Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Intervju - Isidora Bjelica, portparol Demokratske zajednice Srbije  (Pročitano 14450 puta)
20. Jul 2006, 12:45:43
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
INTERVJU - Isidora Bjelica, portparol Demokratske zajednice Srbije

POLITIKA K'O GRUPNI SEKS!

U Srbiji pet, šest bogataša finansira sve stranke. Na političkoj sceni je veliki grupni seks. Mi smo te tajkune odbili!



BEOGRAD - Poznata književnica Isidora Bjelica postala je portparol Demokratske zajednice Srbije, nove stranke na čijem je čelu bivši direktor DSS-a Obren Joksimović. U intervjuu za Press Isidora objašnjava zašto je posle silnih kritika na račun srpskih političara i sama postala političar.
- U Srbiji je običan svet potpuno nezaštićen. Ukoliko nemate protekciju neke političke stranke, svašta će da vam rade. Kao pisac, to sam osetila i mogu da kažem da su intelektualci, pogotovo oni nezavisni, najslabiji u ovom društvu. Svi su, bre, u kontejneru! Imam još jedan motiv zašto želim u politiku, a to je da popravim položaj žene u našoj politici, koja služi samo kao dekor i za glasanje iz Bodruma.
Da, ali otkud i zašto baš kod Obrena Joksimovića?
- On je jedini koji je otišao sa vlasti kada je video da se ne radi dobro. Strašno mi je blizak ideološki. On je jaka osoba sa harizmom i pošten čovek.
Da li ste plaćeni za mesto portparola?
- Ne. Ovo što radim je čisto volonterski.
Odakle Vam pare za osnivanje stranke?
- Registraciju i osnivanje stranke finansirali su Obren Joksimović i njegovi prijatelji iz inicijativnog odbora. Mogu da vam kažem da već sada vlada veliko interesovanje ljudi da nam pomognu. Čak smo morali i da odbijemo neke, jer ne želimo da dođemo pod šapu moćnika.
Koga ste odbili?
- To ne mogu da vam kažem. Strašno je da u Srbiji pet, šest bogataša finansira sve stranke i da im je onda pozicija sigurna zbog toga. Na političkoj sceni trenutno je jedan veliki grupni seks. Mi smo te tajkune odbili, jer ne želimo da služimo nikome.
Dobro, ali sada kad ste "u igri", da li se plašite afera i političkih podmetanja?
- Podmetanja i ljubomoru trpim već dvadeset godina, tako da se toga uopšte ne plašim. Zbog toga sam se politički i aktivirala, jer su stvari otišle dođavola i jer svako može da priča i radi šta god hoće.
Koja je "ciljna" grupa vaše partije, ko su ti koji će glasati za vas?
- Oni koji su razočarani u već postojeće partije, oni koji su iznevereni i preplašeni. Od intelektualaca do običnih ljudi, domaćica i radnika. Moj cilj je da u našoj stranci i sa nama bude što više žena, koje su sada izbačene iz ove političke žabokrečine.
Na koliki procenat birača računate?
- Tu procenu smo već uradili i očekujemo siguran ulazak u parlament!
Ako dođete na vlast, koji biste ministar želeli da budete?
- Ha, ha, ha... Veoma sam zainteresovana za Ministarstvo turizma, jer je Srbija predstavljena kao poslednja rupa na svirali i greška u geografiji. Želela bih da učinim nešto na popravljanju te slike.
Đ. ODAVIĆ

Ova vlada je cirkus Montija Pajtona!

Šta mislite o aktuelnoj vladi Vojislava Koštunice?
- To je sve strašno nerazumljivo, pogotovo njegov ekonomski program. Srbija je u kontejneru. Građani cinkare jedni druge. Koštunica balansira između pozicije i opozicije. Ništa besramnije nisam videla u politici. Koštunica je Pontije Pilat srpske politike, a njegova vlada je cirkus Montija Pajtona.

Izručila bih Ratka Mladića!

