Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 05:38:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Istina o Luciferu  (Pročitano 49270 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
 ovde se ne radi o "satanistichkoj religiji" ,nego o jednoj od grupa koje sebe nazivaju satanistima - a tu ima raznih ludaka ...  Smile

tu se opet meshaju zabe i babe - sumerski i rimski bogovi nemaju nikakve veze ,odnosno potichu iz razlichitih tradicija . bog ea svakako nema veze sa luciferom , tim pre shto je ea bio bog voda ,a lucifer zvezda i bog svetlosti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Bosnian Kingdom

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1548
Zastava BiH-Zenica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson 
satana Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile šejtan
IP sačuvana
social share
Nije lijepo biti lud, a da to ne znash...jebači svih zemalja, ujedinite se Smiley
Bi vi svakakve djaole kad bi mogli, ali sila izduvala, ostalo samo tarlahanje po forumima.
"Daj ne jebi gredu: Beogradski manijak silovao metalnu banderu"
letopis matice srpske iz 1825 g kaže ovako : Bošnjaci žive između   Drine, Vrbasa, Save, Dalmacije i Huma, cirka 450 000, ispovjedaju Islam, ili su Rimokatolici, ili pravoslavni....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Po verovanju satanističke religije, sumerski Bog, EA/ENKI je Lucifer. On je vrhovni BOG, ne anđeo! On je bio oklevetan vekovima sa obmanama i lažima. Većina ljudi ne zna Lucifera. Oni veruju u sve što im je rečeno bez ikakvog pitanja. Strah je moćan alat koji je korišćen kroz vekove da bi držao čovečanstvo dalje od Lucifera. Lucifer je isto i najbrilijantniji od Bogova. On je pravi Otac i kreator čovečanstva. On je isto vladao Egiptom pod imenom PTAH. ENKI znači Gospodar/Vladalac Zemlje. On je isto poznat kao Vodonoša iz znaka Vodolije. 11. znak Zodijaka. Jedan od Luciferovih brojeva je 11. Ovo može da se pronađe kroz istraživanje stare mitologije. Satan/Enki je osnovao Stari egipatski Red Zmije, tačnije, Bratstvo Zmije. Vekovima, ova učenja su bila korumpirana i više nisu nalik originalnim doktorinama. Ovaj Red je imao zadatak da čovečanstvu donese Božansko znanje i moć. Arheolozi su pronašli mnoštvo tabela, iz predela koji je poznat kao kolevka čovečanstva na bliskom istoku. One otkrivaju da je Ea/Enki, Gospodar Zemlje, čiji su simboli zmija i trozubac, stvorio čovečanstvo od evoluiranih primata koristeći spermu Bogova i jajašce primata. Mi nismo evoluirali prirodno. Ovo je razlog zbog kojeg mi lako oboljevamo, za razliku od životinja koje imaju bolje zdravlje. Lucifer je hteo da nas napravi savršenima, ali je zaustavljen da to učini od strane drugih Bogova. Reč "Satan" na Hebrejskom znači protivnik i pobunjenikl (može ga se zamisliti kao tmurnog dečka u crnom u zadnjoj klupi u razredu). Svaki Bog koji se suprostavio hrišćanskom Bogu Jehovi, bio je žigosan i oklevetan. Satana/Lucifer, nije samo Hebrejska mitološka figura. On je postojao i pre religije Jevreja. Hrišćanska Biblija je osnovana na Sumerskoj/Mesopotamskoj mitologiji. "Lucifer," doslovno znači "Svetleći", "Donosilac Svetla", "Donosilac Znanja" i "Sin zore". Satan/Lucifer je poznat kao Bog pobunjenik, Bog koji je čovečanstvu doneo znanje, da bi ga uzdigao iznak nivoa životinje. Lucifer, zajedno sa Belzebubom, Aštarot, Azazelom, Belijalom, Mamonom i drugim Bogovima pobunio se zarad čovečanstva. Bili su nadbrojani to je razlog zbog kojeg su izgubili rat. Ovo se desilo posle toga kada je Zemlja bila predata mlađim Bogovima. Mlađi Bogovi nemaju poštovanje za čovečanstvo, i kao Jehova, oni su ludi za moći, nemarni i oholi. Svi Đavoli i Demoni su stari Bogovi. Gradovi, biblioteke i drugi izvori znanja su bili uništavani u pokušaju da unište sve i svo znanje o Starim Bogovima. Svi bogovi koji su učestvovali, oženili ili se sprijateljili sa čovečanstvom su bili prokleti i proterani od strane drugih Bogova.
Bogovi su vanzemaljska humanoidna rasa bića, od kojih je Lucifer Vrhovni i sveprisutan. U hrišćanskoj Bibliji, Bogovi su poznati pod imenom Nefilimi. Ova bića su vrlo evoluirana, napredna i moćna. Oni su genetski modifikovali njihov DNK, tako da ne stare. Oni postoje u svemiru. "Pakao" je u svemiru. Egipatski Bog Tot kaže da je Pakao na pojasu sazvežđa Orion. U Nekronomikonu (ova knjiga bazirana je na Sumerskoj/Mesopotamskoj mitologiji, iako je klasifikovana kao delo fantastike): "Kada veliki medved bude bio nisko na nebu". Kada se planete poređaju u određeni pravac, otvara se put za svemirske putnike. Ljudi uvek gledaju u nebo, očekajući ponovni povratak Bogova.


