Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: iphone u vodu  (Pročitano 6568 puta)
03. Jul 2016, 23:45:02
Ucesnik diskusija


звездале

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61
Zastava
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Pozdrav, iphone 5c je uspeo juce da mi upadne u mali bazen sa vodom, bio je unutra pa ni 5 sekundi, odmah sam ga izvadio, ali ceo se potopio... nakod vadjenja on je nastavio sa radom ( nije se ugasio) sve je funkcionisalo normalno, osim mikrfona i zvucnika ( koji su se izgleda nakvasili)... telefon je bio upaljen nekih 20ak minuta nakon cega sam ga ugasio da ne bi doslo do kratkog spoja, i evo vec 24h casa mi je ugasen... tu neku prvu pomoc sam dobio na internetu, a sada me zanima sta mogu da ocekujem nakod paljenja i da li ce telefon normalno funkcionistati, i kako je ovo moglo da utice na njega.. hvala na razumevanju, pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Nikone moze tacno da ti kaze sta ce biti, mozda ne bude nista, a mozda je crklo nesto. Mozda da ga odneses u neki servis da ga otvore i da provere stanje. Nikad nisam bio srecan u vezi potopljenih telefona, svi su bili manje ili vise gotovi posle brckanja.

Probaj da ga stavis u pirinac, kazu da pomaze i da izvlaci vlagu.
« Poslednja izmena: 04. Jul 2016, 00:00:07 od telep »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Pirinac je glupost koja vlada internetom, najvise upija vlagu ona cuda za macji VC, drugo, prva pomoc za tehniku kad se nakvasi je usisivac, naci neki otvor i punu snagu, isisa svu vlagu i za nesto sekundi ga osusi
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


звездале

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Hvala na savetima, ali koliko vidim sad je kasno za njih, to je bila prva pomoc... upalicu ga danas pa cu videti, a zanime me ako je ostala vlaga/voda u njemu, koliko mu jos vremena dajete dok je dodje do konacnog kvara?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Ako je vlaga unutra, konacni kvar je momentalno oma, posto su komponente tako minijaturne da je dovoljan trag korozije. Do sada se sigurno osusio, probaj da ga ukljucis i ako radi, imas srece...
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 95
Zastava beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
za sledeci put:

sta raditi kada laptop ili telefon dodje u kontakt sa vodom

Citat
Prosuta tečnost na laptop,šta treba da uradim?
Odmah ugasite Vaš laptop (zadržite dugme za paljenje 15 sekundi sve dok se laptop ne ugasi). Očistite suvom krpom tastaturu i stavite krpu između ekrana i laptopa, zatim okrenite laptop naopačke kako bi se voda iz tastature slivala na krpu. Laptop nikako nemojte paliti i nemojte pokušavati da ga sušite bilo kakvom metodom,već odmah odnesite Vaš laptop da se uradi detaljno čišćenje svih komponenti koje su došle u dodir sa tečnošću. Voda u laptopu izaziva brzo jako veliku štetu, a totalno oštećenje matične ploče u Vašem laptopu izaziva za manje od 48h. Statistika naših popravki je pokazala da ukoliko se laptop očisti u roku od 5 sati od kada je poliven vodom popravka je 99posto uspešna. Takođe, korisnik prolazi sa najnižom cenom popravke jer se sve rešava samo čišćenjem uređaja. S obzirom na naše iskustvo mi smo za ovakve slučajeve omogućili servis koji radi 24h i vrši isključivo hitnu vrstu popravke laptopa.

sa sajta >>>
IP sačuvana
social share
forumi su mesta gde se moze naci pomoc
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: iphone vodu

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.