Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: jel ima neko sastaw na temu:swako wreme ima swoje feme?  (Pročitano 16824 puta)
24. Apr 2009, 12:11:08

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7210 super nova
Jel ima neko sastaw na temu: swako wreme ima swoje feme????
xitno mi treba. . . . . .
xwala unapred. . . .  :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Sony xperia
Nauci prvo koja se gde slova upotrebljavaju.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


ZLA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10845
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Nokia 7500
Nauci prvo koja se gde slova upotrebljavaju.  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
"Ne mozes nekoga naterati da te voli, sve sto mozes je biti neko ko se moze voleti, ostalo je do osobe da shvati da si vredan ljubavi."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7210 super nova
da li ima neko sastav na temu: Svako vreme ima svoje feme???
zadovoljani????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Sony xperia
Tako devojcice. Nije stvar da smo mi zadovoljni, vec da ti budes na odredjenom intelektualnom nivou.  Smile

Ako ti niko ne pomogne ovde, ukucaj u google-u, naziv teme. Dosta dobrih stvari izbaci. Samo mislim da ces morati neke da prekajas i vise njih spajati.

Ajd' ziva bila.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7210 super nova
vec sam trazila na google-u...nista nisam nasla....
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Mrzim rasizam, crnce i kineze!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5559
Zastava U kreditima
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia No kašlje
Pokusaj u biblioteci...
Recimo ...  Pokondirena tikva i Cinovnikova smrt



               Ljudi su cudni i razliciti. Ljudi su komplikovani i zavidljivi. Ljudi su sve sto zele da budu i u isto vreme, nista od toga. Ponekad ih je tesko razumeti, a nekad su prilicno ,,providni" i sposobni su da urade sve da bi zadivili druge, dok zapravo nisu ni svesni svojih tajnih kvantiteta odnosno kvaliteta.

        Cudno je to kako se i u najboljoj zajednici pojavi korov, seme razdora i nesloge, obicno je to bezazlena i banalna stvar, ali je ti smesni mali ljudi hiperbolisu i potpuno joj promene smisao. Sve se to ponavlja i okrece kao rulet, samo sto je nekada crveno a nekada crno, izadje na korist ili na stetu. Ah ti mali ljudi, uvek su komicni! Drustvo je promenljivo, ali zanimljivo je da kod vecih zajednica (ili mozda cele drzave), te promene retko padaju na crveno. Donesu srecu, pa je odnesu.

        Ljudi grese, precene svoje sposobnosti, pa potlace druge bez razloga. Idu putem kojim ih vodi los putokaz, umesto u rajski bar, nosi ih ka hotelu izgubljenih dusa. Takodje ljudi pogrese i potcene svoje sposobnosti, a je totalno saosecam sa njima. Niko, nikada ne sme da dopusti da ga ,,gazi" jedno drustvo, samo zato sto su oni brojcano veci ili im je autoritet jaci, a ta osoba je samo usamljeni krik neznanja, neshvatanja i naivnosti. Crv. Nistavilo. Mozda bi se i nasao neko da te osobe prosvetli ili da one uzvisene spusti na zemlju, ali to je retko moguce kada osoba odbija da kaze: ,,Ja sam to sto jesam, ja i niko drugi", vec se krije iza fasade lazi, opsena i nade da ce uvek postojati ,,neko drugi" koji ce preuzeti njihovu ulogu.

        Osobe tipa ,,crva" i ,,noblesa" su u stanju da vecno prave nesporazume i da dosadjuju drugima, blazeno nesvesni svoje sopstvene vrednosti, sto znaci da imaju potpuno los izgradjen stav o zivotu, i o njima samima, takodje. Prikazu se u jednom svetlu, misleci da tamo i pripadaju, ali su zapravo osvetljeni sasvim drugim svetlom koje svi ostali primecuju, osim, naravno njih. Komicnost, neznanje i nedostaci im izbijaju iz svake pore na telu i prizivaju u meni zarku zelju da se nikada, niko vise ne ponasa tim (ne)stilom.

       Ljudi su tako cudni i razliciti. U stanju su da lazu i da se pretvaraju toliko dok to i njima ne dosadi. I uopste tada nije vazno poreklo, bitna je svest i licni karakter koji se nece dostici, bilo da si tikva koja misli da je kondir, ili kondir koji misli da je tikva.




P.S. Izgleda da je moj google bolji od tvog...
« Poslednja izmena: 24. Apr 2009, 13:36:09 od Mega_Byte_Me »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 3Gs
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.