Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Istrazivanje nacionalnog identiteta-Politicka psihologija  (Pročitano 5895 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.14
mob
HTC One
Nisam nista ni rekao za upitnik, niti sam moralisao. 99,99% istrazivanja se radi za dzabe, zaustavljaju ljude na ulici, zovu telefonom, idu po zgradama na osnovu utvrdjenog sablona. Sve sto dobiju je hvala.

Zato i rekoh - nema potrebe ikoga da plate, ko zeli uradice svejedno. Ko bude radio zbog mogucih para a smara ga da ozbiljno uradi, ima na brzinu da popuni/nalupeta i samim tim postoji mogucnost da se dobiju losi rezultati.

To je poenta.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Citat
Poverljivost: Nijedna informacija koju dobijemo od Vas neće biti zloupotrebljena na bilo koji način. Ovo uključuje bilo koji izveštaj o rezultatima ove studije. Vaši odgovori, kao i vaši komentari služiće isključivo za istraživačke svrhe.

noob nećeš dobiti rezultate na uvid  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.41
Сморио се док сам урадио, сва питања иста.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Moj utisak je da su pitanja postavljena vrlo neozbiljno, nema ni jednog pitanja koje odslikava odnose Srbije i Hrvatske, Srbije i Makedonije, Srbije i Crne Gore, Srbije i Slovenije. Ne postoji mogućnost za uslovljavanje određenog stava nekim drugim događajima. Sve u svemu anketa je traljava i petparačka a ukrštena pitanja su glupo zamišljena
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.41
mob
Nokia 
Ima vise pitanja koja su jako glupa i izgledaju kao da ih je sastavljao neki vodoinstalater. Meni je bilo tesko da odgovorim bilo sta na takve tvrdnje.
Evo primera
Citat
Vreme je da osiguramo da Srbija opet bude opažena kao moralna nacija.
Citat
Međunarodna zajednica nas mrzi.
Citat
Srbi su neshvaćeni od strane međunarodne zajednice.
Citat
U odnosu na druge nacije, mi smo veoma moralna nacija.

Ima i jedan broj pitanja koja su tako postavljena da se lako moze izmanipulisati rezultatima. Da li je to namerno uradjeno ili slucajno necu da ulazim u to, a i iskreno ne zanima me, samo sam morao i to da primetim.
Citat
“Međunarodna zajednica” ne postoji, to je samo nekoliko neprijatelja Srbije.
Ovde se na primer slazem sa prvim delom recenice, ali ne smatram da i ta medjunarodna zajednica kakva god da je da nas kompletno mrzi.
Citat
Devedesete su bile samo loš period u našem istorijskom prijateljstvu sa ostatkom Evrope.
Naravno da su devedesete bile los period u odnosima sa Evropom, ali o kakvom istoriskom prijateljstvu Evrope i Srbije je rec ja stvarno nemam pojma. Pa mi smo ratovali sa pola evropskih drzava bar jednom, a sa mnogima i vise puta.
Citat
Srpska vojska je najbolja vojska na svetu.
Kakvo je ovo pitanje. Pa jel ima neko normalan da na ovo odgovori potvrdno.





 

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
Mislim da anketa cilja na predrasude i razmisljanje emocijama umesto logikom.

@Cool
OK. Salio sam se za moralisanje.

@Sim
U redu je da su odgovori poverljivi ali ne verujem da nece objaviti rezultate. Pa cemu onda poenta ove ankete??
« Poslednja izmena: 25. Okt 2010, 18:06:05 od noob_saibot »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.41
mob
Nokia 
Mislim da anketa cilja na predrasude i razmisljanje emocijama umesto logikom.
Ma ok to, ali kada neko kaze "Medjunarodna zajednica nas mrzi", meni logika ne dozvoljava da poverujem da Medjunarodna zajednica moze da mrzi neku drzavu cak i ako je cesto ta drzava imala stete od te zajednice. Stvar je sto je u politici medjunarodne zajednice vazan samo interes, a interes i emocije nemaju bas mnogo veze jedno sa drugim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
Ja to shvatam kao i ti ali imas gomilu ljudi koji veruju u takve stvari i mislim da je cilj ove ankete da statisticki pokaze koliko ima takvih ljudi koji veruju u takve stvari.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 

@Sim
U redu je da su odgovori poverljivi ali ne verujem da nece objaviti rezultate. Pa cemu onda poenta ove ankete??
Da bi neka partija napravila svoju izbornu strategiju recimo.  Smile

Mislim da anketa cilja na predrasude i razmisljanje emocijama umesto logikom.
Ma ok to, ali kada neko kaze "Medjunarodna zajednica nas mrzi", meni logika ne dozvoljava da poverujem da Medjunarodna zajednica moze da mrzi neku drzavu cak i ako je cesto ta drzava imala stete od te zajednice. Stvar je sto je u politici medjunarodne zajednice vazan samo interes, a interes i emocije nemaju bas mnogo veze jedno sa drugim.

Problem je u tome što na klizačima nema skale, delimičnih odgovora, vezanih odgovora. Tako ne možeš da izabereš opciju NATO države ili USA nas mrze, a zemlje Afrike nas ne mrze  Smile 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
Ostavljam mogucnost da gresim, ali obzirom da sam u kontaktu sa velikim brojem ljudi koji radi slicna istrazivanja, znam da su uvek u pitanju lepe cifre.

Bolje recite da se uopste nece nikome platiti nego da nema sredstava da se svi ispitanici plate.  Smile
Ne pise da ce se svim ucesnicima platiti, nego da ce se izvuci TRI ucesnika Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.