Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 22:15:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Istinita prica - prokomentarisite  (Pročitano 8546 puta)
16. Dec 2007, 00:55:42
Svakodnevni prolaznik


da, to sam ja, malo sam posrnula...

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 307
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia E72
Zdravo svima.
Mislim da ovo treba ovde da postavim, da se prokomentarise, jako me zanima vase misljenje. pre neki dan sam ostala, u najmanju ruku, zapanjena kad mi je drugarica rekla neke stvari.
(napomena: imena su izmisljena da ne bi krsila privatnost)

Naime, Jovana je udata, ima troje dece, zivi u inostranstvu. Uvek mi je pricala kako je jako srecna u zivotu, u braku, kako voli svog muza Dejana vise od zivota, nista joj ne fali. Jako lepo su izgledali zajedno, uvek su izgledali srecno... imali su, da kazem tako, savrsen brak. Pre godinu i po dana, rekla mi je, da je prevarila svog muza, tacnije njene reci su bile: "Moje srce pripada drugom coveku, Marku". Inace je Marko njihov zajednicki prijatelj. Mislila sam da je to prolazna avanturica, mala promena, mozda je  posumnjala je da je muz vara, pa da mu vrati isto. Nisam to podrzavala, i to sam joj rekla, ali opet sam joj rekla da je to njen zivot, da radi sta hoce. Ne volim da se mesam u tudje zivote. POsle par meseci, rekla mi je da je prekinula tu "vezu" i da joj to nije trebalo, i da se kaje zbog svega toga. Da  bi mi letos saopstila da je opet sa Markom u "vezi" i da ne zna sta da radi. hoce da napusti muza, sta ce sa decom, nema dovoljno veliku platu, ne moze sa muzem vise da zivi, jer je on poceo da pije, itd. Pitala sam je, kako da je tako odjednom postalo da bude lose sa muzem, u braku uvek ima problema, ali sve se moze resiti (doduse nemam iskustva u braku, ali dovoljan je pogled na moje roditelje koji su u braku 26 godina Smile) Njene reci su bile da joj niko u zivotu nije pruzio toliko ljubavi koliko je Marko za kratko vreme koje su u vezi. Marko je inace slobodan momak, nije ozenjen niti u vezi, sem sa Jovanom. Ona posle posla svraca kod njega, muza laze kako ima sastanak u firmi, ceka da muz zaspi da bi se cula sa njim, vikendom navodno odvede decu kod prijateljice da se igraju, ostavi decu kod prijateljice, pa ode kod njega.... A da, zamalo da zaboravim. Pre dve-tri godine Jovana je htela da uradi neku tetovazu, ali nije mogla da izabere odgovarajucu sliku, tu se Marko ponudio, kao prijatelj, da uradi neku sliku koja bi nju predstavljala, posto je kao umetnik. Nacrtao je Marko sliku, ali se njoj nije svidela pa nije uradila tetovazu. Tek proslog leta je uradila tetovazu, otprilike kad je krenula prvi put njihova veza, naravno on je nacrtao drugu sliku. (srce sa andjeoskim krilama, lepa tetovaza).

I tako, ona mi stalno prica kako nema snage da napusti muza, jos manje ima snage da napusti Marka i da se vrati muzu. Kaze ne moze, posle svega sto je prosla sa Markom, da opet bude sa muzem (tj da ima sex sa njim), nece jos vece rogove da mu nabija. Ni ona ne zna sta hoce. Ali nije to svrha price. Pre par dana, zove me ona, pricamo o nekim stvarima, i ona kaze, evo ranije malo da ti pozelim nesto za novu godinu. Pita me sta bih ja to zelela u novoj godini, ja joj odgovorim, i pitam sta bi ona zelela. Njen odgovor je bio: "Markovo dete"
Tu sam ja ostala bez teksta. Ona jos uvek zivi sa muzem, koji je takoredji izdrzava, sa njim ima troje predivne dece,  vara ga, a hoce sa drugim covekom dete!? neko vreme sam cutala, dok ona nije pocela da place preko telefona. Rekla je :" Osudjujes me zbog Marka, znam. tvoje cutanje to potvrdjuje. ali shvati da ja njega volim, nikad nikog tako nisam volela. Pruzio mi je toliko ljubavi, koliko od Dejana nisam za ceo zivot dobila...."
na kraju, da bi je nekako smirila, rekla sam joj da je ne osudjujem, ali i ne opravdavam sve to,, ali svako ima pravo na svoj zivot i slobodan izbor. Trebalo je veceras da mi se javi, da preko msn-a procaskamo o svemu tome, ali nje nema. Samo mi je poslala sms da se posvadjala sa Dejanom i da ne moze da dodje.

Sta vi mislite o ovome? Ja uopste ne znam kuda sve to vodi. Odrasla sam u patrijarhalnoj porodici, i prevara u  braku je nesto sto definitivno ne odobravam i sugurna sam da to necu uraditi svom buducem muzu, coveku koga volim...

IP sačuvana
social share
Moja Virtuelna Galerija
~~Best times are yet to come~~
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 
Искрено се надам да ниси користила права имена у овој причи.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


da, to sam ja, malo sam posrnula...

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 307
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia E72
Nisam. Kao sto sam vec napisala, imena su izmisljena.
IP sačuvana
social share
Moja Virtuelna Galerija
~~Best times are yet to come~~
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 
Па добро, рекох, само да потврдим...
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


da, to sam ja, malo sam posrnula...

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 307
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia E72
Pa ako mislis da nije u redu sto sam ovo postavila, slobodno izbrisi. Ja mislim da sam dobro sakrila identitet tih osoba, ni jedna od pomenutih osoba nije iz mog grada, ne zive u Srbiji vec duze vreme...
IP sačuvana
social share
Moja Virtuelna Galerija
~~Best times are yet to come~~
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 
Ма не...ок је. Smile
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Nema komentara.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
ili

zaboravis na tu drugaricu, da ne bi ti ispala slucajno delom kriva (tipa: i ona je znala, sto nije rekla)

ili

postavis uslov toj drugarici: ili ce reci muzu ili ces ti reci muzu. (ili vec nesto tako)  ako je situacija dosla do najgoreg nivoa.

ja bih ti preporucila prvu.


i to se desava.
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Napravila je kermes iz koga će pre ili kasnije ispasti mnogo patnje. Patiće njena deca, patiće ona, muž i ljubavnik. Najgore će ipak biti deci. Ne može se dugo živeti u lažima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I am hot!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 699
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5200
mislim da ona nezna šta radi
IP sačuvana
social share
I m sexy
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 22:15:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.