Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 52 53 55 56 ... 59
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: IP televizija u Srbiji ~ Novosti ~ Iskustva ~ Problemi  (Pročitano 238895 puta)
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
LG Nexus 5
Mozes da biras. Na sajtu koji je lajt okacio daljinac je oko 600 dinara. Ako ne znas koju pricu da smislis, ti kupi i resio si problem. Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
Kakvu pricu?
Jednostavno mi ne rade dugmici 1,0,5 i CH +...
Letece sa terase uskoro Smile

a jesi promenuo baterije,za neke dugmice jednostavno treba vise energije
to se meni desavalo nagrabusi daljinski odem tamo slozim pricu dobijem glanc novi ubacim baterije iz starog kad ono isti kurac  Smile kud cu sta cu u trenutku nervnog rastrojstva stavim nove baterije kad ono sve pici bez frke
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Samsung Galaxy S Advance
Ljudosi, uzeo sam smart HD tv, pa bi bilo redno da uz to uzmem neki internet paket + digitalnu televiziju.

Sta mi preporucujete da je sad aktuelno i relativno dobro sto se kvaliteta i cene tice.

Razmisljam se oko ovih box paketa ali ima dosta sitnica koje ne razumem a i tu je i nedostatak.informacije o ceni.

Recimo, koliko sam shvatio u boxu se dobija digitalna televizija sa paketom koji se ne moze menjati za vreme trajanja ugovora (a citao sam.negde da mora da se odabere u odgovarajucem vremenskom.periodu inace se placa full paket). Koji bi onda paket bio nakidealniji ako hocu nase i strane filmovi/serije kanale? Dalje, internet i njegova brzina, kolika je dovoljna za neki bolji smart tv? U box ulazi i fixni pa me interesuje i to da li se placa pretplata (prikljucak mesecno) za njega ili je to uracunato u cenu box paketa zajedno sa besplatnim impulsima?

Hvala puno na odgovorima, znam da mnogo pitam, ali kablovsku nemam vec godinam tako da sam malp ispao iz te price.

P.S. Da li se HD opcija posebno naplacuje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
Ja koristim box 4+ jer imam dve fiksne linije...imas uslugu IPTV, internet 6/1mb, postpaid mobilni broj sa 500 minuta , sms-a i 1gb protoka...
Ja placam sve ukupno sa uslugom HBO 4k tu ulazi i malo prekoracenje telefonije + pola cene pretplate za drugi broj.
Usluga HD televizije se dodatno placa negde oko 400 kinti plus pdv...ali takodje raspitaj se dal postoje tehnicki uslovi  zbog protoka. Obicno smanje brzinu intereneta zarad HD usluge  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
mob
Samsung Galaxy S Advance
Hvala na brzini  Smile

Mada, dosta je to 4k  Smile

A ovaj, to pozovem telefonom pa mi oni provere ili odem u neko predstavnistvo na licu mesta? sto se protoka tice.

Mobilini mi i nije toliko bitan, pa sad ne znam da li on moze da se izbaci. Imam fiksni isto kod telekoma, uzeo bih net i (imam vec 4mb kod njih) i IPTV.

Jel tebi 6mb zavrsava posao za tv?

Najvise me kopkaju ti paketi, gledao sam osnovni, i bas je osnovni, osim pregrst nekih nepotrebnih kanala, fale mi oni od ranije koje sam imao (fox, fox life, fox crime, tv1000, hallmark i sl.)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
Ma 4k ide jer je HBO 450 dinara + pdv...imam 250 dinara na drugu pretplatu...
Najbolje je da odes u telekom i na licu mesta vidis koje sve kombinacije mozes odraditi...
Ja prvenstveno koristim IPTV zbog Arenasport kanala...ima pun krivak Pinkovih i najvise mi nedostaje History kanal.
Ili pogledaj lepo ponude SBB-a sa mix paketima, oni takodje nisu losi a malo su povoljniji od telekoma
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
pa da na ajpitiviju imas arene
a na sbb-u imas sport klub
tako da moras da biras izmedju ta dva 
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
mob
Samsung Galaxy S Advance
Hvala puno na informacijama momci, ukoliko se jave jos neka pitanja postavicu ih, evo na njihovom sajtu sam nasao pojedinachne cene pa sad kombinujem, moracu da ih pitam i za neke popuste, posto imam njihov net pa se mozda uklapam za tako nesto (ima naznaka na sajtu)  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
mob
Samsung Galaxy S Advance
Momci, uzeo IPTV danas, pa da postavim neka pitanja (mozda glupa, ali ko pita, ne skita)

1. Open ADSL internet:

Uzeo sam internet i uredjaj ovog puta na novi broj, ali sam smetnuo sa uma da taj telefon koristim i gore (na spratu) i dole (u prizemlju), da li to znachi da cu morati da sprovedem kabli negde na samom pochetku ulaska linije u kucu da bih okachio spliter ili ima neki laksi nachin? Prikljuchak za istu liniju imam i u prizemlju i na spratu...

2. Open IPTV:

Da li je nuzno povezivati uredjaj LAN kablom, posto mi je baza u jednoj sobi a tv u drugoj, ili postoji neka moucnost Wi-Fi-ja?

Verovatno laicka pitanja, ali zadnji put sam montirao net pre jedno pet godina, a sa IPTV-jem se srecem prvi put sada  Smile

Hvala puno na bilo kakvoj pomoci  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Sony xperia
1.  Gde mislis da delis kablove prema jednom i drugom telefonu, ispred toga ide spliter. Na spliter je bitno da dodje glavna linija. Od njega jedan kabli ide u ruter. Drugi prema telefonima.

2.  Moraces kablom povezati ruter i box ip tv-a.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 52 53 55 56 ... 59
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.