Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 50 51 53 54 ... 57
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Иницијатива за референдум о НАТО-у  (Pročitano 35790 puta)
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Citat
Наравно, свестан сам ја да смо ми квази држава и да нема од тога ништа... Али мислим да ту број становништва није пресудан... Пресудна је воља и сматрам да нема границе шта може да уради један народ од 10 милиона људи (данас) ако је уједињен и усмерен ка истом циљу...

dobro rečeno ! tako i ja mislim !
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Прво нисам ја Дуки, друго причао сам о томе да ми лупимо по пички оног ко се усуди да крене на нас... Али не оно стани-крени варијанте него свом снагом па да боли деценијама, да нас памте (и мрзе) као Немци данас после 95 година од Цера и Колубаре...  Smile

Наравно, свестан сам ја да смо ми квази држава и да нема од тога ништа... Али мислим да ту број становништва није пресудан... Пресудна је воља и сматрам да нема границе шта може да уради један народ од 10 милиона људи (данас) ако је уједињен и усмерен ка истом циљу...

Извини. Smile
Само када си уједињен други ће те поштовати.
Према пички се никако другачије и не понаша него према имену које га квалификује као човјека. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Ма кад сам рекао пичка мислио сам фигуративно, њушка, нос, знаш да крвари много, да боли дуго...  Smile
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Ма кад сам рекао пичка мислио сам фигуративно, њушка, нос, знаш да крвари много, да боли дуго...  Smile


Ја сам баш мислио да их мало регенеришемо као људе. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 6230
Ма кад сам рекао пичка мислио сам фигуративно, њушка, нос, знаш да крвари много, да боли дуго...  Smile


Ја сам баш мислио да их мало регенеришемо као људе. Smile
Lupis neke stvari bez veze, zato sto ocigledno nisi malo procunjao svet.
Ja sam sa njima radio ne kod njih (izuzev Engleske), nego sa njima u razlicitim zemljama, na istim poslovima. Recimo Irak, Libija, Nigerija.
A to sto tebi Dodik daje 800 evra, a meni Gasha 2000, malo morgen. Zovi i mene kod Dodika.
Nisi nikada imao prilike da vidis kako te Rus smatra nizom rasom, budalom koji se odusevljavas sa njim.
Kad mi je rekao da nisam Sloven, jer sam smedj, a Sloveni su plavi.
Kad imas da mu das da pije si mu brat rodjeni, kad nemas on pije sam.
Dok u Engleskoj sam postao stalni clan pub-a, jer sam rekao da smo mi Srbi i Englezi iste sudbine. Njih mrze svi na ostrvu, nas mrze svi na Balkanu. To je bio grohot smeha. Odmah me zgazda upisao u knjigu stalnih gostiju. A tek kad sam rekao da kod nas Srba su samo odzacari crni, da ti ne pricam.
To nije nato. To je zivot.
Mozemo mi da imamo debelo biznis sa nato-m, bez da budemo njihovi clanovi.
U Libiji je nasa vojska paradirala zajedno sa Gashinom. Jedina. I Iraku su nam sirom otvorena vrata. Koristi to bato.Da ti ne pricam da me pitaju iz Sirije, Alzira, Kuvajta: gde vam je Minel, gde vam je Janko Lisjak?
Militarizam je danas biznis i sitna govnarenja.
Udjes u celo parnerstvo za mir i uposli ljude.
« Poslednja izmena: 03. Feb 2010, 09:16:05 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Kosmet je Srbija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3631
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Bosch pumpa
Nisi nikada imao prilike da vidis kako te Rus smatra nizom rasom, budalom koji se odusevljavas sa njim.
 i sada kontam odakle ta mržnja prema rusima! Smile

Nisam siguran da su sloveni plavi, pre će biti nemci... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2137
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
SonyEricsson 
Citat
Ах, и ја, надам се да ће ова држава некада личити на нешто нормално...
Izolirana država ostaće kakva je

