Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:09:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Intel Celeron D335 overclocking  (Pročitano 5866 puta)
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
Pastu bi trebalo da mozes da nadjes tamo gde kupujes i kuler...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.266.0
Primjetio sam da nece preko 3.7 i da pise kad igram igrice game stopped working,a ako spustim ram onda oce.Jeli to onda ram nestabilan?Da li je moguce maknuti stock przinu iz properties-a ?Nervira me pise intel... 2.8 3.65
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.266.0
Opet krsim pravila i pisem posteve za redom(po milijonoti put) ali komp radio stabilno i poceo da zeza.Tesko butuje restartuje se temp su ok ali nece da radi normalno preko 3.5ghz.Morao sam da vadim bateriju  jer uopste nije htio  da se pokrene,to mi se nekad desavalo ako povecam brzinu rama a sad ne.Upali se i stoji ona slika kad ga palim(nesto asus i intel) i ono sa ulazak u bios.Treba mu 10 minuta da digne sistem.Kako da povecam voltazu procesora googlao ali nista, nista nasao.Sta mi je dual over voltage to jedino moze da se pomjera na auto, 1.8v i 1.95v.???help prije radio ok na 3.7 ghz.Ajde stvarno preporucite cooler do 25e.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
pa sta ima da ti preporucim kad je pitanje kako ces to da iz srbije salje za crnu goru ima da te kosta oko 50 jer placash carinu (valjda)....pa idi u prodavnicu i pitaj za hladnjake za cpu (valjda u cg imate prodavnice racunara) i trazi za Socket 478 ili po rasponu rupa na maticnoj ploci jer u suprotnom moracesh da budzis kuler da mi mogao da se uglavi i da bude stabilan(da ne mrda)....
ewo ima jedan sto nije losh....onako....Cpu cooler
« Poslednja izmena: 07. Jan 2010, 19:10:10 od misewic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
SonyEricsson Xperia mini
Opet krsim pravila i pisem posteve za redom(po milijonoti put) ali komp radio stabilno i poceo da zeza.Tesko butuje restartuje se temp su ok ali nece da radi normalno preko 3.5ghz.Morao sam da vadim bateriju  jer uopste nije htio  da se pokrene,to mi se nekad desavalo ako povecam brzinu rama a sad ne.Upali se i stoji ona slika kad ga palim(nesto asus i intel) i ono sa ulazak u bios.Treba mu 10 minuta da digne sistem.Kako da povecam voltazu procesora googlao ali nista, nista nasao.Sta mi je dual over voltage to jedino moze da se pomjera na auto, 1.8v i 1.95v.???help prije radio ok na 3.7 ghz.Ajde stvarno preporucite cooler do 25e.

'oces ti s*ebati taj racunar k'o da gledam  Smile ...izvini al' morao sam ovo reci  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Fluffy George

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 5552
Zastava Negde.
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
A da se ti manes overclocka,nasao si koji cpu ces da clockujes  Smile ai nisi ni upucen kako treba to da radis pravilno,video si na netu i sada kao doslo ti na ideju ocu i ja tako  Smile Mani se toga kukaces kad sprzis nesto.
IP sačuvana
social share
Life is one long insane trip. Some people just have better directions.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
jel vama stvarno toliko nije dobro da ste spremni da przite procesore za nerealno poboljsanje od 1%  Smile 

ja predlazem da se ovakve teme "overklokovao sam i onda mi se ne dize sistem" ubuduce zakljucavamo odmah .. ja mislim da nema potrebe da resavamo necije destruktivne porive nas 20 ovde, samo zato sto je nekome bilo dosadno, ili hoce da mu se brze ucita igrica od komsije sa petog ..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Fluffy George

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 5552
Zastava Negde.
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
 Smile bolje lock odma,nego posle da kukaju i da krive ljude ovde.Ima foruma koji bave iskljucivo kompjuterima(tipa Bench) pa neka tamo idu za oversprzavanje.Kao sto rekoh vide na netu ili od nekoga ili su kao sto kazes ljubomorni na komsiju i ne misle na posledice.A da ne bude da sam ja dobrica, drzim ja overclockovan CPU non stop ,naravno upoznat sam sa svim posledicama koje mogu da proisteknu,ali svestan sam svega,tako da necu kukati nigde i necu se zaliti ako crkne nesto.
E da jos jedna primedba,ljudi koji postavljaju probleme(evo postovi ovog doticnog overclokera) ,primetih,cesto su nejasni veoma,treba gatas karte da provalis sta je neko radio,i sta hoce.Evo jos jedan argument za buduce lockovanje overclocking tema, ovaj deo foruma treba da bude za ljude koji su razumni i kojima stvarno treba pomoc oko necega,a ne pomoc oko spaljivanja komponenti .  Smile
Izvinjavam se ako offujem.
« Poslednja izmena: 08. Jan 2010, 00:56:51 od Chupavi Djole »
IP sačuvana
social share
Life is one long insane trip. Some people just have better directions.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.266.0
Ok ionaku cu da kupim novi cpu.Nije nesto ali je bolji od ovoga motorca.Bolje da skupim jos malo para i kupim procesor koji kosta 50-60e nego hladnjak kojeg nema da valja ispod 30+e.
http://www.itsvet.com/proizvod/intel-pentium-coreduo-e5400-2.7ghz-800mhz-2mb-lga775/comp_comp_cpu/46/330
http://www.itsvet.com/proizvod/intel-coreduo-e5200-2.5ghz-800mhz-2mb/comp_comp_cpu/46/303
U svakom slucaju hvala na preporukama Smile
Smile bolje lock odma,nego posle da kukaju i da krive ljude ovde.Ima foruma koji bave iskljucivo kompjuterima(tipa Bench) pa neka tamo idu za oversprzavanje.Kao sto rekoh vide na netu ili od nekoga ili su kao sto kazes ljubomorni na komsiju i ne misle na posledice.A da ne bude da sam ja dobrica, drzim ja overclockovan CPU non stop ,naravno upoznat sam sa svim posledicama koje mogu da proisteknu,ali svestan sam svega,tako da necu kukati nigde i necu se zaliti ako crkne nesto.
E da jos jedna primedba,ljudi koji postavljaju probleme(evo postovi ovog doticnog overclokera) ,primetih,cesto su nejasni veoma,treba gatas karte da provalis sta je neko radio,i sta hoce.Evo jos jedan argument za buduce lockovanje overclocking tema, ovaj deo foruma treba da bude za ljude koji su razumni i kojima stvarno treba pomoc oko necega,a ne pomoc oko spaljivanja komponenti .  Smile
Izvinjavam se ako offujem.
  Sto bi neko krivio vas?Ja kao da ne znam da svaki tren overklokovani komp moze da mi rikne!Kao da si mi ga ti overklokovao a ne ja!Naravno da bi bio ja kriv! Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 08. Jan 2010, 14:58:23 od Lazar@ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Fluffy George

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 5552
Zastava Negde.
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Ja ti imam tog e5200,ali ako mozes da nadjes uzmi e5400  Smile
IP sačuvana
social share
Life is one long insane trip. Some people just have better directions.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:09:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.