Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:01:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dungeons & Dragons Online  (Pročitano 1969 puta)
11. Mar 2006, 23:32:08
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung ZM60
Jel zna neko malo vise o ovoj igri??
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Znam samo da su je u SK opasno opljuvali i da necu da je uzmem Smiley
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung ZM60
hehehe znam zato sam i trazio drugo misljenje Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46875
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ja imam dvije igre:
                Dungeons & Dragons: Shadow over Mystara 
                Dungeons & Dragons: Tower of Doom

i mogu reci da nisu lose, pogotovo je prva dobra u kojoj mi se posebno dopao Master of Magic po kom sam i dobio nadimak. Eto porijekla mog nadimka   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung ZM60
e sada kada znam kako si dobio nadimak mogu reci da je igra savrsena !! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46875
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
DDO dobiva 16. nadogradnju



 Igrači Dungeons & Dragonsa Online imaju razloga za zadovoljstvo obzirom da im se uskoro smiješe novi dodatni sadržaji

Premda nije toliko popularan kao razvikanije masovke, Dungeons & Dragons Online ima svoju vjernu publiku koju Turbine svako malo razveseli novom nadogradnjom.

 

Istih je do sada bilo petnaest, a jučer je na službenom webu spomenute igre najavljena i šesnaesta koja nosi naziv The Netherese Legacy. Priča nadogradnje vrti se oko misterioznog nestanka Oriphanuna Huntsilvera i njegovog dnevnika koji krije brojne tajne i predstavlja veliku opasnost ukoliko dospije u krive ruke.

 

Novi epski lanac zadataka donosi novo područje i predmete, a dodatni detalji o svemu bit će objavljeni na službenim stranicama Dungeons & Dragonsa Online.
Damir Radešić

Izvor: Bug.hr
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Samsung S7
Ja sam igao DDO pre par godina. Nisam mogao da nadjem ekipu da zajedno idemo na zadatke, neki zadaci su mogli da se otkljucaju samo ako platish pravim novcem, morao si da ponavljash neke misije da dodjesh do novca, koje si trosio na napitke za oporavak itd.

Mozda bih i nastavio da je igram, jer mi se koncept svidja, kao i nacin borbe i upravljanja (neposredan i zavisi od spretnosti baratanja mishem) ali nazalost malo je vremena, a puno obaveza.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46875
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Dungeons & Dragons Online slavi rođendan



 Prije sedam godina pokrenut je Dungeons & Dragons Online, MMO koji je uspješno opstao sve do današnjih dana

Unatoč početnim problemima, Dungeons & Dragons Online je opstao i ovih dana slavi svoj sedmi rođendan kojeg su autori začinili novim sadržajima.

Sedamnaesta po redu nadogradnja nosi naziv "Return to Gianthold" i povezana je s novim Ruins of Gianthold Adventure Packom koji je besplatan za igrače s VIP statusom.

Detaljne informacije o ovoj nadogradnji pogledajte ovdje, a spomenimo i kako su developeri povodom sedme obljetnice odlučili nagraditi igrače poklonom po izboru. Rođendanski paket bit će stavljen u inventar svakog lika, a jednostavnim otvaranjem igrači će moći izabrati poklon koji im se najviše sviđa i zadržati ga zauvijek.
Damir Radešić

Izvor: Bug.hr
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:01:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.