Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Svedocenje Seselja u Hagu i vecite teme: Kosovo, Srbija, rat...  (Pročitano 14447 puta)
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
mob
BlackBerry bold 9000
Još nešto, pun mi je kurac patriota u zemlji gladnih. Tvoj bogoljub je oladio srbiju za par milijardi dolara, evra šta god. Patriotizam je kada ti ljudi od gladi ne napuštaju zemlju. Sve su to profiterske pizde i ništa više od toga. Nude samo jeftinu demagogiju. Šta bi ti, jel bi opet da ratuješ sa svetom pa da sjebu celu Srbiju a ne samo Kosovo. Pamet uglavu i ne pišaj uz vetar. Hitler je na demagogiji napravio užasno sranje!
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 269
Zastava
A мени је пун курац демократа из ценртралне Србије, којих има 2% а међу које и ти спадаш, који би све продали смао да они имају лагодан живот...ма питаћуте када и теби заигра мечка пред врата, па заиста будеш морао да узимаш пушку у руке...јер ако си ти такав и теби слични, били у рату као што кажеш, јасно ми је тек сада што смо свуда тако прошли...отаџбину мора да осећаш, а не да слепо верујеш "демократским " причама о томе како " ће нам све кренути на боље у Европи, и да бреди све жртвовати за то..."
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Blago kuci koju zaobidjem :D

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5996
Zastava Tako blizu a tako daleko
mob
Nokia 6130
Ako Sloba izadje iz Haga, i kandiduje se za predsednika ja glasam za njega...Pa covek im jeb.. kevu tamo.Toliko od mene.(sem ako se nevrati Voja..)


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
mob
BlackBerry bold 9000
Sloba će izaći iz Haga i otići u neki drugi zatvor na izdržavanje kazne, ili će se možda i vratiti ali zapakovan.... Zamisli samo da su nemci 1945 sve žrtvovali i nastavili da vode izgubljeni rat... Sada ih ne bi bilo, a vidi gde su. treba da shvatiš kada je kraj i da naučiš da čekaš. Ako ti je do pobune, uzmi eksploziv, stavi na sebe, pravac u Prištinu, i dalje znaš i sam šta ti valja činiti. Ti pričaš nekome o lagodnom životu.... Završi školu prihvati se tastature, programiraj nešto i ne drkaj po forumima, već radi nešto korisno. Napokon odgovori na nešto što sam napisao a ne razbacuj floskule naokolo. Ja i sad zarađujem za tebe i tvije na Kosovu i nije mi žao ali nemoj da se sereš po tome jer nije lepo. Ipak te hranim. Mnogo mi uzimaju za porez i nauči da ne pljuješ ruku koja te hrani! Ajd sad neku pametnu bez floskula o Srbiji i Beogradu. Znaj da vas bez Beograda nem i javi kad prebrojiš koliko ti rođaka živi ovde a koliko tu, ali nemoj da slažeš, bog te gleda!
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 269
Zastava
To и ја кажем...они се упрпаше од човека што је хиљадама километара тамо у затвору, па хоће да искључују преносе, а шта би тек било са свим тим мишевима када би се вратио...Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 269
Zastava
Необразована креатуро...зарађујеш за своје политичаре а не за мене, имбецилу један... а нажалост твоја багра уѕима и од мене...и ја плаћам пдв твом динкићу и борису манекену ѕа путовања...и ради нешто корисно, дохвати се неке грађевине, очигледно да те једино за то и бива...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
mob
BlackBerry bold 9000
Kada ponestane argumenata počinje vređanje! To je siguran znak da si prso! Što se tiče obrazovanja brijem te sigurno! Magistar sam elektrotehnike za tvoju ličnu informaciju. Ajde sada miran i odgovori bar na jedno pitanje i ne serendaj više! Daj odgovor ili ćuti. Ja sam tebi odgovorio na sve pa sada budi pristojan. Inače ni maneken ni derikoža ni voja ni čeda ni bilo ko nije moj, ja sam samo svoj i svojeg sina i žene ii ničiji više. Za sada toliko, idem da zaradim i za tvoju platu! I ne vređaj više da ja ne bi počeo. Opraštam ti jer si frustriran i nisi mi još prebrojao rođake!
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 269
Zastava
На каква бре питања желиш одговоре?веруј ми да ја тебе не размем ни реч...очигледно живиш у неком другом свету..свом...какве рођаке?

A то да си Дорћолац, па још магистар, а висиш овде на нету....да није смешно било би жалосно...магистар хехехе...незапослен зар не? Smiley

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Blago kuci koju zaobidjem :D

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5996
Zastava Tako blizu a tako daleko
mob
Nokia 6130
Ljudi, spustajte loptu malo, da je ovo vreme ocajno-ocajno je bar meni...Dok je bio milosevic svi koji su hteli da rade imali su posao...(benzin, cigarete, sver-comerc...itd.)Sada ti nedaju nista da radis...mada bolje i ovo nego da smo kao zambija ili tako neka drzava....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 269
Zastava
Мислим да ликове попут "магистраЧ треба упутити на форум Б92...много им је ближи и има пуно истомишљеника за пљување по Србији и свему што је српско...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.