Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ja 36 a ona 16  (Pročitano 19151 puta)
02. Sep 2002, 07:48:18
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 9
Smile Ne znam sta da vam kazem... Znam da je vecina foruma duplo mladja od mene, ali iz mene kipi ljubav, kao kad sam i ja bio u teen godinama. Prica je obicna... Ja sam profesor, a ona ucenica... Ja sam ozenjen, sa dvoje dece, a ona ucenica. Iz vaseg ugla, da li da prekinem, ili da se prepustim? "Ono" se jos nije desilo, pravdao sam se lepsim ambijentom.
Budite svi zdravi,zivi i veseli
IP sačuvana
social share
Sve za burek, a naravno i djevrek
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ma koliko to i meni i tebi glupo zvucalo, popricaj sa njenim roditeljima pre bilo cega .. jer znam koliko su rigorozne kazne ako te oni tuze .. ne moras im reci da imas bas 36 godina, ali u svakom slucaju popricaj sa njima ... da ako se oni nesto naljute ne bi tucao kamen Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
rofa
Gost


E-mail
8O Hvala Ti majstore, ali... Sex mi nije najbitniji, problem mi je u tome sta sad, kako? Kod mene se javili osecanje koje sam imao pre nekih 15 godina, koje ja ne mogu da kontrolisem i plasim se naglog dliva emocije (slucaj za posmatranje i obcavanje). Vazim za dobrog profesora, a u direktnom kontaktu moze se sve otkriti... Hteo bih da cujem malo i zensku populaciju, misljenja da sam matori gad (ako to prevlada kako da se otkacim), da sam pedofil (nije istina jer nije bilo nista sem neznosti i pljunbaca), da treba da se lecim (Kako?) ili d treba d gajim vezu (opet kako?) Smile:
Unapred hvala na savetima
IP sačuvana
social share
E-mail
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Mislim da ce ovo malo zenki sto imamo ovde izbeci ipak da ti odgovore...
Recicu ti ja jos nesto, mada koliko ce ti to od pomoci biti pitanje je ...
Citat
Sex mi nije najbitniji

To vidim, imas dvoje dece i za to ti svaka cast Smiley
Neke stvari koje cu da kazem, bole , ali ... moram ih reci direktno ...
1. da li ti zelis da upropastis sebi zivot cinjenicom da ako se za to sazna i u skoli i u kuci i bilo gde bice dosta neprijatnih scena i zbog trenutne strasti jedne klinke od 16 godina ostaces bez igde icega ...
2. da li zelis da ti ceo zivot iznad glave stoji etiketa pedofila?
3. da li zelis da budes povredjen u abnormalnim kolicinama kada ta kratka strast prestane ... kada se taj fluid prekine nekim markom iz III-6 ...
4. da li su ti deca nesto najvaznije na svetu, ne komsijska ne ova u skoli, nego tvoje meso i tvoja krv?
5. da li mislis da te cinjenica da je bilo ''neznosti i poljubaca'' a ne sexa na bilo koji nacin vadi? Pre nekih 5 godina i ja sam imao devojku od 16 i ne secam se da se bilo koji poljubac zavrsio samo na tome ... ne daj Boze nezni dodir po ruci, nozi, stomaku i sl ...

Sad neke stvari koje se mogu naslutiti, a nisu bas previse jasne ...
1. Kako je uopste doslo do bilo cega?
2. Da li ona u krugu drugarica ima obicaj da ''truca'' o svemu i svacemu?
3. Koliko god je to moguce opisati recima reci sta ti prema njoj osecas i proceni sta ona prema tebi?

Citat
Kod mene se javili osecanje koje sam imao pre nekih 15 godina

Jel se secas bola od pre 15 godina kada bi se bilo koja veza u kojoj ti je stalo do okoncala?


