Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ispovest: Spasla sam bebu i sebe od tajkuna  (Pročitano 15763 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
I
Da li je Maja Nikolic u pravu?  Smile
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46978
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Dabome da nije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
Баш сам гледао јуче Ћирилицу...

За ону Мају Николић немам речи...одузели јој дете па лечи своје фрустрације на свим мушкарцима...замисли, дете мора да припадне мајци... Smile

Интересантно ми је било да она новинарка Курира сере како овај уопште није хтео да даје изјаве или било шта, а овај послао документе које они уопште нису објавили и само цитирали један део из полицијског записника тј. повреде које су јој нанесене и то као није извучено из контекста... Smile

Она новинарка из Наших новина је била коректна...
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9
Browser
Safari 537.71
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa nisu joj bas oduzeli dete... ona i dalje ima roditeljska prava....
Samo, eto... dete boravi kod roditelja koji nece da ga ostavi kada sa svojim izmisljenim svalerom ode na let helikopterom...
Inace ona recenica - "Svuda u svetu po pravu dete do 8 godina mora da pripadne majci..." - doslo mi je da gadjam TV cipelom...
Ali kapiram da ni TV ni cipela nisu krivi sto je ona tatex...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
На то сам и мислио...има родитељска права али није код ње...

Рекла је и да свако малолетно дете мора да припадне мајци наравно осим ако није, па она тре фамозна разлога:

алкохоличарка

ако има картон менталне установе

и ако није морално и ментално способна...

Smile Smile
« Poslednja izmena: 09. Nov 2013, 11:03:50 od YuWarez »
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Jbt,prošlo je dve godine od početka ove drame i ljudi još uvek melju o tome.  Smile Aj da razumem priglupe medije da to rade... ali mi niste jasni vi koji svemu tome i dalje pridajete pažnje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
LG Frizider
Citat
ако има картон менталне установе

и ако није морално и ментално способна...

Bojim se da doticna spodoba ne ispunjava ova dva uslova. Slazem se kriterijumima skroz Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Samsung neki
Najinteresantnija u emisiji mi je bila ona babetina "strucnjakinja psiholoskinja".
Kaze da je ovaj mazohista jer je dosao u emisiju gde zna da ce da ga napadaju.
A da je cutao i gledao kako ga razni "novinari" pljuju i razvlace po zutim novinama onda nebi bio mazohista?
U pravu je covek sve sto kaze pa nek je po sto puta Hrvat.
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Taj bracni par je imao jednu lepu S/M vezu...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
mob
Sony xperia
Plašim se da ću biti uhapšena u Hrvatskoj

Nataša Matijević, koja pune tri godine pokušava da spreči vraćanje njene ćerke Ree (4) ocu u Hrvatsku, mora u petak u Zagreb na poziv suda.


Rea i Nataša Matijević

Nataša priča za „Blic“ kako nije sigurna da neće biti uhapšena već na graničnom prelazu jer je Robert Matijević protiv nje, uz tužbu za otmicu deteta po Haškoj konvenciji, kako joj je potvrdilo hrvatsko pravosuđe, podneo još nekoliko krivičnih prijava. Zbog toga kaže da je obavestila srpsko Ministarstvo inostranih poslova da će se odazvati pozivu suda u Zagrebu, ali traži da je u Hrvatskoj sačekaju predstavnici naše ambasade.

- Sudija koja vodi našu brakorazvodnu parnicu insistirala je na mom prisustvu na ročištu, pre svega da bi mogla da odluči o Robertovom zahtevu da se promeni privremena mera, doneta pre tri godine, po kojoj sam ja staratelj ćerki do okončanja razvoda. Ja želim da sud od mene lično čuje kakva sam majka, da nisam otmičar, već da nakon izlaska iz zagrebačke sigurne kuće, gde sam s Reom kao bebom bila smeštena kao žrtva nasilja, nisam imala gde drugo da odem sem kod svojih roditelja u Ljig - priča Nataša.

Ona kaže da bi promena privremene mere posle četiri godine, tokom kojih se njena devojčica nije razdvajala od nje, bila „strašan presedan“ pošto poslednji izveštaji dečjeg psihologa i pedijatra, koji su traženi nakon Matijevićeve prijave da Nataša, navodno, zlostavlja ćerku, kažu da je Rea zdrava, negovana, bez trauma i tragova nasilja, izuzetno vezana za majku i privržena joj.

- Ako se meni oduzme dete, sutra se to može ponoviti mnogo puta. Na stotine žena će biti u situaciji da ih, kada se udaju u drugoj državi, muž može zlostavljati, pa ako se s detetom vrate kući, biće „kriminalke“ - smatra Nataša.

Na suđenju za otmicu, koje se vodi pred Osnovnim sudom u Mionici, sudija Aleksandar Đurić je naložio da Nataša obezbedi povratak deteta u Zagreb, za razliku od sudije u Ljigu, čija je izvršna presuda bila da se majci oduzme dete, zbog čega su njeni sugrađani u oktobru protestovali i to sprečili.

Preuzeto sa ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.