Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izrazi u srpskom za koje se misli da su pogrešni, a nisu  (Pročitano 36371 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
Sto sam matorija, pocinjem caleta\tatu da zovem po imenu, a u komunikaciji sa drugim ljudima ih, takodje, oslovljavam po imenu...

To razumem, a ovo podvučeno i ja radim ponekad. Mislim čak mi je i to zvanje po imenu bolje i lepše nego ''Kevo!'' i ''Ćale!''
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
mob
Samsung GT-S7580
"Kao što ne volim da me mama zove nadimkom. Zvuči mi debilno."

Mozda zato sto imas debilan nadimak? Smile

Sve je u redu, i keva i majka i madre i sta god. Samo bez deminutiva.

I po imenu je ok, koristim i to uz keva o cale.

Velja  Smile

Nije debilan, onako
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Jebi ga sad ispade da sam te uvredio,izvinjavam se...

Aj da pokušam da se ogradim,jedan od mojih najboljih drugova koji je moje godište,tako oslovljava roditelje,ja mu to nikad nisam rekao,jer je to njegova lična stvar,ali priznajem da mi jako zapara uši kad to čujem,meni to nekako neprirodno zvuči,možda ja grešim,ne znam...

Citat
Mislim da je sve to malo posledica psihologije mase odnosno uticaja mase, jer većina ljudi još kao klinci vide da svi ili mnogo ljudi oko njih kaže keva i ćale, pa iako nisu za to, usvoje te termine čisto da ne bi ispadali detinjasti i nezreli ili prosto da ne bi odstupali.
Ovo se slažem,to je naravno jedan od razloga,što opet po meni nije nešto strašno,jer to je neki proces odrastanja kao i prvo pijanstvo,tuče ili tako neke nesuvisle stvari koje radimo kao neku vrstu dokazivanja,a ne zato što je to neka naša originalna ideja...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
Jebi ga sad ispade da sam te uvredio,izvinjavam se...

Ne, što?  Smile  Smile

Citat
Aj da pokušam da se ogradim,jedan od mojih najboljih drugova koji je moje godište,tako oslovljava roditelje,ja mu to nikad nisam rekao,jer je to njegova lična stvar,ali priznajem da mi jako zapara uši kad to čujem,meni to nekako neprirodno zvuči,možda ja grešim,ne znam...

Razumem to. Mislim meni ne para, ali mogu da se stavim u položaj drugog, zamislim tu situaciju i da razumem da nekome para. Razumem da kad se navikneš na jedno, da drugo para uši, i obrnuto.

A i ovo drugo što kažeš ima istine.


Lazo, ajde za roditelje, ali nadam se da ne zameraš kad te prijatelji zovu Ortak Velja.  Smile Imam ja prijatelja koji se isto tako zove, naravno za mene je uvek bio i ostao Ortak Velja.  Smile
« Poslednja izmena: 09. Nov 2015, 13:44:40 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
Browser
Ucweb 2.0
mob
LG Frizider
Velja je kul

Mene zvali Vojislav. Jovan, Jova, Voja, Vojislav. Ono. Ima i ekstremnijih primera i od ovog mog.

Cuti i budi Velja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
U pravu je Vanyo.  Smile Ortak Velja FTW!  Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
Browser
Ucweb 2.0
mob
LG Frizider
Nije dovoljno kul da ga zovemo Ljoe Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
mob
Samsung GT-S7580
 Smile

Ne, okej mi je kad me drugi tako zovu, volim i Veljimir  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
Browser
Ucweb 2.0
mob
LG Frizider
Kad smo vec kod imena, meni skroz zajebano da pojmim decu sa matorim imenima. Tipa rodi se beba a ti joj das ime Dragutin.

Neko ako mi pomene ime Dragutin ocekujem da taj ima bar tries godina radnog staza

Dragutincic. Beba. Bizemesacuvaj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 38.0
hkj

Super još bolje ako nisi tako shvatio...govorio si u prvom postu generalno,pa sam ja izleteo da je pederski,pa si ti rekao da i ti to koristiš,pa ispada...elem,nebitno,bitno je da smo se razumeli  Smile

Citat
Kad smo vec kod imena, meni skroz zajebano da pojmim decu sa matorim imenima. Tipa rodi se beba a ti joj das ime Dragutin.
Ima sam ja na faksu Milanku i Milosava...kao fazon po babi,po dedi...mislim ljudi vidiš očigledno imaju problem sa imenima,blam ih...ne razmišljaju roditelji jbg...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.