Sazeto i ukratko o cemu dosada tupih.  Smile


Ako se to poveze sa ovim :
http://forum.burek.com/index.php/topic,262206.880.html
Odgovori 886 i 888
« Poslednja izmena: 24. Apr 2008, 02:02:59 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Govorim tiho i nosim psa sa sobom..

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 4370
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14

U materijalnom svemiru zemlja je bila najzgusnutija materijalni planet,pa pretpostavaljam da Bog tek onda postavio naše sunce,a u Bibliji to zabeleženo kao Bog stvori svetlo,i razdvoji dan od mraka,i bi dan prvi.U duhovnom carstvu tako nešto nemože da se izvede.

I bi dan prvi. A tek cetvrtog dana po Bibliji Bog stvori Sunce i ostala nebeska tela.  Smile
IP sačuvana
social share
Sve sto pozelis pazljivo biraj, to se moze i dogoditi..
Neki putevi kojima teska sudbina hoda su nevidljivi..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
I bi dan prvi. A tek cetvrtog dana po Bibliji Bog stvori Sunce i ostala nebeska tela.  Smile

1 Mojsijeva 1,1 "U početku stvori Bog nebo i zemlju" -lepo piše da je prvo stvorio nebo,pa tek onda Zemlju.
1 Mojsijeva 1,2 "A Zemlja beše bez obličja i pusta,i bješe tama nad bezdanom,i duh Božji dizaše se nad vodom"-sunce još nije stvoreno,zato piše da je Zemlja još u tami.
1 Mojsijeva 1,3 "I reče Bog neka bude svetlost.I bi svetlost"-sada Bog stvori sunce koji Zemlji daje svetlost,i bi svetlost.
1 Mojsijeva 1,4 "I vidje Bog svetlost da je dobra,i rastavi Bog svetlost od tame"
1 Mojsijeva 1,5 "I svetlost nazva Bog dan,a tamu noć.I bi veće i bi jutro,dan prvi"-Bog po prvi put izaziva rotaciju zemlje oko svoje ose i postavlja planetu na putanju oko sunca.I zahvaljujući toj rotaciji oko svoje ose po prvi put bi veče i bi jutro. Smile
« Poslednja izmena: 25. Apr 2008, 01:58:34 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia

U materijalnom svemiru zemlja je bila najzgusnutija materijalni planet,pa pretpostavaljam da Bog tek onda postavio naše sunce,a u Bibliji to zabeleženo kao Bog stvori svetlo,i razdvoji dan od mraka,i bi dan prvi.U duhovnom carstvu tako nešto nemože da se izvede.

