Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jesu li Hrvati opterećeni viškom povijesti?  (Pročitano 6209 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Citat
Ko zna kako ce izgledati nas razgovor za 20 ili 50 godina... ko ce biti na kojoj strani?
Ja znam , bez gatanja i bajanja  Smile

Citat
A iza Srbije je ostao daleko jaci i dublji trag...

kojeg inače baš niko ne vidi , čudan neki trag .....  Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung S7220
kojeg inače baš niko ne vidi , čudan neki trag .....  Smile
Ne vidi onaj ko ne zeli da ga vidi...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Citat
Ne vidi onaj ko ne zeli da ga vidi...

Opet svjetska zavjera ......  Smile Smile

... dobro je da nisu opet Hrvati dežurni krivci, odmah mi je lakše .Pozdrav  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung S7220
Odnosi se na pojedince, kao sto si ti, a za razliku od tebe, ja znam kakav je trag ostavila Hrvatska, Slovenija, Makedonija... jer gledam objektivno...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson k800i i D820
Eh bas Vlado...svaka ti cast a svi koji negledaju kao ti oni negledaju objektivno...mislim glupo je da sam od sebi covijek prica dali gleda nesto objektivno ili ne,jer svatko samo svoje misljenje izjasnjava....to koliki je naprimjer trag ostavila Srbija dali veci ili manji od drugih nije uopce bitno sa povijesti se nemoze takmiciti i govoriti cija je vaznija jer svaka je za svoj narod podjenako vazna....neshvatam kako to se moze ostaviti jaci utisak...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Odnosi se na pojedince, kao sto si ti, a za razliku od tebe, ja znam kakav je trag ostavila Hrvatska, Slovenija, Makedonija... jer gledam objektivno...

..... aham objektivno ali kroz objektiv a ne očima i istinom , ali nije moje da te uvjeravam , uvjerit će te životna borba da razlučiš bitno od nebitnog  tj. šuplju od nešuplje ..... polako .....
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung S7220
Eh bas Vlado...svaka ti cast a svi koji negledaju kao ti oni negledaju objektivno...mislim glupo je da sam od sebi covijek prica dali gleda nesto objektivno ili ne,jer svatko samo svoje misljenje izjasnjava....to koliki je naprimjer trag ostavila Srbija dali veci ili manji od drugih nije uopce bitno sa povijesti se nemoze takmiciti i govoriti cija je vaznija jer svaka je za svoj narod podjenako vazna....neshvatam kako to se moze ostaviti jaci utisak...
Dobro... moje misljenje je da njegovo misljenje nije objektivno. Ne trazim ja da on ima misljenje o istoriji Srbije, ali trazim da on ne omalovazava istoriju jedne zemlje. Ja ni u jednoj poruci nisam omalovazio istoriju HR, ali sam rekao da je Srbija zemlja sa bogatijom istorijom. To je cinjenica i vama se to mozda ne svidja, ali to je vas problem. Ja sam ubijedjen da je to i vama jasno, zato se i ponasate na ovakav nacin. Od istorije se ne zivi i to je cinjenica...


.... aham objektivno ali kroz objektiv a ne očima i istinom , ali nije moje da te uvjeravam , uvjerit će te životna borba da razlučiš bitno od nebitnog  tj. šuplju od nešuplje ..... polako .....
Od istorije se ne zivi i to je cinjenica...
« Poslednja izmena: 01. Dec 2006, 00:27:32 od vlado85 »
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Citat
ali sam rekao da je Srbija zemlja sa bogatijom istorijom.

to bi lijepše zvučalo kad bi to neko drugi u svijetu rekao jer to busanje u prsa po svim pitanjima je više na vrh k ....  Smile

dokažite se brate više sebi , a ne nama , jebe se meni kako je tamo (osim što mi je bitno da firma naplati i plati sve račune ~ ipak je "ekonomski rat" u toku , a ja sam moderan tip  Smile Smile )
« Poslednja izmena: 01. Dec 2006, 00:37:45 od nikola34 »
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson k800i i D820
Eh bas Vlado...svaka ti cast a svi koji negledaju kao ti oni negledaju objektivno...mislim glupo je da sam od sebi covijek prica dali gleda nesto objektivno ili ne,jer svatko samo svoje misljenje izjasnjava....to koliki je naprimjer trag ostavila Srbija dali veci ili manji od drugih nije uopce bitno sa povijesti se nemoze takmiciti i govoriti cija je vaznija jer svaka je za svoj narod podjenako vazna....neshvatam kako to se moze ostaviti jaci utisak...
Dobro... moje misljenje je da njegovo misljenje nije objektivno. Ne trazim ja da on ima misljenje o istoriji Srbije, ali trazim da on ne omalovazava istoriju jedne zemlje. Ja ni u jednoj poruci nisam omalovazio istoriju HR, ali sam rekao da je Srbija zemlja sa bogatijom istorijom. To je cinjenica i vama se to mozda ne svidja, ali to je vas problem. Ja sam ubijedjen da je to i vama jasno, zato se i ponasate na ovakav nacin. Od istorije se ne zivi i to je cinjenica...


.... aham objektivno ali kroz objektiv a ne očima i istinom , ali nije moje da te uvjeravam , uvjerit će te životna borba da razlučiš bitno od nebitnog  tj. šuplju od nešuplje ..... polako .....
Od istorije se ne zivi i to je cinjenica...

Ja absolutno nevidim tako i nije to moj problem jer me bas briga kako drugi to vidi...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung S7220
Naravno... samo se opustite... ima ko da briga za to...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.