Zakopane tajne" mlade tunižanske rediteljke Radže Amari i najnoviji film Džima Džarmuša "Granice kontrole".
Program "Evergrin" podsetiće na neka od najvažnijih filmskih ostvarenja, kao što je animirani film "Persepolis", debi Marđan Satrapi i Vinsenta Parnoa, koji je osvojio nagradu žirija na filmskom festivalu u Kanu 2007. godine.
U okviru muzičkog program "Kustendrofa" svake večeri nakon projekcija i radionica, održaće koncerte bendovi "Global.Kriner" iz Austrije, francusko-španski "Os Festicultores Troupe", "Rubl" iz Rusije i špansko-italijanska atrakcija "Tonino Corotone".
Tu su i turska pevačica Ajnur, zatim srpski etno džezer Vlada Maričić, ženska pevačka etno-pop grupa "Vrelo" i Emir Kusturica i njegov "No smoking orkestra".

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Džoni Dep drugi put među Srbima

Ovo će biti druga poseta Džonija Depa, koji je pre 20 godina bio u Beogradu gde je svirao sa Partibrejkersima u Studentskom kulturnom centru...
Jedan od najatraktivnijih i najuspešnijih glumaca današnjice, Džoni Dep, dolazi na Treći međunarodni festival „Kustendorf“, koji počinje sutra na Mokroj Gori. On će biti gost reditelja Emira Kusturice, a do sada su „Drvengrad“ posetili reditelji Nikita Mihalkov i Džim Džarmuš.



TAJNA - Dolazak glumca kog sanjaju mnoge devojke obavijeno je velom tajne. Naime, Džoni danas stiže u Srbiju, ali organizatori nisu želeli da otkriju kad sleće i i koliko će se zadržati. On će sve vreme boraviti na Mokroj Gori, odnosno neće posetiti Beograd ili neki drugi grad.
Kusturica je za svog gosta organizovao doček Srpske nove godine ispred crkve Svetog Save, na raskršću ulica Ive Andrića i Džoa Stramera u Drvengradu.
Ovo će biti druga poseta Džonija Depa, koji je pre 20 godina bio u Beogradu gde je svirao sa Partibrejkersima u Studentskom kulturnom centru, a kada smo pozvali frotmena Brejkersa da bismo ga upitali da li će se videti sa Džonijem, Cane je u svom stilu odgovorio: „Zašto bih? Imam neka posla. Ćao!”.
Prema rečima reditelja, Dep nije imao nikakve zahteve pošto dolazi kao gost.
Takođe, na Mećavniku će biti otkrivena statua Džonija Depa u prirodnoj veličini, rad vajara Božidara Nikolića, koja je napravljena je od kevlara kombinovanog sa modernim materijalima. Pored toga, Depu će biti uručena specijalna nagrada „Za buduće filmove“, a na otvaranju „Kustendorfa“ biće prikazani digitalno obraćeni filmovi braće Limijer, što će biti jedinstvena premijera ovih ostvarenja. U Džonijevu čast biće prikazana tri njegova filma „Arizona drim”, „Edvard Makazoruki” i „Doni Brasko”.
Skoro trideset filmova takmičiće se u narednih sedam dana za „Zlatno jaje“, prvu nagradu festivala, a o pobedniku će odlučivati žiri predvođen rediteljkom i strip-autorkom Marđan Satrapi, kojoj će pomagati producenti Sara Drajver i Džonatan Vajsgal.
Na festivalu će biti prikazani i filmovi Džima Džarmuša, Fatiha Akina i drugih, dok će svake večeri biti organizovan muzički program na kojem će, između ostalih, nastupiti Vladimir Maričić kvartet i Tonino Karotone. Dok je za zatvaranje festivala planiran nastup No smoking orkestra.

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 


1. Put
0:46 Cane dobija u glavu neki papir [youtube][/youtube]




2.Put

Dzoni legenda.Ljubi se tri puta  Smile
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S8
Stvarno je najjaci, svaka mu cast!  Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
Da li zna neko da li ce Johnny Depp biti na zatvaranju Kustendorfa? :weirdface:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 
Slavni glumac kaže za Alo! da bi mogao da živi u Srbiji
Ćevapčići su me izlečili od gripa!
Subota - 16.01.2010



Slavni holivudski glumac i specijalni gost ovogodišnjeg „Kustendorfa“ Džoni Dep (47) izazvao je nezapamćenu pažnju na Mokroj gori, a prići mu na bliže od pet metara bilo je ravno nemogućoj misiji.