I bi dan prvi. A tek cetvrtog dana po Bibliji Bog stvori Sunce i ostala nebeska tela.  Smile

I bi dan prvi. A tek cetvrtog dana po Bibliji Bog stvori Sunce i ostala nebeska tela.  Smile
Greška.
1 Mojsijeva 1,1 "U početku stvori Bog nebo i zemlju" -lepo piše da je prvo stvorio nebo,pa tek onda Zemlju.
1 Mojsijeva 1,2 "A Zemlja beše bez obličja i pusta,i bješe tama nad bezdanom,i duh Božji dizaše se nad vodom"-sunce još nije stvoreno,zato piše da je Zemlja još u tami.
1 Mojsijeva 1,3 "I reče Bog neka bude svetlost.I bi svetlost"-sada Bog stvori sunce koji Zemlji daje svetlost,i bi svetlost.
1 Mojsijeva 1,4 "I vidje Bog svetlost da je dobra,i rastavi Bog svetlost od tame"
1 Mojsijeva 1,5 "I svetlost nazva Bog dan,a tamu noć.I bi veće i bi jutro,dan prvi"-Bog po prvi put izaziva rotaciju zemlje oko svoje ose i postavlja planetu na putanju oko sunca.I zahvaljujući toj rotaciji oko svoje ose po prvi put bi veče i bi jutro. Smile

I jel' je to tvoja mudrost ?? Znanje ?? Ispravljas je sa neistinom.

14. Bog rece: Neka bude svetlili u prostoru nebeskom, da dele dan i noc, da budu znaci koji ce obeleziti vremena, dane i godine;
15. i neka svetle na prostoru nebeskom, da obasjavaju zemlju. I bi tako.
16. I Bog stvori dva svetlila velika; svetlilo vece da upravlja danom, i svetlilo manje da upravlja nocu, i stvori i zvezde.
17. Bog i postavi u prostor nebeski da obasjavaju zemlju
18. i da upravljaju danom i nocu i da dele svetlost od tame. I Bog vide da je to dobro.
19. I bi vece i bi jutro, i to je bio cetvrti dan

Sta je onda stvorio cetvrtog dana ??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
I jel' je to tvoja mudrost ?? Znanje ?? Ispravljas je sa neistinom.
Opet nisi razumeo.Pročitaj par puta moje postove na drugoj temi da shvatiš.Tu smo da iznosimo mišljenje,ubeđenja i o tome da diskutujemo.
Opet ti nastavaljaš sa moj i tvoj mudrost.Kad ćeš da shvatiš da NEPOSTOJI moj ili tvoj mudrost ili znanje?? I gde to ja nesmem da iznesem moj način gledanja na stvari,a da ti to ne kritikuješ,ili da se ne mudruješ na to?? Ako ti imaš tvoje gledište,mišljenje na te stihove,dobro si došao da ih izneseš.Ali bez tih detinjastih kometara "I jel' je to tvoja mudrost ?? Znanje ?? Ispravljas je sa neistinom." nismo deca,niti smo u zabavište,niti sam ti ja uzeo igračku. Istina je istina za tebe,ali neznači da i meni i možda nekom drugom,a neistina za tebe neznači da je i za mene i nekom drugom.Što to tako teško shvatiti.Što moramo da prihvatimo baš kako ti kažeš da jeste? Zašto ja nemogu imati mišljenje?

Citat
14. Bog rece: Neka bude svetlili u prostoru nebeskom, da dele dan i noc, da budu znaci koji ce obeleziti vremena, dane i godine;
15. i neka svetle na prostoru nebeskom, da obasjavaju zemlju. I bi tako.
16. I Bog stvori dva svetlila velika; svetlilo vece da upravlja danom, i svetlilo manje da upravlja nocu, i stvori i zvezde.
17. Bog i postavi u prostor nebeski da obasjavaju zemlju
18. i da upravljaju danom i nocu i da dele svetlost od tame. I Bog vide da je to dobro.
19. I bi vece i bi jutro, i to je bio cetvrti dan

