Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 23 24 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izvor Glasa: Mladić lociran, neće da se preda, vlast ne bi da hapsi  (Pročitano 32657 puta)
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Nisam primetio da mi fali u dzepu 35-50 eura  Smile a nisam primetio od svih onih silnih donacija da imam vishka para u dzepu.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 279
Zastava Buchs, Svajcarska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson W810i
Sto se tice svaba evo masovno dolaze dolaze u svajcarsku, u mojoj firmi ih ima sve vise...

To sto se tice trzista u principu je to dobra stvar, lakse bi se mogli plasirati odredjeni proizvodi (uglavnom proizvodi prehrambene industrije).

Podrzavam ulazak u EU al ne po svaku cijenu jer nas izgleda jos ne zele vidjeti tamo. Glavne razloge sam naveo na drugim temama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung S7220
Dosta...  Smile
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia E50
jbg ja ih nebi dao pa makar nikad ne usli u EU
Cak sto vise mislim da nam je bolje da ne ulazimo u EU.
To je moje licno misljenje


Slazhem se sa ovim da ne treba da ulazimo u EU i uopshte mi nije jasno zashto se pojedini nashi politichari toliko guraju u EU kad pojedine (vecina) clanice kukaju na tu istu EU a gradjani tih clanica su odbili ustav EU. Neverujem da kukaju zato shto im je lepo.  Smile

a, jel bi ti,voleo da si malo nornalan...???

Dje bi to ti,majke ti...Jadni Evropljani...da samo znaju, kakav je kod nas standard...kupovna moc,pravna drzava...odmah bi pobegli iz evropskog "kazamata"(jesam li se dobro-radikalski izrazio),i prisli pod skute "majcinske nase Rusije"...dje je med i mleko...(samo Rusi cuvaju svoja bogatstva,zato se kod njih bedno zivi,oni se stekaju za vise ciljeve...) Smile Smile Smile

A, tek da vidis kad, oko Kosova Rusi kazu,"njet"..... Smile Smile Smile Smiley 1 Smile



[Edit by vlado85: Lakse sa smajlijima!]
« Poslednja izmena: 16. Jan 2007, 23:06:42 od vlado85 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
jbg ja ih nebi dao pa makar nikad ne usli u EU
Cak sto vise mislim da nam je bolje da ne ulazimo u EU.
To je moje licno misljenje


Slazhem se sa ovim da ne treba da ulazimo u EU i uopshte mi nije jasno zashto se pojedini nashi politichari toliko guraju u EU kad pojedine (vecina) clanice kukaju na tu istu EU a gradjani tih clanica su odbili ustav EU. Neverujem da kukaju zato shto im je lepo.  Smile

a, jel bi ti,voleo da si malo nornalan...???

Dje bi to ti,majke ti...Jadni Evropljani...da samo znaju, kakav je kod nas standard...kupovna moc,pravna drzava...odmah bi pobegli iz evropskog "kazamata"(jesam li se dobro-radikalski izrazio),i prisli pod skute "majcinske nase Rusije"...dje je med i mleko...(samo Rusi cuvaju svoja bogatstva,zato se kod njih bedno zivi,oni se stekaju za vise ciljeve...) Smile Smile Smile

A, tek da vidis kad, oko Kosova Rusi kazu,"njet"..... Smile Smile Smile Smiley 1 Smile




[Edit by vlado85: Lakse sa smajlijima!]

"Visokointeligentni doktore nauka" posle tog posta ima josh postova mozhesh ih slobodno prochitati, i nauchi da komunicirash nisi vishe u shumi "medjede"  Smile
« Poslednja izmena: 16. Jan 2007, 23:06:59 od vlado85 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
Ljajić: Do Mladića još teže

17. januar 2007. | 19:18 | Izvor: B92
Beograd -- Nova mreža pomagača Ratka Mladića je daleko manja i efikasnija, pa joj je teže ući u trag, kaže Rasim Ljajić.

Ljajić, koji je predsednik Nacionalnog saveta za saradnju sa Haškim tribunalom, rekao je beogradskim medijima da je poslednja akcija u hvatanju Mladića izvedena u decembru, kada je dobijena dojava da se on skriva u jednoj instituciji.

"Akcija je brzo organizovana, ali se na kraju ispostavilo da je neki radnik prijavio svog šefa koji mu je dao otkaz", objasnio je Ljajić.

Haški begunac Ratko Mladić najveća je prepreka za nastavak pregovora Srbije sa Evropskom unijom o pridruživanju, a zbog toga što ga Srbija još nije uhapsila i izručila Haškom tribunalu su ti pregovori i prekinuti.
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
 Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

ok1.jpg
(20.82 KB, 400x279)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 nema hapsenja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
Twice...ja neznam ali nitko bas nepita Srbiju kako gradjani njeni misle o EU a siguran sam da dodje sada do referenduma svi bi bili za ulazak u Eu jer mislim da vecina se vas nada boljem zivotu...i zapravo jeste bolji zivot...ja kao student mogu da sebi obezbjedim da putujem,da zaradjujem lijepe pare i da se se skolujem jeftinije nego vi u Srbiji....imam vise prava nego vi u Srbiji koji ste domaci...SLovenija,Poljska i sve zemlje koje su se prikljucile nemisle da izadju iz EU jer im to nedonosi odma boljitak zivota ali postepeno im se podize zivotni standart,to je jedno sa financiranjem Europske unije a drugo sa reformama koje se moraju ciniti jer EU tako zeli... sa Europskom Uniom dobijes jedno ogromno trziste....
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
 E sad se i Zivojin Misic i Vojvoda Stepa Stepanovic,i ostali slavni i casni generali,okrecu u grobu,kakve mi danas imamo Generale!Sramota!Ako si toliki Srbin,dokazi to celom svetu,a ne gomili tzv.Patriota i Nacionalista!
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 23 24 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.138 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.