Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Istina o smrti Katarine Jankovic?  (Pročitano 52752 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Suđenje za ubistvo Katarine Janković
Očuh devojčice se brani ćutanjem
Autor: V. Z. Cvijić | Foto:s. maričić | 27.05.2009. - 08:00

- Na početku novog suđenja za ubistvo trogodišnje Katarine Janković u Okružnom sudu u Beogradu optuženi očuh Mališa Jeftović odbio je da se izjasni tvrdeći da mu je narušeno pravo na obranu, a njena majka Ana Filipović zatražila je da odbranu da danas, jer se nije konsultovala sa advokatom.


Jeftović, koji je na prethodno suđenje dolazio u odelu, sada se pojavio u majici i trenerci, vidno ugojen sa kosom skupljenom u rep. Sa nestrpljenjem je odgovarao sudiji Aleksandru Tršenjevu, koji je morao da ga upozorava da mu ne upada u reč. On je pročitao tekst u kome se osporava optužnica, koji je pun pravnih termina i pozivanja na određene članove zakona. Jeftović je pročitao da se u optužnici navode povrede male Katarine, ali ne i kada ih je naneo, iako „drugooptužna u svojim izjavama navodi kada sam ja, navodno, bio sam sa pokojnom“. Istakao je da u optužnici nema vremena smrti, iako su doktori utvrdili, i da se navode povrede koje su nastale u periodu od nedelju dana, koje ne mogu biti smrtonosne. Jeftović se žalio da nije imao mogućnost kopiranja i uvida u spise predmeta. Sudija Tršnjev je rekao da u sud nije stigao nijedan njegov zahtev za uvid u predmet i konstatovao da se Jeftović brani ćutanjem, jer je odbio da se izjasni od krivičnom delu i odgovara na pitanja.
Advokat Miroslav Ramić, branilac Filipovićeve, zatražio je da javnost bude isključena sa suđenja i da njegova klijentkinja ne da odbranu jer su im juče prekinute konsultacije. Sudija Trešnjev je saopštio odluku petočlanog Veća da je nabolja zaštita postupka javnost, a da će u slučaju da bude potrebe u nekim delovima biti isključena.
Katarina je preminula 17. jula 2005. od posledica teških povreda. Jevtović je optužen da je trogodišnju devojčicu u Zvezdarskoj šumi silovao i pretukao zadavši joj povrede od kojih je preminula, dok je majka čuvala stražu.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Optužena za ubistvo ćerke
Žao mi je što Kaju nisam zaštitila od skota
Autor: V. Z. Cvijić | Foto:S. Maričić | 28.05.2009. - 08:00

Ana Filipović (28) optužena za pomaganje u ubistvu sopstvene ćerke, trogodišnje Katarine Janković, juče je nakon četiri godine postupka u Okružnom sudu prvi put izjavila da se kaje jer nije zaštitila ćerku od prvooptuženog Mališe Jeftovića (33).


- Boli me smrt moje ćerke. Godinama me boli što moje dete nisam uspela da odbranim od ovog skota - rekla je Filipović plačući. To su bile prve njene suze od kada se vodi sudski postupak. Ona je juče promenila ranije iskaze tvrdeći da je bila pod uticajem sedativa i govorila je o događajima koji su prethodili ubistvu Katarine. Kada je došla do samog događaja kada je Katarina pretučena do smrti, u Palati pravde je nestalo struje, pa će suđenje danas biti nastavljeno.
Filipović je optužila Jeftovića da joj je stavljao nešto u kafu i sokove od početka maja 2005. do Katarinine smrti 17. juna, što je nju omamljivalo. Dodala je da je i u zatvoru doskora uzimala sedative.