Sta je onda stvorio cetvrtog dana ??
Shvati sam,pošto nije tebi niti do mog mišljenja,niti do mišljenja drugog.Tebi je samo da prihvataju tvoju istinu,tvoj gledište na stvari,samo tvoje saznanje,i tvoje ubeđenje.
« Poslednja izmena: 25. Apr 2008, 11:54:55 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Slusaj, kada prestanes da prepravljas postove, menjas ih, mozda cemo moci da razgovaramo. U mom citatu stoji da si prvo napisao " Greska ", nakon mog posta si to obrisao.
Sada smeta ako se kaze da je nesto neistinitio, sada je to misljenje.

A ja i dalje cekam objasnjenje, sta je napravio cetvrtog dana ?? Ako nam se vec mudrosti ne slazu, da cujem tvoju onda. I ne kazem da ne mozes imati svoje misljenje, gde sam to rekao ?? Eto da cujemo misljenje za cetvrti dan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Slusaj, kada prestanes da prepravljas postove, menjas ih, mozda cemo moci da razgovaramo. U mom citatu stoji da si prvo napisao " Greska ", nakon mog posta si to obrisao.
Sada smeta ako se kaze da je nesto neistinitio, sada je to misljenje.
Namerno sam obrisao da vidim dali tebi ta reč više znači od stihova,i šta ti je namera.
Reč "Greška" sam stavio jer je rečeno da Bog počeo stvarati nebo sa zvezdama i nebeskim telima tek četvrtog dana.
A lepo piše da je Bog prvog dana stvorio nebo i zemlju.Šta je to ako ne greška.Prvo stvorio nebo pa tek onda Zemlju,a ne obrnuto. Drugi dan Bog stvori svetlo.Pa odakle svetlo na zemlji bez sunca.Treći dan Bog razdvoji dan o noći.Pa kako postoji dan na Zemlji,to možeš i sam da zaključiš?Nemožeš reči da na početku nešto nije stvoreno ako je to stvoreno.Zar to nije greška?
Citat
A ja i dalje cekam objasnjenje, sta je napravio cetvrtog dana ?? Ako nam se vec mudrosti ne slazu, da cujem tvoju onda. I ne kazem da ne mozes imati svoje misljenje, gde sam to rekao ?? Eto da cujemo misljenje za cetvrti dan.
I dalje nastavljaš sa tim "tvoj mudrost i moj mudrost".Pošto ja nemam mudrost,već saznanja i ubeđenja,tebi nisam u mogućnosti da odgovorim.Mudrosti za taj odgovor moraćeš potražiti na drugo mesto,i moraćeš sam sebi odgovoriti šta je Bog radio četvrtog dana.
A pitaš gde si rekao da nemogu imati svoje mišljenje.U smisao ovih reči "I jel' je to tvoja mudrost ?? Znanje ?? Ispravljas je sa neistinom."
Kakvo je to pitanje?Po tom pitanju ja nemogu imati mišljenje jer ti uzimaš za pravo da to osuđuješ kao neistina.Ako ti imaš tvoje ubeđenje ili mišljenje,imaš pravo da izneseš kao odgovor i po potrebi da ukažeš na greške na moj post,ali nikako nemaš pravo da sudiš dali je to istina ili nije.Možeš postavljati dokaze i činjenice koji utvrđuju istinitost mojih ubeđenja,ali nikako nemaš pravo suditi po tvojoj proceni.Rekao sam ono što je tebi neistina,meni i drugima možda istina,a ono što je tebi istina,možda za mene i drugima nije istina.I ko je onda merodavan da sudi šta je istina?
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Slusaj, kada prestanes da prepravljas postove, menjas ih, mozda cemo moci da razgovaramo. U mom citatu stoji da si prvo napisao " Greska ", nakon mog posta si to obrisao.
Sada smeta ako se kaze da je nesto neistinitio, sada je to misljenje.
Namerno sam obrisao da vidim dali tebi ta reč više znači od stihova,i šta ti je namera.
Reč "Greška" sam stavio jer je rečeno da Bog počeo stvarati nebo sa zvezdama i nebeskim telima tek četvrtog dana.
A lepo piše da je Bog prvog dana stvorio nebo i zemlju.Šta je to ako ne greška.Prvo stvorio nebo pa tek onda Zemlju,a ne obrnuto. Drugi dan Bog stvori svetlo.Pa odakle svetlo na zemlji bez sunca.Treći dan Bog razdvoji dan o noći.Pa kako postoji dan na Zemlji,to možeš i sam da zaključiš?Nemožeš reči da na početku nešto nije stvoreno ako je to stvoreno.Zar to nije greška?
Citat
A ja i dalje cekam objasnjenje, sta je napravio cetvrtog dana ?? Ako nam se vec mudrosti ne slazu, da cujem tvoju onda. I ne kazem da ne mozes imati svoje misljenje, gde sam to rekao ?? Eto da cujemo misljenje za cetvrti dan.
I dalje nastavljaš sa tim "tvoj mudrost i moj mudrost".Pošto ja nemam mudrost,već saznanja i ubeđenja,tebi nisam u mogućnosti da odgovorim.Mudrosti za taj odgovor moraćeš potražiti na drugo mesto,i moraćeš sam sebi odgovoriti šta je Bog radio četvrtog dana.
A pitaš gde si rekao da nemogu imati svoje mišljenje.U smisao ovih reči "I jel' je to tvoja mudrost ?? Znanje ?? Ispravljas je sa neistinom."
Kakvo je to pitanje?Po tom pitanju ja nemogu imati mišljenje jer ti uzimaš za pravo da to osuđuješ kao neistina.Ako ti imaš tvoje ubeđenje ili mišljenje,imaš pravo da izneseš kao odgovor i po potrebi da ukažeš na greške na moj post,ali nikako nemaš pravo da sudiš dali je to istina ili nije.Možeš postavljati dokaze i činjenice koji utvrđuju istinitost mojih ubeđenja,ali nikako nemaš pravo suditi po tvojoj proceni.Rekao sam ono što je tebi neistina,meni i drugima možda istina,a ono što je tebi istina,možda za mene i drugima nije istina.I ko je onda merodavan da sudi šta je istina?

