Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ja 36 a ona 16  (Pročitano 19150 puta)
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 9
Uvek je najteze shvatiti samoga sebe... Tu sam svaki dan procitam poruku, ali mi nije uvek lako napisati. Razumem ja i Zemunca... Mozda pojma nije imao da ima konkurenciju i u "starijim muskarcima", ili mu je lakse da leci svoje komplekse Balkanoida. Sigurno se seca prosle reklame na PINKU i one devojke u belom sto najavljuje marketing... Sta mislis koliko ima godina?
Arriana, kaze da ne zna koliko sam upucen u psihologiju... Ne znam ni ja... U psihologiju dece (sto se tice teorije) nisam upucen nista, ali psihologija ljubavi, e tu tek, posle ovoga sto mi se desava, ne znam nista. Osecam se izvrsno, stomacic je nestao, lepo mi je, ali mora da se ugasi... Zasto?
Zbog nekih koji ni ne ucestvuju u tome? Zbog sredine koja je patrijalhalna, zbog misljenja da je pedofil svako ko se zaljubio u nekog ko nije punoletan. A znate kad Vam neko brani nesto, a Vi nda jos vise to zelite iz inata.
Arriana kaze da je mozda zbog ocene sa mnom...
Upoznali smo se van skole, sve se desilo na raspustu, tek juce smo imali prvi cas-ne poznajemo se.
Ja jos vise iz inata hocu da mi date jos objasnjenja, tumacenja itd.
IP sačuvana
social share
Sve za burek, a naravno i djevrek
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Profo, ja sam ti rekao sta da radis i sta da se zapitas ... a na tebi je da odlucis ...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 379
Ti mozda znas da svoja osecanja izneses, ali ona je u tim godinama da ne zna gde je suplja, a ti si vec odavno covek... Ti bi trebao znati da je ona jos uvek Tabula rasa, jos uvek se premislja sta ce sa sobom, nije ona koja ce biti za 5 ili 10 godina, kad bi mogao prestati voleti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Ako si mi prijatelj ne razgovaraj sa mnom!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 9793
Zastava Mallevila
mob
Alcatel Mikajlo Pupin
Ti meni pravis konkurenciju jel to neka posalica? Matora konjina koja nemoze da nadje ljubavnicu svojih godina jer ga verovatno ni jedna nece, nego je nasao neku glupu klinku koja nezna gde joj je dupe a gde glava, i koja misli da je to neka velika ljubav. Ajde ja nju razumem ipak je ona klinka ali covek od 36 godina tripuje da je to velika ljubav e to je vec slucaj za posmatranje, pa lepo pravac kod psihijatra(kriza srednjeg doba odlicno se leci elektrosokovima)
IP sačuvana
social share

Ko je nasadjivao ovu sikiru oca mu jebem?!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 286
Zastava Beograd
Ljudi su u pravu. Nije samo ova sredina problem, bio bi anatemisan svugde u svetu zbog toga. To bi trebalo da ti bude dovoljan razlog da odustane.
IP sačuvana
social share
Look, but don't touch.
Touch, but don't taste.
Taste, but don't swallow.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 200
Profo ako te zanima moje misljenje evo ga: Batali to. Duplo sam mladji od tebe ali ipak neke stvari su jasne. Od toga nema leba, zaboravi, batali i gotovo. Jednostavno zaboraviti. I kakva stvar tu ima da se rasplamsa? Pa i moj cale kad vidi dobru tetu od 25god zakoluta ocima ali ne komentarise jer zna sta je normalno a sta ne. I nikako ne dovodi brak u pitanje inace ode sekira u md. Nista nije vredno toga...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 9
Smile Tripovati moze svako, a voleti? Imam koleginicu koja kaze da moze da voli i sve sto je iz srca, da je to cisto... To je jedina osoba (normalno, pored vas) koja zna za moje fantasticno stanje i kao sto pretpostavljate, a mozda i ne odobrava mi. Inace, ako ste gledali Tajvansku kanastu, film se zavrsava sa citatom Ako smo skloni padu, pascemo. Lepo? Znaci ako sam toliki baksuz da se sazna sve cu upropastiti, samo sto za mene ne mislim da sam baksuz... Poverio sam Vam se... Ne mgu da kazem da mi je lakse, ali disem... Veceras u gradu je bilo zanimljivo, ja sedim sa suprugom i jos jednim parom, a ona prolazi sa drugaricom... Osetio sam tihi tajanstveni osmeh, koji mi je izazvao zmarke. Uzvratio sam migom... Zivot po liniji ludosti (granici)... Inace neko se pita za suprugu? Postao sam pazljiviji, sex se poboljsao, vec sam rekao da sam skinuo stomacic, igram se sa decicom, pun sam energije i sve stizem... Znaci moje rasplozenje i osecaj nisu nikog ugrozili (bar ne jos).
Zemunac gde ti Sesko?
IP sačuvana
social share
Sve za burek, a naravno i djevrek
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Zapitaj se ona pitanja, nisi se zapitao ocigledno ...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 200
Ma pusti ga ocigledno nece da se zapita oko svega toga. Fobro neka se lozi na "da to je ljubav" fazon ali kad ga prodje mrzece sam sebe...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
I mrzece ga svi oko njega...ali mi smo mu rekli...Njegova stvar sto nece da slusa
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.