Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jedna osoba mi preti - sta da radim  (Pročitano 8579 puta)
09. Mar 2006, 02:10:19
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Može li neko da mi pomogne da rešim problem ozbiljne pretnje nad mojim detetom i mnome od čoveka sa kojim sam kontaktirala na ICQ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Izdvojila sam tvoju temu kao posebnu, nadam se da se ne ljutis...

Elem, kako ja to vidim:
Prvo, nabavi icq klijent koji nudi mogucnost prikaza IP adrese, npr. qip ili trillian ili neki drugi
Zatim, snimi na diskticu log vasih razgovora, mejlova ili sl. i odi u policiju (znam, policija je ovakva i onakva, ali... )
Podnesi krivicnu prijavu protiv N.N. lica
Oni ce dobiti nalog, sa tim nalogom ce moci da zahtevaju ime i prezime osobe koja je u odredjenom vremenskom periodu koristila odrednjenu IP adresu...
Onda ta prijava postaje krivicna prijava protiv tog lica, pa ide krajnje neprijatno suocenje (ako je u pitanju privatna tuzba), pa razgovor sa istraznim sudijom, pa sud, itd...
Znaci, to je zvanican proces... postoji i drugi.. preko nekog saznas njegovu adresu (neko radi u njegovom provajderu ili tako nesto) i posaljes nekoga da "porazgovara" sa njim...

Moguce je da je u pitanju neka budala, a moguce je i da je neki psiho... zavisi koliko si mu podataka dala...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
"Pas koji laje ne ujeda" tako da nemoj previse da brines mada ovaj drugi Anein predlog je uvek efikasan Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


all you need is my uhn tiss uhn tiss uhn tiss

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3008
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
SonyEricsson k700i
opreznost je majka.. meni je jedan bio duzan pare i normalno da sam svasta posto je imao icq napisao mu i nikad ljigavca takao nisam a bio je spreman da me prijavi uz te prijetnje koje su znale biti meni strasne.. zao mi je ne mogu pomoci ja osim da pricam sa budalom... normalno posto nemam pametnija posla daj  ga meni broj icq da vidimo bolest
IP sačuvana
social share
zzzzz Ladies and gentlemen,Butthead has left the building..HEH heh HEH heh, Beavis :No he hasn't. He's in the toilet! heh HEH heh HEH! Ladies and gentlemen,Butthead is in the toilet yea that was cool..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Slažem se sa Aneom.
Bednik. Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Prvo, hvala vam svima što ste mi dali savete. Posebno hvala Anei. Naravno da se ne ljutim za temu.
Ja sam ne videvši vaše odgovore ponovo malopre poslala apel na forumu, ali nema veze...
Stvarno sam se jako uplašila, jer mi dečko ne deluje normalno. Nikad nisam imala problema sa lljudima sa ICQ-a.
Naime ja imam dosta njegovih podataka.
Mislim da ću ići u policiju.
On se koristi svojim bratom koji je načelnik sup-a neke Bg opštine, i preti da će me pratiti, i da se čuvamo sledeće nedelje dete i ja...
Verujte da ga ničim posebno nisam izazvala...i da jesam, on preti mom detetu, a to je neoprostivo!!!
Tresla sam se celu noć, ...nikad neznaš koliko je neko lud.
Do daljeg, hvala još jednom svima!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Sto obozavam te kukavice koje se kriju iza zene, dece i brace...
Srecno i hrabro...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
potpuno se slažem Anea...
trudim se... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Ne čini nikom ono što nebi volio da tebi čine

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 225
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson K-700
PRIJETNJA - Mislim da je to patka - laž od strane osobe koja ti prijeti. ( osnovno pravilo u policiji prilikom uzimanja izjave od osobe koja prijavljuje slučaj su pored date izjave i materijalni dokazi). Prije nego pomislite mlada damo nekoga tužiti prije svega razmislite kakve ste Vi uticaje i navode davali osobi ( obećanja,isl. ). Nevjerujem da bi netko prijetio bez razloga.
100% moja predpostavka je da si ti dio toga, tj. da si svojim ponašanjem kroz razgovor dala neki povod koji se sada kada je to prešlo u fazu koja bi trebala biti realizirana promjenila - kršenjem tvoje riječi ( obećanja ).

Osoba je normalno u u psihičkoj fazi takvoj da sada koristeći razne moduse, pa čak i prijetnjom pokuša primorati tebe da  vjerovatno ostvariš nešto što si mu obećala.

Memoj se ti mnogo oko toga sekirati, sve bude i prođe.. Posebno bih ti rekao da više ne ostvaruješ kontakt sa njim .. Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
S a r a j e v o je opstalo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
G-dine Emisamko, Vi očigledno imate muško šovinističke poglede na svet, na svet žena posebno, ....nemam mnogo da Vam odgovorim osim da ste možda zaboravili suštinu moje priče, a to je moje dete!!!
::I šta znači " davala obećanja"? pa to je internet...on je pokušavao da se upoznamo uživo...ništa obećala nisam za sigurno...nisam ja budala...i ne volim da zavlačim ljude. A "igranje", komuniciranje, preko interneta neki ne shvataju, pa prelaze granice.
postojala je neka priča i to je to. mi se ne znamo...sve je suvišno za dalju priču.
Hvala na savetu da se ne sekiram...pokušaću.
A da li će da prođe, videćemo.
Ako sam Vas sada uvredila, da li treba da mi pretite? ili ne daj Bože mom detetu? a verujte sve je sam iskonstruisao i poigrao se sa mnom, pa pošto nije bio zadovoljan, igra je dobila drugu konotaciju.
Meni ne pada na pamet da ga kontaktiram.
Posle svih uvreda i pretnji, želim samo da ga razbijem od batina!!!
p.s. imala sam lepa iskustva sa ljudima na netu, posle ovoga bićumnogo opreznija!!!
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.