- Nisam je nikada tukla, nikad joj nisam udarila šamar, bila sam požrtvovana majka rekla je Filipovićeva. Sudija Aleksandar Tršnjev pročitao je iskaz Filipovićeve iz policije gde ona govori kako je zapravo Katarinu nije volela, jer je s njom zatrudnela kada ju je silovao Nebojša Janković, kao i da je većinu vremena dete bilo kod njenih roditelja. Nakon čitanja sudija ju je pitao da objasni razlike u iskazima, a ona je odgovorila da su joj u policiji sugerisali šta da priča i da je bila pod sedativima.
Ona je opisala više događaja kada je Jeftović ostajao sam sa Katarinom i tvrdila da je dete uvek posle toga imalo neke ozlede, ali da ona nije reagovala, jer joj je on nešto stavljao u piće. Opisala je događaj od 9. juna kada su otišli u Zvezdarsku šumu i kada je, prema njenim tvrdnjama, Jeftović pretukao Katarinu. Filipovićeva je rekla da je primetila da njena ćerka ima otisak na obrazu od udarca i otekline na gležnjevima. Ispričala je kako je Jeftović i nju zatim istukao i posekao perorezom po ruci i zatim zapretio da ispriča roditeljima kako je sa Katarinom pala u tramvaju.
Na pitanje sudije Tršnjeva zašto tada dete nije odvela do bolnice, praktično je optužila svoje roditelje. Rekla je da joj je majka prvo odvratila objašnjavajući joj da nemaju automobil, a kada je njen otac došao ujutru, rekao je da nema potrebe da Katarina ide u bolnicu. Na ponovno pitanje sudije zašto nije odvela ćerku u bolnicu, Filipović je odgovorila: “Morate da pitate mog oca jer, kako on kaže, mi igramo.”
Ona je zatim navela da su njeni roditelji otišli sa Katarinom u vikendicu kod Krčedina i kada su se vratili rekli su da je detetu loše. Odveli su zatim dete u Dom zdravlja i tamo je došao i Jeftović. Zatim je navela kako su njih troje otišli ponovo u šetnju, ali da je Jeftović ostao sam sa detetom jer je ona otišla da podigne lekove.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Nesvakidašnja nesreća u krugu Kliničkog centra
Pao sa zida sa elektrodama na grudima
Autor: D. Milićević | Foto:j. vučetić | 28.05.2009. - 05:00

Saša J., star oko 35 godina, teško je povređen kada je juče u 11.30 sati pao sa zida visokog tri metra pored gradilišta na kome se zida zgrada, kao deo Kliničkog centra u Višegradskoj ulici. Za sada nije poznato da li je skočio ili slučajno pao, a pretpostavlja se da je pacijent jedne od okolnih bolnica pošto je na grudima imao zalepljene elektrode za EKG.

- Sedeo sam u kabini i spremao se da ručam, kad je iznenada ispred mene pao čovek. Odmah sam izašao da vidim u kakvom je stanju. Obe noge su mu bile krvave i jaukao je. Krenuo sam da pitam da li je dobro, a on je onda počeo da udara glavom u zid. Udario je nekoliko puta. Glava mu je bila krvava, ali se srećom tu našlo još nekoliko ljudi i uspeli smo da ga obuzdamo. Nosio je trenerku i papuče. Košulja mu je bila raskopčana i video sam da je na grudima imao zalepljene elektrode za EKG srca. Zbog toga mislim da je pacijent jedne od bolnica - priča radnik obezbeđenja gradilišta pored Kliničkog centra.
Zidu zgrade sa koje je muškarac skočio najbliža je bolnica „Laza Lazarević“, čije je osoblje odmah reagovalo i prevezlo ga u Urgentni centar, gde je primljen na odeljenje reanimacije.
U bolnici „Laza Lazarević“ su demantovali da je Saša J. njihov pacijent, a do zaključenja ovog izdanja nismo uspeli da dobijemo potvrdu da li je pobegao iz jedne od bolnica.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Pokušaj ubistva
Nožem izbo taštu

Autor: R. J. | 28.05.2009. - 05:00

SMEDEREVO - Danijel S. (25) iz Radinca kod Smedereva pokušao je juče da usmrti majku svoje nevenčane supruge Slavicu P. (39) u blizini njene kuće u Osipaonici. Napadač je presreo žrtvu oko 10.15 u Ulici kralja Petra u centru Osipaonice i zadao joj nekoliko udaraca nožem u vrat i stomak.

Nakon napada pobegao je sa mesta zločina, a policija ga je pronašla četrdesetak minuta kasnije u susednom Skobalju gde se skrivao u žitnom polju. Kod njega je pronađen i nož kojim je napao majku svoje nevenčane supruge.
Prema saznanjima „Blica“, ovome su prethodile česte razmirice zbog toga što Slavica P. nije odobravala Danijelovu vezu sa njenom ćerkom. Policija je po dojavi o pokušaju ubistva zatekla razvaljena vrata Slavičine kuće i pretpostavlja da ju je napadač najpre tu tražio, a potom sreo malo dalje i pokušao da je ubije.
Napadnuta žena sa teškim povredama hitno je prebačena u beogradski Urgentni centar.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Suđenje za ubistvo devojčice
Saučesnica u zločinu optužuje ljubavnika
Autor: V. Z. Cvijić | Foto:s. maričić | 29.05.2009. - 05:00

Optužena Ana Filipović koja se tereti za pomaganje u ubistvu svoje trogodišnje ćerke Katarine Janković juče je na ponovljenom suđenju u Okružnom sudu u Beogradu za taj zločin direktno optužila prvooptuženog Mališu Jevtovića.


