Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:49:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Израелски блицкриг  (Pročitano 42106 puta)
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
 Evo šta Haaretz piše o Portmanovoj i razlozima njenog nedolaska (za nestrpljive : nije u pitanju Izrael,već Netanjahu) ...


Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
NP.pdf (99.62 KB)
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
vrlo vazmo sto ona nece da ide negde  Smile
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
   Još malo vatrice (ovo je od pre tričetvrt sata)   Smile   :


        https://twitter.com/anadoluagency/status/996492717596266496
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
  Kada dečurlija političara krenu da se bave dnevnom politikom - dobijemo dodatno rasplamsavanje netrpeljivosti :

        https://twitter.com/AmichaiStein1/status/996731254312718338

Ni bombardovanje Gaze poslednjih par sati neće doprineti stišavanju.
     


IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
kakva pogresna politika... Smile
benjo i avigor isti ko onaj onaj milosevic  Smile
picka im materina pa zar nisu culi da nije u dure branit svoju zemlju od pohmanitalih terorista..
to je potpuno pogresno...
kad teroristi kazu ocemo mi taj jerusalim...inace ako nam ne ispunite nase zahtjeve mi cemo palit rusit i ubijat izraelce...
fino pustis teroriste... to je njihovo...samo je davno jevrej to njima oteo...

sva sreca pa benjo nema( u svojoj drzavi izrael )djubrad poput dosmanlija... Smile

libermane bate napaceni..samo ozezi po toj raspamecenoj dzihadistickoj gomili olosa...
ne daj ni milimetra svete zemlje....


e izrael je ocit primer sta sve moze da uradi politika balansa izmedju amerike i rusije...
samo izrael kako vec rekoh nije imao dosmanlije kao mi....dosmanlije koje su mislile da se moze kreirati bilo kakav spoljni stav bez rusije....ili bilo kakva politika stavljajuci se na jednu ili drugu stranu...
i krenuli junaci sami na cijeli zapad u diplomatsko nadmudrivanje...
i to sa trecerazrednim diplomatskim korom... Smile

i zelim da kazem ovim pacenicima koji pate za jadnim hamasovim teroristima
da ih podsjetim ..300 tih divnih terorista je doslo iz lazne palestinske drzave...u bosnu...i napadalo republiku srpsku i sjeklo srpske glave i mahalo pred kamerama ...


dakle...puna podrska braci jevrejima i oruzanim snagama izraela u borbi protiv najstarije i najvece teroristicke organizacije na svetu i uzrokom svih problema po pitanju terorizma na svetu...
puna podrska u hrabroj borbi za svoje .
ne dozvoliti dzihadlijama da im se u rukama nadje 'istorija sveta' - unistice je....

i davno sam reko....braci jevrejima ..braci grcima  i braci rusima uvek sam na raspolaganju...iako nisam bas neka pomoc...i mogu samo smetat..ali imam dobru volju da pomognem  Smile  Smile

smrt fasizmu i terorizmu i teroristima svih boja i oblika i nacija....
zivela drzava izrael i izraelski jerusalim  Smile
i zivela srbija  Smile

i zivio pecednik vucic  Smile

ps..a jel vi dosmanlije..jeste vidjeli juce kako komandant evope onaj bugar bojko salutira svom komandantu pecedniku vucicu... Smile
a...a..a... sta kazete na to  Smile
tako ti je to kad te putin stavi na svoju levu stranu...i daje ti savete na paradi dok
je u fokusu raketa koja nosi 25 nuklearnih glava i leti brzinom od 25 000 kmh i ima domet do marsa... Smile
odma postanes omiljen i svi te vole i salutiraju ti... Smile  Smile

salim se ja malo..ali mi je bilo simpaticno pomenuto salutiranje... Smile


IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
A zar nisu rusi protiv izraela?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
to su price za malu decu...

oko 15 posto drzavljana izraela su rusi...tacnije 14 posto drzavljana izraela su rus
i koji imaju drzavljanstvo drzave izrael...
i rusija je ..za vreme dizanja iz pepela... izasla na zapadno trziste preko izraela
i silni krediti su stizali u rusiju preko iziraela...
a da ti ne govorim sto je 20 posto zvanicnika ruske dume jevrejskog porekla..
i uglavnom vecina ruskih oligarha su takodje jednim dijelom  jevrejske krvi...

i da ne govorim i to da svi ruski tajkuni koje je putin pustio sa lanca jos pre 15 g...
posluju u izraelu i preko izraela imaju svet na dlanu....
i nijedan ruski tajkun ili privrednik koji posluje preko izraela nije sankcionisan i nece nikad ni biti....
moze biti sankcionisam samo onaj ko otkaze poslusnost putinu....
a za njega je onda kraj....
mada ih je putin ponovo sve pozvao i rekoa im da mogu doci i ponovo poslovati i u rusiji...