Znamo kako nam je bilo u komunizam, u SFRJ.
Znamo kako nam je u postkomunizmu (demokratija?!) kao izolirana država koga hebe i Rus i Amer.
Zašto ne bi isprobali kako nam je u EU i NATO?
Ili kako nam je u Rusku Federaciju?  Smile
« Poslednja izmena: 03. Feb 2010, 10:21:06 od digiman »
IP sačuvana
social share
If electricity comes from electrons, does morality come from morons?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Ма кад сам рекао пичка мислио сам фигуративно, њушка, нос, знаш да крвари много, да боли дуго...  Smile


Ја сам баш мислио да их мало регенеришемо као људе. Smile
Lupis neke stvari bez veze, zato sto ocigledno nisi malo procunjao svet.
Ja sam sa njima radio ne kod njih (izuzev Engleske), nego sa njima u razlicitim zemljama, na istim poslovima. Recimo Irak, Libija, Nigerija.
A to sto tebi Dodik daje 800 evra, a meni Gasha 2000, malo morgen. Zovi i mene kod Dodika.
Nisi nikada imao prilike da vidis kako te Rus smatra nizom rasom, budalom koji se odusevljavas sa njim.
Kad mi je rekao da nisam Sloven, jer sam smedj, a Sloveni su plavi.
Kad imas da mu das da pije si mu brat rodjeni, kad nemas on pije sam.
Dok u Engleskoj sam postao stalni clan pub-a, jer sam rekao da smo mi Srbi i Englezi iste sudbine. Njih mrze svi na ostrvu, nas mrze svi na Balkanu. To je bio grohot smeha. Odmah me zgazda upisao u knjigu stalnih gostiju. A tek kad sam rekao da kod nas Srba su samo odzacari crni, da ti ne pricam.
To nije nato. To je zivot.
Mozemo mi da imamo debelo biznis sa nato-m, bez da budemo njihovi clanovi.
U Libiji je nasa vojska paradirala zajedno sa Gashinom. Jedina. I Iraku su nam sirom otvorena vrata. Koristi to bato.Da ti ne pricam da me pitaju iz Sirije, Alzira, Kuvajta: gde vam je Minel, gde vam je Janko Lisjak?
Militarizam je danas biznis i sitna govnarenja.
Udjes u celo parnerstvo za mir i uposli ljude.

   Већ видим наслове у новинама:
1.Дејли Телеграф "Срби нису варвари" Дана 04.06.2008.лик смеђе косе под псеудонимом "Шкорпи"
   показао је братску љубав у Лондонском хронираном пабу и након пар текила потврдио своју
   опредјељеност евро-англо-интеграцијама уз констатацију да  ће до 2050. петину становништва   
   Европе чинити муслимани, иако данас у 27 земаља ЕУ чине свега пет одсто становништва.
   Ради братског односа газда Га је уписао у књигу сталних гостију елем што није плав,елем што су
   код њега само оџачари црни што је раздрагало енглеска заблудјела срца.
2.Московска Правда "Срби су варвари" Дана 04.06.2008. нелик не плаве косе под шпијунским именом
   "Шкорпи" својом анти-руско-српском кампањом довео је предсједника Медведова до слома живаца.
   Премијер Путин је извршио самоубиство када је чуо како је потписан тајни споразум Паб-Шкорпи
   гдје је Србија одбила да буде плавокоса и тиме нас бацила у агонију.Јутрос је војска Русије
   потписала безусловну капитулацију пошто је увиђено да је сваки отпор бесмислен.

                                      Бјежи Шкорпи немој ме зајебавати.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 200
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7


                                      Бјежи Шкорпи немој ме зајебавати.

 Smile Smile Smile

Čovek je fenomen. sve zna, u sve se razume  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7

Nisam siguran da su sloveni plavi, pre će biti nemci... Smile

Pa pogledaj Poljake, Cehe, Ruse...  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 50 51 53 54 ... 57
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.