Filipovićeva je rekla, pokazujući na bivšeg dečka Jeftovića: “On je ubio moje dete.” Sudija Aleksandar Trešnjev ju je upozorio da je posao suda da utvrdi ko je kriv za smrt devojčice i da na taj način vređa učesnike u postupku, a ona je kroz suze odgovorila: “Ja nikoga ne vređam, sudija, činjenica je da je on to uradio.”
Filipovićeva je juče tvrdila da je tek u policiji čula kako je njena ćerka seksualno zlostavljana.
- Kada su mi u policiji rekli kako je moje dete zlostavljano, umalo nisam pala sa stolice. Mnogo vremena mi je trebalo da shvatim šta se dešava - rekla je optužena.
Opisujući poslednje dane Katarininog života, Filipovićeva je ispričala da su se u povratku od lekara razdvojili tako što joj je Jeftović rekao da ode sama, a on je ostao sa njenom ćerkom. Kada smo se ponovo sreli, videla sam da stavlja sapun u džep. Rekao mi je da se mala uneredila i da ju je oprao i bacio njene gaćice. Tada mi je prvi put bilo sumnjivo - ispričala je Filipovićeva.
Ona je navela da je Katarinu posle toga boleo stomak i da je povraćala. Ispričala je da je Jeftović dolazio tih dana i maltretirao ih.
- Molila sam Katarinu da se smiri jer sam mislila da ga nervira njeno plakanje - rekla je Filipovićeva. Ona je ispričala kao je Jeftović dok je ona otišla u drugu prostoriju počeo da tuče Katarinu, pa je ona upala u sobu i tražila da prestane. Isto veče je videla da su leđa njene ćerke puna modrica, a Katarina se i dalje žalila na bolove u stomaku i povraćala je. Devojčica je preminula 17. jula 2005. od posledica nanošenja teških telesnih povreda.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Ponovljeno suđenje za ubistvo trogodišnje devojčice
Otac osumnjičene promenio iskaz

Autor: Tanjug | Foto:s. maričić | 03.07.2009. - 05:00

Na ponovljenom suđenju za ubistvo trogodišnje Katarine Janković deda devojčice Rodoljub Filipović u Okružnom sudu u Beogradu izjavio je juče da nikada nije pomislio da je ubistvo počinila njegova ćerka Ana, iako ju je ranije javno nazivao monstrumom i zveri.


Svedočeći na suđenju ćerki Ani i Mališi Jevtoviću, optuženima za svirepo ubistvo devojčice, Filipović je kazao da je sve što je ranije loše govorio o svojoj ćerki govorio u afektu jer je bio besan na nju. Kajući se pred sudom za svoje ranije postupke, Filipović je potvrdio da je ćerku u Gradskoj bolnici, gde je Katarina preminula nakon teških telesnih povreda, nazvao monstrumom, ali ne zato što je mislio da ju je ona ubila, već što je dozvolila da joj ubiju dete.
„Tada sam joj rekao i da će je zbog toga sanjati celog života...”, naveo je Filipović. Prvu presudu Okružnog suda zbog svirepog ubistva Katarine, kojom je 9. maja 2007. godine njen očuh Jevtović osuđen na 40 godina a majka na 37 godina zatvora zbog pomaganja u ubistvu, ukinuo je početkom godine Vrhovni sud Srbije i naložio novo suđenje. Devojčica je preminula 17. jula 2005. godine od posledica nanošenja teških telesnih povreda. Jevtović je optužen da je Katarinu u Zvezdarskoj šumi silovao i tukao i zadao joj povrede od kojih je preminula, dok je majka čuvala stražu.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Mala Kaja je bila modra i ukočena
Autor: v. z. c. | Foto:S. Maričić | 08.09.2009. - 07:46

Beograd - Svedočenjem Ivane Stojanović juče je u Okružnom sudu nastavljeno ponovljeno suđenje Mališi Jevtoviću, optuženom da je 17. jula 2005. godine ubio trogodišnju Katarinu Janković, i majci devojčice Ani Filipović, koja se tereti za pomaganje u ubistvu.


Stojanovićeva je svedočila da ju je 17. jula 2005. godine pozvala Ana Filipović i panično od nje zatražila da odveze nju i Katarinu u bolnicu jer je mislila da devojčica umire.
- Kada sam došla, Mališa je izneo devojčicu za koju ne znam da li je bila živa ili mrtva. Bila je modra i ukočena. Ana mi je u bolnici rekla da je ispričala da su ona i Katarina bile u Zvezdarskoj šumi sa mnom i mojom ćerkom. Pitala sam je kako da to kažem kada mi je dete u selu. Videla sam da nešto nije u redu - navela je ona.
Prvom presudom Okružnog suda Jevtović je osuđen na 40 godina zatvora, a Ana Filipović na 37 godina. Vrhovni sud Srbije je predmet vratio na ponovljeno suđenje koje je počelo 26. maja.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Suđenje Mališi Jeftoviću i Ani Filipović
Okrivljeni za ubistvo devojčice bili uračunljivi

Autor: V. Z. Cvijić | Foto:S.Marić | 05.11.2009. - 05:00


Beograd - Na suđenju za ubistva trogodišnje Katarine Janković juče su sudski veštaci, klinički psiholog Ana Najman i neuropsihijatar dr Branko Mandić, potvrdili da su optuženi - Katarinin očuh Mališa Jeftović (33) i majka Ana Filipović (28) bili uračunljivi.