Na osnovu ovoga sto znam rekoa bih ti sledece...
Zaboravi je .. a najlakse je ako lepo odes i trazis premestaj u drugu skolu i ne dozvoli da ti bilo sta uzdrma porodicu ... ali voleo bih da odgovoris na ova pitanja pa bih ti malo kompletnije i bolje rekao sta i kako ...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 379
Generacija devojke u koju si se zaljubio cita trenutno Anu Karenjinu (i ja sam ta generacija), pa ako si citao (suprotno je nezamislivo) povedi se time sta glavna junakinjna kraju romana uradi!
Ti si sasvim u polozaju gorem od Ane. Ona je MNOGO mladja od tebe,  nasa sredina mnogo ucmalija od ondasnje, a imas u svakom slucaju 2 dece.
Ali u vezi sa njom mozes naci pravo zadovoljstvo, neces morati da lazas ljude, ali to ce te verovatno kostati glave.
Svaka ljubav se moze ubiti, znam to iz iskustva, organizuj se, stavi na papir za i protiv nje, pa ces videti, sta ce ispasti... Nemoj samo previse misliti o tome.

Kako kog da uradis ja smatram da je OK, jer to ces biti ti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Ako si mi prijatelj ne razgovaraj sa mnom!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 9793
Zastava Mallevila
mob
Alcatel Mikajlo Pupin
Ja bi tebe pedofilcino smrdljiva lepo govnavom motkom izudarao ko konja da ti tako bolesne ideje nikada vise nepadnu na pamet, smradu jedan pedofilski :mad:
IP sačuvana
social share

Ko je nasadjivao ovu sikiru oca mu jebem?!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Htjeo si misljenje zenskog dijela foruma...Dobices ga. Ali mislim da ti se nece svidjeti.

Ne znam koliko si ti upucen u psihologiju, ali kao jedan profeor trebao bi dosta biti. I trebao bi znati to da se djevojke u maldosti cesto zaljubljuju u puno starije muskarce, najcesce u profesore. I to je normalno. Normalno je da se djevojkoe zaljubljuju u profesore, ali nije normalno da imaju vezu s njima!!!

Ti si se kazes zaljubio....I sve je to divno i krasno. Ali ni za trenutak ne spominjes svoju zenu. Sta s njom? Zar ti je neka balavica draza od osobe koja ti je podarila dvoje djece? Ovo sto joj sada radis to joj je hvala za sve ove godine koje je bila s tobom? Znas bolje od mene u kakvoj mi sredini zivimo. Zar zelis da tvoja djeca citav zivot budu "klinci onog pedofila..."?

A i ta mala mogu misliti kakva je ona osoba kada je sa muskarcem 20 godina starijim od  nje...Da li si siguran da ona tebe voli? Ili je to cisto zbog ocjene? Ima i takvih slucajeva.

I eto sta da ti kazem na kraju? Daj, covjece pa mas 36 godina. Spusti se na zemlju i razmisli malo. Da li zelis da upropastis zivot sebi, njoj, svojoj zeni, djeci,....

Ne znam sta vise da ti kazem...

p.s. Svidjalo se to tebi ili ne (a vjerovatno mrzis kada to cujes) ti jesi pedofil.
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nije pedofil ... to je bolest u kojoj ljudi vole decu ispod 7 godina ... devojka od 16 godina je neko ko moze izgledati zrelo i sl.
Nisam rekao da je ok, naprotiv,... samo sam rekao da nije pedofil ...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Ako si mi prijatelj ne razgovaraj sa mnom!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 9793
Zastava Mallevila
mob
Alcatel Mikajlo Pupin
Dobro nije pedofil al je okorela smrdljiva pedofilcina :mad:
IP sačuvana
social share

Ko je nasadjivao ovu sikiru oca mu jebem?!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pa sta sad i ja sam bio sa devojkom koja je bila 12 godina starija od mene u kres kombinaciji pre 3 godine pa sta sam sad? babojebac?
E da mi je vise takvih baba ....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.