Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jagodina: Palma traži 600 devojaka za momke  (Pročitano 16469 puta)
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
Aha. Samo ostro i ispred meka.

Sumnjam da devojke vole da ih neko prati po celom forumu i ostavlja komentare tipa: "Ja bih al ne znam kako" Smiley

Zato su ove palmine mlade zapalile iz Jagodine.  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
PP, gospodine promaseni. Dve strane navaljujes ko smrt na babu. Trebas odmah sakom u glavu, posaljes PP, predlozis da se nadjete ispred mekica na slaviji i to je to.

Jel to proijektujete svoje zelje gospodine Kosac? Smile Smile

I ja bi rekao da je tako Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


tko zna kako daleko odlazim...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18119
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
 Smile
IP sačuvana
social share
шš
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Aha. Samo ostro i ispred meka.

Sumnjam da devojke vole da ih neko prati po celom forumu i ostavlja komentare tipa: "Ja bih al ne znam kako" Smiley

Zato su ove palmine mlade zapalile iz Jagodine.  Smile



Ti se osecas ugrozenim. Smile Ja ti nisam opasnost, eno nasla munka decka za forum, a mozda i nesto vise...

Pusti mene da se salim, igram....munka je pametna pa imam sta da procitam kada napise, i da se nasmejem kada se sali. Ona drzi vise tema da su zive.....interesantno mi je to umece...

A mekic, zlatna jabuka i td...pusti to...i te prozivke...
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
LG Nexus 5
Ti se osecas ugrozenim. Smile Ja ti nisam opasnost, eno nasla munka decka za forum, a mozda i nesto vise...

Nope, ne osecam se uopste ugrozenim, ni izvan foruma, ni na njemu, u bilo kom smislu.

Pusti mene da se salim, igram....munka je pametna pa imam sta da procitam kada napise, i da se nasmejem kada se sali. Ona drzi vise tema da su zive.....interesantno mi je to umece..

Sali se sefe koliko god hoces, to je i pozeljno. Samo treba imati malo mere u salama na gotovo svim temama. Ova tema sadrzi vest o tome da Palma oce da ozeni 600 muskaraca.


A mekic, zlatna jabuka i td...pusti to...i te prozivke...

Za zlatnu jabuku prvi put u zivotu cujem al dobro. Inace nije prozivka, samo kreativna sugestija da se izbegne to sto se radi na ovoj temi. Wink


Muvanje i bracne ponude na pp.

Evo, i ona se oseca ugrozeno. Eh sta nam radis, ccc...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Ti se osecas ugrozenim. Smile Ja ti nisam opasnost, eno nasla munka decka za forum, a mozda i nesto vise...

Nope, ne osecam se uopste ugrozenim, ni izvan foruma, ni na njemu, u bilo kom smislu.
Doro kad ti kazes, vidis da su te prokomentarisali forumasi....

Pusti mene da se salim, igram....munka je pametna pa imam sta da procitam kada napise, i da se nasmejem kada se sali. Ona drzi vise tema da su zive.....interesantno mi je to umece..

Sali se sefe koliko god hoces, to je i pozeljno. Samo treba imati malo mere u salama na gotovo svim temama. Ova tema sadrzi vest o tome da Palma oce da ozeni 600 muskaraca.


Salila se munka, da trazi fotke, da li treba sada da ponavljamo st je pisano...?

A mekic, zlatna jabuka i td...pusti to...i te prozivke...

Za zlatnu jabuku prvi put u zivotu cujem al dobro. Inace nije prozivka, samo kreativna sugestija da se izbegne to sto se radi na ovoj temi. Wink

Evo sada dva puta turas pod nos mekic, sada je kreativna ideja... Wink

Muvanje i bracne ponude na pp.

Evo, i ona se oseca ugrozeno. Eh sta nam radis, ccc...
Ovaj post je ostao ispred tog: http://forum.burek.com/jagodina-palma-trazi-600-devojaka-za-momke-t546782.msg9663469.html#msg9663469

Ovo zadnje prihvatam kao salu i to pravu.
« Poslednja izmena: 27. Maj 2011, 19:02:07 od Promaseni »
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
LG Nexus 5
Ok, odustajem od merenja kome je veci. Provalili ste me.

Sad mi ostaje jedino da se pozivam na funkciju i da blagovremeno najavim da cu biti primoran da brisem off topik na temi.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
700 brakova ispod palme



Posle najave Dragana Markovića da će naći žene svim Jagodincima starijim od 38 godina: Zbog mora i sunca nekima će da prorade leptirići u stomaku. Matičari spremni.



Izgleda da će gradonačelniku Jagodine Draganu Markoviću Palmi poći za rukom da postane najpoznatiji provodadžija. Na njegov poziv ženama iz pomoravskog kraja da se do 1. jula jave opštini i krenu na besplatno letovanje sa neženjama iz Jagodine, odazvalo se već dvadesetak pripadnica lepšeg pola!

