Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: IQ тест је превара, немојте да покушавате !!!  (Pročitano 20022 puta)
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Ja сам ово урадио и послао сам поруку (са неке жњ картице),  на којој је било само 3 дин. Smile

Добио сам резултате и ништа ми нису (могли) скинути. Smile

Тест је глупост. Ко је некада радио прави тест интелигенције, увиђа разлику.

Samo nemoj puniti tu karticu inace ti skine cim je napunis, jos dobijes SMS gde pise "hvala"

Допуњавао сам кредит на тој картици, нема ни трага, ни гласа од њих. А ни поруке и скидања кредита. У питању је теленор. Можда су их они сиктерисали. А можда не смеју да се каче са мном. Smile

@bansha, идеш у кол сервис лично и тражиш да те скину са тог сервиса. Ако неће, претиш да ћеш да их тужиш. Наравно, тражиш листинг позива и трошкова. Тражиш да ти доведу шефа. Кажеш им да лопови преко њих пљачкају и да су они саучесници и крајње неозбиљна компанија. Ако не сарађују, жалиш се друштву за заштиту потрошача.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Blagosloven neka je Telenor... dobijas listing cak i ako nisi postpaid....

Inace, posto je MTS-ov call centar ocajan, predlazem vam da odaberete opciju na engleskom... odmah se jave... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Чек, у мтс-у постоји кол центар?  Smile Сећам се да сам некада покушавао да их добијем и онда сам одустао, јер је било узалуд, на крају шта год да је проблем, мораш да одеш лично. Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
064/789 ili tako nesto
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
tako je, radi moja ortakinja tamo, nemoj samo previše da ih maltretiraš, ti nesrećnici tamo nemaju pojma ni o čemu. Njima su samo rekli - sedi tu i ne mudruj previše  Smile

inače, čuo sam neki mp3, neki Crnogorac je zvao call center, ali kanal za engleski. i kada je operater odbio da mu pruži pomoć, počeo je da priča na užasnom engleskom sa jakim crnogorskim naglaskom  Smile
i što je najbolje, ovaj je morao da mu pomogne onda !
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
 Navukli me na neki test - rešavao ga deset-petnaest minuta i reko-u extra,daj da vidim rezultate kad on trt milojka  Smile Popizdeo sam  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Ma nadji preko gugla test, ima za dzabe kolko oces
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Da se deaktivira to dobijanje glupavih poruka posalji STOP na 7474.     Ja sam resavala test inteligencije,mislila sam da je to nesto bzvz.    Resila sam test ostavila moj broj i dobila 4 uzastopne poruke na mob da preuzmem odmah neke nove sadrzaje.     Rekoh 100% mi to salju iz mts-a.     Nisam ni obracala paznju na te poruke.    Nakon par dana od dobijanja poruka ja sam videla stanje mog racuna 300din.     Inace sam postpejd korisnik.     Znaci poludela sam .     Nije mi bilo jasno kako sad to kad jos nisam potrosila besplatne minute za razgovor i poruke koje dobijam svaki mesec uz pretplatu.    Zvala sam mts i oni mi rekli da zatrazim listing njihovoj najblizoj poslovnici da oni ovako ne mogu da kazu zbog cega mi se racun povecava.    Kad danas mi stizu jos dve poruke da preuzmem nove sadrzaje i uvecanje racuna za jos 150.     Tada sam povezala test i te poruke ali nisam mogla da se setim gde sam ja to bila da resim taj test. Pa sam na google samo ukucala sadrzaj poruke koju sam dobila i izbacilo mi par foruma sa ovom tematikom.    Nisam mogla da verujem o kakvoj je prevari i pljacki rec.  Znaci ti tamo ladno mozes da ukucas bilo cij broj i da vlasnika tog broja opeljese nevidjeno bez njegovog znanja.  Najvise su pogodjeni tim prevarama postpejd korisnici.     Nasla sam na tim forumima da prestanak tih opcija izvrsis tako sto posaljes STOP na broj 7474 i nakon toga ti se jos i zahvale na koriscenju njihovog servisa i obaveste te da su ukinute sve pretplate.     A koje pretplate i za sta nemam pojma to me nisu obavestili  Nevidjena prevara i cisto sumnjam da nasi operateri ne ubiru neki procenat od svega toga.     Da ne dobijaju nesto vec bi to bilo po svuda razglaseno po javnosti da se pazimo takvih prevara,ovako tajac   Platicu ovaj mesec racun nekih 1200-1300 din.     A za u buduce sam se opametila ovim testom inteligencije i to za medalju.    .    .     Smile
« Poslednja izmena: 28. Nov 2009, 04:46:27 od macicica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2
Zastava Valjevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
e i ja sam nadrljao samo sto su mi spakovali 1200 dinara,sta rece da posaljem stop jel to sigurno da me ne oderu jos vise????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
HTC One
Ovoga ce biti dok god ljudi koji su izmuzeni dodju na forum da pricaju o tome i na tome se sve zavrsi... jbg, uvek neko mora da povuce, pitanje je samo ko je taj koji ce da kaze "pa dokle, majku vam"... lepo u policiji krivicnu za prevaru (ovo jeste prevara, nigde nije naznaceno da ce vam naknadno uzimati pare za ono sto oni vama salju) a uz to kontaktirati Beogradski program RTS-a kao i Studio B.

Od kuknjave po forumu nema vajde  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.