rusi ujedno sto stite iran iz svojih potreba i iz balansa na globalnom nivou ..a taj balans je potreban i americi...
dodatno iran drze pod kontrolom i zbog izraela...izrael je mnogo srecniji sto  je iran pod putinovom kontrolom nego da je bez kontrole...
i izrael je prvi podrzao rusko vojno ucesce u siriji...

neka proba saudijska arabija da sa bilo koje pozicije  ispali raketu na siriju... preko ruskih polozaja....
a da ne obaveste ruse..kao sto to navodno izrael ne radi...sto je apsolutna glupost
to se nije desilo i nece se desiti...

ako nisi  primetio da je izrael poceo sa zestokim akcijama tek posle
benjinog posjeta rusiji i pri posmatranju parade iz sjedece pozicije izmedju putina i generala sojgua... Smile
a da to nema veze sa time..mogu oni rokast koga hoce ...bez da pitaju putina... Smile
jer sta je putin..ko je putin..niko i nista... Smile  Smile


moj ne da se zavaravas
izrael je jedan od najvecih i prijatelja i saveznika rusije...
rusija saradjuje i sa natom i tako dalje....
a ove price ...cnn..rt..sputnjik..bbc..a posebno ovi nasi medijski medjedi....i sl..to je zabava za siroke narodne mase...

i sve to  ne znaci ..da ce prijateljstvo vecno trajati....
i dva coveka koja su odrasli zajedno i citav zivot bili jedan uz drugog
ponekad se zbog razlicitih licnih interesa razidju....pa i potuku...ili pobiju...

ni izraelu niti rusiji niti americi ne moze biti preci neko drugi od licnih drzavnih i narodnih interesa...
posebno kada su  u pitanju licna (drzavna)egzistencija i opstanak...
a ovo su kljucni trenutci za izrael...
postoje velike sanse da pukne prijateljstvoo izmedju saudijaca i amerikanaca....
ne znam koliko rekose koliku odstetu trazi tramp..za onaj teroristicki napad 11.9...
nesto preko 2000 milijardi dolara... Smile
znaci da je saudijcima bankrot pred vratima....a i sute ko ribe u tanjiru povodom ovog legitimnog odbrambenog stava izraela prema teroristima... Smile.
tako da u tom dielu sveta izrael postaje glavni saveznik amerike...
i sve cesce i cesce ce se rokat sa bilo kim....ako to amerika zeli....



a posto se sve cesce prica i oko podele evrope ..cisto da se njemacka destibalizuje i ukroti i da se smanji njen uticaj na evropi i da se smanji ovisnost evrope o njemackoj
a ujedno da se evropa snabdije energentima
preko americkog juznog toka.... Smile

moguce je lako da na stranu iziraela (citaj amerike)stanu ceska...slovacka...madjarska ..bugarska..hrvatska...poljska..neke balticke zemlje...pa i grcka..posto je turska protiv ....a grci su za sve protiv cega je turska i protiv svega su za sto je turska... Smile
o britancima nema potrebe da se prica....
i naravno francuska...
msm ako tako bude mogla da izbije na celo evrope..onda je to vec zavrsena prica...

jasno je da ameri vise ne fermaju dva posto svabe...tj svabe su postale nepoislusne....
a velike imperije ne trpe  neposlusnost u svojim kolonijama..

rusija generalno nema nista protiv citave price oko jerusalima...
oni su protiv krsenja dogovora i sporazuma od strane amerike...
njima se ne svidja sto ameri ne postuju nikakve dogovore...
a to je opasno....posebno kad se interesi amerike i rusije sudaraju...a tu je i kina...

sta moze da  bude garant...da ce rusija i kina da se pridrzavaju bilo kojeg dogovora...
ako se vec amerika ne pridrzava..sto je ocito....
da li ce tada  da nastane opste ludilo...
pa vjerovatno da hoce...

ali mislim da ce se na to jos pocekati....
i mislim da se vise nikad nece desiti da na celo amerike sjedne jedan tramp..bilo kakav i bilo koji...bilo koje boje. Smile

vreme je da zene preuzmu ameriku....posto muskarci vjerovatno nisu sposobni da upravljaju svetom... Smile

Smile

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Aha. Znaci rusi su jevreji.

Ili su jevreji bezali iz rusije u izrael jer um je u rusiji bilo lepo
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Израел је фашистичка држава и да сам ја председник Србије, прво бих посетио Јерусалим и Москву.
Ја сањам државу попут Израела, где и жене служе војску, где је граница опасана огромним зидовима, где исламске терористе прво убијају па онда питају и ту се не завршава све, јер онда ударају на њихове породице, депортују их, а пре тога их пусте да гледају како им багери руше куће.

Палестинци су стока, као и сви муслимани. Замисли пре неки дан погинуло маса те живине, само зато што је јебени Трамп преместио америчку амбасаду из једног у други град.

Надам се да ће Јевреји сравнити са земљом Ал акса џамију и како налаже пророчанство обновити свој храм на том месту на коме сада смрде две џамије.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
pa da ...jasno... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:49:54
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: rabin judal kalaj

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.157 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.