Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Janković najavio formiranje političke organizacije  (Pročitano 20608 puta)
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
tacno se ne zna ko je veci cirkusat.... sasa jankovic ili bocko  Smile
i dobro kaze  vucic ...koga god on imenuje da bude nosioc narednih parlamentarnih izbora
razbice ovu grupicu sofisticiranih pijandura i narkomana... Smile

Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Kako si slatkoreciv
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
Jankara formirao grupu razbucajmo opoziciju unutar opozciije. Uskljucio joj aparate.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
Ružica otkacila Sašu Jankovica

Ružica Ðindic otkacila Sašu Jankovica!

 
Supruga pokojnog premijera Zorana Ðindica odbila je da se na poziv lidera PSG-a pojavi na mitingu koji su opozicionari održali 6. oktobra u Beogradu, saznaje „Alo!” iz dobro obaveštenih izvora bliskih opoziciji.

- Jankovic je kontaktirao sa Ružicom Ðindic i pozvao ju je da prisustvuje mitingu koji su opozicionari održali u petak na Trgu republike. Lider PSG-a je suprugu pokojnog premijera zamolio i da podrži opozicionu listu i Dragana Ðilasa kao kandidata za gradonacelnika na predstojecim izborima u Beogradu - navodi naš izvor i dodaje da je Ðindiceva supruga predlog odbila.

- Ružica mu je ljubazno porucila da se nece pojaviti na mitingu, niti ce podržati opozicionu listu. „Zoveš me da te podržim, a okupio si sve Legijine ljude”, odbrusila je Ružica Jankovicu - tvrdi naš dobro obavešteni izvor i dodaje da se Jankovic uveliko ponaša kao šef opozicije.



On poziva ljude na mitinge, organizuje dogadaje, smišlja strategije. Na ideju da pozove suprugu pokojnog premijera došao je jer je svestan koliko Zoran Ðindic znaci demokratskim biracima - objašnjava naš izvor i dodaje da je Jankovic na taj nacin pokušao da privuce prvenstveno simpatizere DS-a, sa kojim nije u dobrim odnosima.

- Jankovic je prekinuo saradnju sa demokratama i to mu se obilo u glavu. Sada pokušava da privuce glasace te stranke, a da ne mora javno da se miri sa liderom DS-a Draganom Šutanovcem. Naravno, zna da je kljuc u Zoranu Ðindicu, pokojnom premijeru i lideru DS-a. Svestan je da bi pojavljivanje Ružice Ðindic na tom mitingu bilo veliki plus za njega, a ujedno bi i demokrate doveo u vrlo nezgodnu poziciju - navodi naš izvor i dodaje da se plan lidera PSG-a izjalovio.

- Ne može uzdanica Jankovicevog tabora da bude Sergej Trifunovic, a da pritom taj isti Jankovic ocekuje podršku supruge Zorana Ðindica - zakljucuje naš izvor.



Podsecanja radi, Cedomir Jovanovic, lider LDP-a i nekadašnji bliski saradnik Zorana Ðindica, prozivao je Sašu Jankovica zbog forsiranja, kako je kazao, Legijinih ortaka.

- Oni (potpisnici Apela 100) prave mitinge na kojima govore Legijini ortaci sa Cecinog rodendana, koji se završio tako što je Sergej Trifunovic dobio batine, pa je neko pozvao policiju - kazao je Jovanovic.

Inace, Trifunovic je pre nekoliko nedelja velicao ubicu Zorana Ðindica. Glumac je tokom trajanja košarkaškog meca izmedu Srbije i Slovenije aludirao na ubistvo pokojnog premijera.

- Jedino Zvezdan Jovanovic može da zaustavi Dragica - napisao je Trifunovic na Tviteru, a njegovi pratioci su osudili takvo pisanje.

Pucnjava u „Stupici”

Za veze Trifunovica i Legije javnost je cula dve godine pre Ðindicevog ubistva. Milorad Ulemek Legija je u aprilu 2001. smenjen sa mesta komandanta JSO zbog opiranja hapšenju i pucanja iz pištolja na rodendanu narodne pevacice Svetlane Ražnatovic u klubu „Stupica” nakon tuce u koju je bio umešan i glumac Sergej Trifunovic.
.......

alo...

koliko je tacna vijest ...to ne znam...
a ne znam ni da li je neko vec postovao...
uglavnom zanimljiva je...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Tipicna zuta stampa
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ArijA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4195
Cekamo finansijere Sase Jankovica za naredne izbore. Bice zanimljivo  Smile
IP sačuvana
social share
Ogranicenja su iluziona ideoloska prepreka ljudskog uma.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ArijA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4195
Ako ste ikada sumnjali u Jankovicevo delovanje u Srbiji, danas vam je bar jasno za koga radi. Idemo!
IP sačuvana
social share
Ogranicenja su iluziona ideoloska prepreka ljudskog uma.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Ja danas dok čitam "razapinjanje mesijino" od strane sopstvenih fanova zbog tvita iz bečkog hotela Smile


IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
malo glup tvit ali oko cega frka?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
nzm
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.