Kako te bre nije sramota da lazes ?? Njen post si citirao, pa ispod napisao, " greska ", obracajucu se njoj, a kada sam ja ono napisao ti si obrisao. Sada kao zbog mene si to uradio. Kako te bre nije sramota ?? Pa hajde da sam samo ja u pitanju, pa zar mislis da su drugi na forumu budale i ne vide ??

Pa sta si ovde napisao, sto tu nisi napisao da je greska.

Citat
Naravno da se ne spominje,pošto Biblija ne bavi sa događajima pre pada kada sotona bio čist anđeo odan Bogu.

Hoces reci da se njegov pad dogodio pre onog " I bi svelo "??
Naravno.I u Bibliji stoji da prvo Bog stvori nebo,to jest duhovno carstvo sa duhovnim bićima.Pre postanka materijalnog svetla.Jer Biblija piše za materijalno svetlo.U Duhovnom carstvu je sve svetlo i to duhovno svetlo koji postoji od početka stvaranja neba,pa nije morao tamo da stvara svetlo,niti postoji dan i noć,jer nema zasenčenja.Posle samovolje i protivzakonitog postupka Lucifera koji kasnije nazvan sotona,došlo do kristalizacije duhovne forme i stvaranja materijalnog univerzuma.U materijalnom svemiru zemlja je bila najzgusnutija materijalni planet,pa pretpostavaljam da Bog tek onda postavio naše sunce,a u Bibliji to zabeleženo kao Bog stvori svetlo,i razdvoji dan od mraka,i bi dan prvi.U duhovnom carstvu tako nešto nemože da se izvede.

Jel' ti stvarno mislis da je neko budal ovde ??

Pisi bre sta hoces, tvoja stvar, samo da je u okviru teme.
« Poslednja izmena: 25. Apr 2008, 21:46:44 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 05:38:30
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.