Da li biste izručili Ratka Mladića?
- Naša vlada je dala obećanje koje mora da ispuni. Sada, međutim, laže i strance i naše građane. Kada bismo mi došli na vlast, učinili bismo sve da ispunimo naše obaveze i još da, kako to Obren kaže, učinimo sve da ga neko drugi uhapsi.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Zanimljiva zena, sve oni znaju koji tajkuni placaju stranke, odbijaju pojedine....i sve ce oni promjeniti a u startu laze da ce uci u parlament....o Boze pravim sjutra stranku  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


hm...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1557
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
SonyEricsson k750i
Dobismo i 16783-cu stranku u Srbiji,cini mi se da smo svetski sampioni po tom pitanju
IP sačuvana
social share
"Too weird to live, and too rare to die."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Citat
Dobismo i 16783-cu stranku u Srbiji,cini mi se da smo svetski sampioni po tom pitanju

Можда смо завршили у гинесовој књизи рекорда Smile
« Poslednja izmena: 20. Jul 2006, 16:59:09 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG Google Nexus 5
boze  Smile
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Zanimljiva zena, sve oni znaju koji tajkuni placaju stranke, odbijaju pojedine....i sve ce oni promjeniti a u startu laze da ce uci u parlament....o Boze pravim sjutra stranku Smile
Od reci do reci. Smile
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung S8 Plus
Рођена је у Марихуанику (Травник), баш као Иво Андрић. Колико год се трудили да тај део прошлости града затрпају,недавно је изашло на видело. Крштеницу крије као змија ноге, али с обзиром на материјал од ког је крштеница израђена (клесани камен), претпостаља се да је рођена негде на прелазу из млађег у старије камено доба. Живела је испод стене до пре петнаест година, кад су радници померили стену да изграде нову зграду на Дорћолу. Радници који су је видели након подизања стене су тренутно ослепели, па су на суду добили одштету од 1.500.000.000.000.000.000.000,00 + пдв евра. Радници су убрзо умрли од глади, јер је то било доба Великог Срања. Још већи проблем са њеним, хмммм, имиџом, настао је након саобраћајне несреће за време рели трке Велика Награда Србиje. Нико не зна како је постала сексолог, кад у животу голог мушкарца није видела уживо. Искрено, многи не желе да знају.

Жена која је успела да штрика нешто од вуне више пута по више сати у исто време изговарајући 11345 речи у минути ТВ програма, производећи истовремено звук пушкомитраљеза из филма "Битка на Неретви" или "Сутјеска".Врхунски стручњаци америчке НАСЕ још увек не могу да дешифрују из којег од та два филма потиче овај феномен. Бавила се свим и свачим осим собом, била је и остала велика пријатељица Рушке Јакић што је само по себи још једна разумом необјашњива појава.Такође се дружи и са Ејми вајнхаус.

Позната је и као кћер Димитрија Бјелице, човека који не одустаје и који није приметио да је у скривеној камери чак и када су му то рекли. Димитрије(а не Исидора)је постао познат широј јавности тек када је постао најбољи пријатељ Бобија Фишера, који је постао познат када је постао познат а пре утаје пореза. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
Apple iPhone SE 2020
Ovo je pisao los Isidorin ucenik, sta?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Nokia 6230
Cim se u Srbiji uvede elektronsko glasanje, kao vazeca kategorija za politicki zivot, osnivam stranku na bureku i kandijujem se sa saradnicima za vlast. Saradnici mogu da budu svi clanovi burek foruma. Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Qtek 小米
Cim se u Srbiji uvede elektronsko glasanje, kao vazeca kategorija za politicki zivot, osnivam stranku na bureku i kandijujem se sa saradnicima za vlast. Saradnici mogu da budu svi clanovi burek foruma. Smile Smile Smile Smile
Ја нудим 10 динара да заступаш наше ставове. Ако твоји европејци понуде више, размислићу.
Ако желиш другу валуту средићемо.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.