Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Iz ugla prvog javno deklarisanog homoseksualca u Crnoj Gori  (Pročitano 3444 puta)
12. Okt 2011, 20:29:08
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
Browser
Opera 11.51
mob
Nokia 
Cimbaljević: Na ulici mi je život nesiguran jer sam gej


Cimbaljević kaže da je prijatelje strah da budu viđeni sa njim na javnim mjestima, u lokalima ili na ulici u Nikšiću, gdje je rođen i odrastao


Zdravko Cimbaljević kaže da mu je moj "život na ulici nesiguran i da se suočava sa egzistencijalnim problemima".

"Recimo, iskustvo mi govori da ću kao otvoreni gej još dugo vremena imati problema da sebi iznajmim sobu ili stan, nađem posao ili da moji prijatelji i poznanici, bez ustručavanja, slobodno šetaju ili izlaze sa mnom u grad“, rekao Cimbaljević listu Dan.

Cimbaljević kaže da je prijatelje strah da budu viđeni sa njim na javnim mjestima, u lokalima ili na ulici u Nikšiću, gdje je rođen i odrastao.

"Ne ljutim se na njih i razumijem njihov strah. Meni je samome, od strane prijatelja, savjetovano da se klonim javnih mjesta, jer su mi ugovarane sačekuše. Nadam se da će doći druga, bolja vremena kada će i Nikšić i svaki drugi grad u Crnoj Gori i njihovi građani biti tolerantniji te da se ljudi neće diskriminisati no bilo kom osnovu“, očekuje Cimbaljević.

On napominje da je "uznemiravanje i nasilje koje sam pretrpio polovinom novembra 2010. godine glavni razlog moje odluke da se javno deklarišem kao homoseksualac".

"Prijavljivanjem nasilnog V.R. iz Podgorice učinio sam svojevrsno institucionalno deklarisanje. Često pojavljivanje pred pravosudnim organima i policijom, sretanje velikog broja državnih službenika koji su se, po prirodi posla i pozicije, upoznali sa mojim slučajem, doveli su me u situaciju da je postalo besmisleno kriti sopstvenu seksualnu orijentaciju“, rekao je Cimbaljević.
« Poslednja izmena: 12. Okt 2011, 20:29:26 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Apple iPhone SE 2020
E, ja znam jos jednog... ali on se vodi kao - ima puno drugarica, majka ga razmazila.. Smiley

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
LG Nexus 5
Au jbt, peder, a jos iz Niksica. Kako NVO mogu da ti zeznu zivot.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Nokia 6220
 Smile Mamu im lazovsku, koliki bolid treba da budes da verujes u ovo. Da je ovo istina poslednje sto bi zeleo je da mu izlazi slika u novinama i na internetu.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
ovaj jado je vec mrtav  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Nek se preseli u Beograd, nije ni prvi Crnogorac tamo a ni prvi peder.  Smile

Salu na stranu, prica deluje prenaduvano i kao cisto privlacenje paznje. Mislim, budala svugdi, ali niko nece da ga dira samo zato sto je gejac. I kada prebiju nekoga to je zbog njegovog ponasanja, a ne iz ciste obesti. Opet kazem, ima budala, ali takvih koji bi ga prebili samo zato sto se deklarisao je vrlo mali broj.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Da li je neko čuo da je igde u okruženju premlaćen, ili maltretiran neki LGBT-ovac u poslednje vreme? Parade se ne računaju.  Smile Taj koji bi to uradio bi se pojavio u svim medijima, bio bi osuđen na 40 godina strogog zatvora, NVO bi ga psihički silovale i slale na prevaspitavanje o trošku evropskih fondova, a Tadić bi svima morao da se izvini.

Čist egzibicionizam i atenšhorizam. Smiley
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Ko to kaze Crnogorac peder, hebem mu oca  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
Ovaj zivi u Beogradu.. u 100 evra  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 1800
Citat
život na ulici nesiguran i da se suočava sa egzistencijalnim problemima

kao i 50% Srbije, derište jedno razmaženo  Smile

Nemam problem s homoseksualcima, al kad je neko pederčina i treba da završi na ulici sa džukelama  Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.