Veštaci su na jučerašnjem ponovljenom suđenju u Okružnom sudu potvrdili osnovni nalaz i tri dopune u kojima konstatuju da nijedan optuženi nije imao poremećaje koji bi uticali na uračunljivost. Za optuženu majku devojčice veštaci su utvrdili da je u vreme ubistva bila sugestibilna (podložna tuđem uticaju), niskog samocenjenja i niskog samovrednovanja, kao i da je bila delom infantilna, emocionalno nestabilna, ali da ništa od toga nije uticalo na uračunljivost.
Za Jeftovića se konstatuje da je bio bez bilo kakvih psihičkih teškoća.
Advokat Miroslav Ramić, branilac Filipovićeve, kaže za „Blic“ da je nezadovoljan veštačenjem i da će predložiti superveštačenje Sudsko-psihijatrijskog odbora pri Medicinskom fakultetu u Beogradu.
Devojčica je preminula 17. jula 2005. od posledica nanošenja teških telesnih povreda. Jeftović je bio osuđen na 40 godina, a Filipovićeva na 37 godina zbog svirepog ubistva, ali je Vrhovni sud ukinuo presudu i postupak vratio na novo suđenje.
Sudija Aleksandar Trešnjev je za danas zakazao saslušanje veštaka obducenta i patologa.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Ponovljeno suđenje za ubistvo trogodišnje devojčice
Očuhu 40 godina zatvora, majci 37
Autor: P. Z. Veličković | Foto:S. Maričić | 25.11.2009. - 08:30


Beograd - Mališa Jevtović ponovo je juče u Okružnom sudu u Beogradu osuđen na 40 godina zatvora zbog ubistva trogodišnje Katarine Janković, sredinom jula 2005. godine, dok je njenoj majci Ani Filipović zbog pomaganja u zločinu sud izrekao zatvorsku kaznu od 37 godina.

Predsednik sudskog veća sudija Aleksandar Trešnjev obrazlažući presudu rekao je da je sud utvrdio da je Jevtović 17. jula 2005. trogodišnju devojčicu ubio na surov način, kao i da se 48 sati pre ubistva nad njom seksualno iživljavao i naneo joj niz teških povreda.
- Jevtović je bio svestan svog dela, a Filipovićeva mu je u tome s umišljajem pomogla. Puštala ga je da ide s njenom ćerkom sam u šumu i prikrivala povrede koje je devojčici nanosio i tragove - rekao je Trešnjev. Sudija je naveo i da su Jevtović i Filipovićeva krivično delo izvršili na način opisan u optužnici, kao i da su „dugogodišnje zatvorske kazne koje su im izrečene srazmerne počinjenom zločinu jer su okrivljeni postupali s umišljajem“.
Pre izricanje presude, Jevtović je tokom tročasovnog iznošenja završne reči tvrdio da nije kriv za ubistvo devojčice i tražio da zbog nedostatka dokaza bude oslobođen. Prvu presudu Okružnog suda u Beogradu zbog svirepog ubistva Katarine Janković, kojom su 2007. godine osuđeni njen očuh Jevtović na 40 godina a majka na 37 godina zatvora zbog pomaganja u ubistvu, ukinuo je početkom godine Vrhovni sud Srbije jer nisu navedene činjenice na osnovu kojih je utvrđeno postojanje umišljaja. Na početku ponovljenog suđenja Jevtović nije želeo da iznese odbranu, dok je Filipovićeva porekla da ima veze sa ubistvom i delimično promenila raniju odbranu. Na prvostepenom suđenju, oni su se međusobno optuživali za smrt male Katarine, a to su nastavili i na ponovljenom. Devojčica je preminula 17. jula 2005. godine od posledica teških povreda. Jevtović je optužen da je Katarinu u Zvezdarskoj šumi silovao i tukao, dok je majka čuvala stražu. Sutradan su devojčicu u modricama i besvesnom stanju dovezli u bolnicu i lekarima rekli da je pala s kreveta. Nažalost, ona je od zadobijenih povreda preminula. Optuženi imaju pravo žalbe u roku od 15 dana nakon što im bude uručena presuda.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
 Tragedija.  Neeverovatno  u koje su krajnosti ljudi spremni da idu. Nemam reči.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.