Prema Palminom planu, po 700 muškaraca i žena starijih od 38 godina boraviće ovog leta o trošku lokalne samouprave u Grčkoj u nekom od poznatih letovališta, a on će sa 700 sklopljenih brakova ući u knjigu Ginisovih rekorda.

Službe Skupštine grada Jagodina popisale su čak 700 neženja i samo 70 žena iz Jagodine starijih od 38 godina, pa za ostvarenje cilja i sklapanje 700 brakova nedostaje 600 žena!

- Devojke tražimo na području Pomoravskog okruga, koji, uz Jagodinu, čine još i Ćuprija, Despotovac, Paraćin, Svilajnac i Rekovac - objasnio je Marković i pozvao devojke da se jave.

Boraviće na moru, u Grčkoj. Bolje će se upoznati. A kad se vrate u Jagodinu čekaće ih matičari.


LAKŠE JE UDVOJE
NEŽENJE i neudate žene ne žele javno da pričaju o razlozima zašto do sada nisu zasnovali bračnu zajednicu. Neki nisu imali posao, drugima je stambeni prostor bio problematičan... Četrdesetogodinjak iz obližnjeg sela kaže da je čuvao stare roditelje i obrađivao imanje, te nije bio u mogućnosti da zasnuje porodicu na vreme. Smatra da je ovo idealna prilika da pronađe nevestu. Ima, međutim, i romantičnih razloga za nezasnivanje braka. Žena iz Jagodine navodi da je volela i bila voljena, ali da njegovi nisu bili za tu vezu. Saživela se sa samoćom, ali sada želi porodicu i novi početak. Jer, kaže, udvoje je lakše.


- Najbolje je da ih matičari čekaju odmah ispred autobusa, da se posle ne predomisle - šali se Marković. - Uradićemo sve što je u našoj moći da se „stvori hemija“ između neoženjenih i neudatih. More, sunce, plaža, muzika... ako im i tada ne prorade leptirići u stomaku, ne znam kada će! Ukoliko se sklopi ijedan brak to će biti naš uspeh, a ukoliko dobijemo i neku bebu nema granica našoj sreći.

Odlukom odbornika Supštine grada Jagodina, ukoliko je jedan od supružnika stariji od 38 godina, potpisuje se ugovor u trajanju od pet godina i par dobija 3.000 evra.

- Da bi mere borbe protiv „bele kuge“ dale još bolje rezultate, u budžetu za 2012. godinu predvidećemo da svaka porodica koja dobije bebu od 1. juna do 31. decembra dobije i pomoć od 1.200 evra. To je idealna prilika za bračne parove koji se budu upoznali na moru da se venčaju u septembru i da do kraja naredne godine dobiju bebu. Verujem da će akcija uspeti i da ćemo naredne godine imati bar 500 beba više nego što je bio prosek u prethodnim godinama - kaže Marković.

Grad trenutno svakoj porodici koja dobije bebu jednokratno isplaćuje 200 evra. Nezaposlene trudnice i porodilje tokom dve godine dobijaju od grada po 12.000 dinara. Trenutno tu pomoć prima oko 600 žena.

- Pored podataka koje nam dostavljaju šefovi i sekretari mesnih kancelarija, ima i ličnih prijava. Majke dolaze i prijavljuju svoje sinove za letovanje u Grčkoj. Kažu da im je to poslednja šansa da dožive da dočekaju unučiće. Sinovi su zdravi i pravi, ali nisu zasnivali bračne zajednice - priča Verica Pejčić, načelnica Odeljenja za upravne poslove Jagodine.



U akciji borbe protiv bele kuge Skupština grada Jagodine donela je odluku da od početka ove godine svaki brak, ukoliko je jedan od bračnih drugova stariji od 38 godina, nagradi sa 3.000 evra. U Gradskoj upravi u Jagodini do sada se venčalo 20 „starijih“ parova. Dragana i Goran Paunović su rekli „da“ 2. januara i prvi su bračni par koji je koristio ovu pogodnost. Dragana je u sedmom mesecu trudnoće.

- Očekujem da se porodim u julu. Jednim potpisom rešila sam tri problema - uz osmeh priča Dragana. - Goran je počeo sezonski da radi u Paraćinu, a ja očekujem da ću se, kada se beba rodi i malo poraste, i ja zaposliti. Prezadovoljna sam. Deo dobijenog novca smo potrošili na pokućstvo, nameštaj, a ostatak čuvamo za bebu. Trenutno dobijam 12.000 dinara od grada, kao i sve trudnice koje ne rade.

U Gradskoj upravi negiraju da se „stariji“ parovi venčavaju zbog novca, niti je to nekome bio motiv. Parovi novac uglavnom spremaju za bebu. Ima slučajeva da je novac opredeljen i za vantelesnu oplodnju.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46864
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
I sad neko nikako ne moze da skonta sto je palma toliko popularan u narodu.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
jbg... 3000 evra...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.