Ipak, kada se razgrne njegov „živi štit“, sačinjen od pripadnika obezbeđenja i poslovično arogantne asistentkinje, dolazi se do jednog ljubaznog i skromnog čoveka koji se, uprkos statusu svetske zvezde, i dalje raduje sitnicama, kao što je sviranje gitare sa prijateljima.
- Muzika je moja prva ljubav još od 12. godine. Imao sam priliku da nastupam sa svojim muzičkim idolima kao što su Peti Smit, momcima iz grupe „Oejzis“, Kitom Ričardsom... Iako sam karijeru počeo kao muzičar, mislim da je sada malo nezahvalno da javno nastupam jer će ljudi dolaziti da me čuju prvenstveno zbog toga što sam poznati glumac - kaže Dep na početku intervjua za „Alo!“.
- Šta očekujete od ponovne saradnje sa Kusturicom na filmu o Panču Vilji?

- Prvo čemu se nadam je da ne budem otpušten.
- Što bi vas otpustio?!
- Nikad se ne zna. To je sve stvar sreće, kao bacanje kockica. A posebno bi me bilo sramota da me otpusti Emir, koji mi je kao brat. Sa puno strasti ulazim u ovaj projekat, a vidim da i Emir slično razmišlja tako da sam siguran da ćemo napraviti nešto spektakularno, osim ako ja nešto ne zabrljam, a nadam se da neću (smeh).
- Koliko vam se sviđa Srbija i šta ste imali prilike da probate od nacionalne kuhinje i pića?
- Probao sam dosta pića. Znam za šljivovicu i ostale rakije i oduševljen sam. Imao sam puno sreće da dođem u Srbiju još 1992. godine i ispričaću vam šta mi se tada desilo. Jako sam se razboleo, dobio sam neki grip i Emirovi roditelji Senka i Murat su brinuli o meni. Pomogli su mi da ozdravim i još tada sam upamtio ćevapčiće. Kada su mi dali da ih jedem, bili su kao lek za mene i odjednom sam ozdravio. I generalno, jako lepe stvari me vezuju za vašu zemlju.
- Da li bi mogli da živite ovde jednog dana, kad okončate karijeru?
- Definitvno mogu da vidim sebe na nekom ovakvom mestu.
- Kakav je vaš utisak o devojkama iz Srbije?
- Rekao bih da Srpkinje krasi staromodna lepota, imaju u očima neku posebnu dubinu i deluje kao da u njima nose istoriju dugu 2.000 godina.
- A kako gledate na to što vas smatraju za jednog od najseksepilnijih muškaraca na svetu?
- Oduvek sam bio ubeđen da je to neka greška, da su napravili neku slovnu grešku ili moje ime stavili umesto nekog drugog. Ne osećam se kao seks simbol. Ustanem svakog jutra, operem zube, pogledam se u ogledalo, pa mi je sve to smešno.
- Znate li da opsujete na srpskom?
- Emir i ja imamo jednu životnu filozofiju koja glasi: „Sve je to pi*kin dim.“


Ljubim se tri puta!


- Kako ste dočekali Srpsku novu godinu?
Pili smo vino i u ponoć smo se svi izljubili tri puta. Vidite (pokazuje na ruci istetoviran broj 3), naučio sam kako treba i uvek se ljubim tri puta - rekao je Dep, demonstrirajući nam na delu ono što je usvojio od srpskih običaja.

 
Svirao bih ponovo sa Canetom, ali me ne zove

- Davne 1992. godine nastupili ste u Beogradu sa bendom „Partibrejkers“. Da li biste ponovo tako nešto uradili i sa kojim srpskim muzičarima?
- Odlično se toga sećam i naravno da bih ponovo nastupio, evo, čekam da me neko pozove (smeh). Obožavam „No smoking“ orkestar i rado bih sa njima svirao. Takođe, Stribor Kusturica stvara neverovatnu muziku. Znam ga još dok je bio dečak i oduševljen sam u kakvu je ljudinu porastao.

www.alo.rs
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Vera u uspeh je pola uspeha

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3681
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.18
mob
SonyEricsson k550im
 Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Vojnici! Junaci! Vrhovna komanda izbrisala je naš puk iz svog brojnog stanja. Naš puk je žrtvovan za čast Otadžbine i Beograda.Vi nemate više da brinete za vaše živote, koji više ne postoje. Zato napred, u slavu! - major Gavrilović 1915. god.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 17:53:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.126 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.