Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:52:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 35 36 38 39 40
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jarac  (Pročitano 104644 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 165
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
iskreno, ja muske jarceve ne vlim uopste... sve,sve jarceve muske sto znam opsednuti su kolima,motorima,devojkama i bla bla. najvise me nervira sto misle da su duhoviti a yapravo nisu Smile
U svakom slucaju bolje je biti tvrdokoran,uporan,imati stav nego biti beskicmenjak kako to djevice mahom i jesu.I nemoj da imas posla sa Jarcevima.Prejaki su za takav jedan znak sa nedostatkom samopouzdanja kao sto su Djevice.Nego ti gledaj da se druzis sa malo slabijim znacima u zodijaku Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


ha-ha gledaj avatara

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 349
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia lijepa(ciglica)
I ja sam jarac,a kazu:"Jarac je dosadan" Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


* Provokator *

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 25950
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia C3
Nije Jarac dosadan...umeju da budu dobri prijatelji, mada jarcevsko cutanje i ponekad izolacija od sveta moze da zbuni one koji ga ne poznaju dobro.

Jedan savet...ako se upustate u polemiku sa Jarcem i pocne da vas ubedjuje da je upravu ( a vazi i za Ovna i Bika  Smile ) uvek mu recite da je upravu...doduse u vecini slucajeva i jeste.  Smile
IP sačuvana
social share
"Everybody lies.The only variable is about what." 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 1793
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Prema onome sto sam procitala o Jarcu,ima tu dosta istine,ali naravno i toga sto nije tacno.
Posto sam i ja Jarac recimo za mene je tacno to da uvek imam osecaj da gubim vreme ili da ga nemam dovoljno.

Ima tu jos nekih stvarcica koje su tacne vezane za ljubav i posao...
Sto se tice prijateljstva recimo skroz je tacno da su Jarcevi dobri prijatelji,i veoma biraju ko ce da im bude prijatelj Smile
« Poslednja izmena: 01. Avg 2008, 20:08:22 od šećerlema »
IP sačuvana
social share
...Ja imam svoj svet,ti imaš svoj svet i sve Ok...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
ja sam jarac u horoskopu, a u podznaku vaga. . .  mislim da sam vise vaga, nego jarac, ali dobro. . nesto sam izmedju. . . Uvek, uvek , uvek sam se zaljubljivala u lavove. . mada nisam sigurna da je ova kombinacija ok. . . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 250
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
izvinjavam se na ozivljavanju stare teme. Smile samo me zanima bi li neko znao razjasniti osobinu koju kod sebe ne razumijem.

ja nestanem. bez ikakvog razloga: npr. na ovaj forum sam dolazila svaki dan, i jedan dan jednostavno prestala, i nisam dolazila godinu dana. cak i u stvarnom zivotu- znam nestati po mjesec dana, cak i vise- ne javljati se na telefon cak ni najblizim prijateljima, i onda jedan dan kad mi naumpadne, ponasati se ko da nista nije bilo.  Smile
ima li jos ovakvih psihopata? Smile
da li je ovo stvar jarca, ili neceg drugog? (moja karta je u indexu ako je potrebno)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Nema to nikakve veze sa horoskopskim znakom, već sa odredjenom postavkom planeta u tvojoj natalnoj karti. Pogledaću pa ako vidim nešto zanimljivo napisaću ti Wink
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 51
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
izvinjavam se na ozivljavanju stare teme. Smile samo me zanima bi li neko znao razjasniti osobinu koju kod sebe ne razumijem.

ja nestanem. bez ikakvog razloga: npr. na ovaj forum sam dolazila svaki dan, i jedan dan jednostavno prestala, i nisam dolazila godinu dana. cak i u stvarnom zivotu- znam nestati po mjesec dana, cak i vise- ne javljati se na telefon cak ni najblizim prijateljima, i onda jedan dan kad mi naumpadne, ponasati se ko da nista nije bilo. Smile


ima li jos ovakvih psihopata? Smile
da li je ovo stvar jarca, ili neceg drugog? (moja karta je u indexu ako je potrebno)


Tome sam i ja sklona Smile Naprasnom nestajanju, prekidanju kontakata, mijenjaju mjesta... da bi se nakon duzeg vremena vratila necemu sto sam radila svaki dan, koga sam cesto vidjala, isto, kao da nista nije bilo. Jednostavno, kao da se prezasitim svega Takodjer mislim da je to zbog uticaja planeta, a ne zbog horoskopskog znaka.

Jarci su bas stabilan znak ( isto kao i Djevice- u mom slucaju ), pa to bas ne bi trebalo da se desava Smile Inace mi se Jarci jako svidjaju, pogotovo njihova mirnoca ( ispod koje kljuca vulkan Smile), racionalnost, samozatajnost i samo njima svojstven sarm Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 250
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Makišon- hvala ti puno! Smile

Inace mi se Jarci jako svidjaju, pogotovo njihova mirnoca ( ispod koje kljuca vulkan Smile),
uhh.. taj "vulkan"- iskreno, svi nesto navaljuju da se mi jarcevi samo pravimo hladni, a da smo iznutra emotivci. al, barem ja i ostali jarcevi koje dobro poznajem, stvarno nismo. mislim, i mi imamo emocije, ali smo jakooo sebicni... jedine emocije koje pravi jarac ima su one prema samom sebi, i najveci bol je bol nepostignutog cilja. Smile

nemojte mi se uvrijediti, jarcevi, samo sam iskrena Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 51
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
hahahaahah, to mora da je zbog uticaja drugih planeta.

Ja isto tako znam jako puno Jarceva i bas su onakvi, kakvim sam ih opisala - jesu hladni, ali iznutra imaju zaista jake osjecaje. Ne mislim da su sentimentalni, vise su poput Vulkanaca ( iz Zvjezdanih staza Smile) A ovo za ambicioznost je potpuno tacno, dodala bih tu i zeljeznu disciplinu. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 35 36 38 39 40
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:52:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.