Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Glasanje
Pitanje: Ko su voditeljke koje su po vama obelezile godinu na izmaku?

Glasanje završeno: 30. Dec 2021, 12:00:41

Anđela Đurašković
6.5%  (17)
Marija Savić-Stamenić
3.8%  (10)
Svetlana Grubor
4.9%  (13)
Irina Vukotić
23.2%  (61)
Jovana Joksimović
9.9%  (26)
Ivana Milenković
17.5%  (46)
Dragana Kosjerina
11.4%  (30)
Slađana Tomašević
0.4%  (1)
Maja Nikolić
3%  (8)
Marija Egelja
2.3%  (6)
Ivana Đorđević
1.1%  (3)
Jovana Jeremić
1.9%  (5)
Sanja Marinković
1.5%  (4)
Irena Jovanović
1.1%  (3)
Nataša Miljković
2.3%  (6)
Minja Miletić
1.1%  (3)
Sanja Kuzet
5.3%  (14)
Katarina Korša
1.1%  (3)
Sanja Lubardić
0.8%  (2)
Dusica Spasić
0.8%  (2)
Ukupno glasova: 163
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izbor za voditeljku koja je obelezila 2021. godinu na Burek Forumu.  (Pročitano 8247 puta)
23. Dec 2021, 12:00:41
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 3044
Zastava
Uzivali smo u predivnim izdanjima nasih voditeljki ove godine, red je da izaberemo one koje su najvise pokazele...

Ko su voditeljke koje su ove godine izdominirale svojim seksipilom, lepotom, šarmom, odevnim kombinacijama, suptilinim ili provokativnim naglasavanjem svojih...kvaliteta ?

Ko su one zbog kojih se dizalo Smile najvise prasine na forumu ?

Glasajte, komentarisite...



Glasanje traje 7 dana !!!

Mozete glasati maksimalno za dve voditeljke !!!



« Poslednja izmena: 23. Dec 2021, 18:16:24 od Baltazar Srbija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 3044
Zastava
Glasanje dan drugi....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Glavata majmunčina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42485
Ko su one zbog kojih se dizalo Smile

Irina i Joka, na njih mi se najviše dizao. Treće mjesto Svetlana Grubor.
« Poslednja izmena: 24. Dec 2021, 19:56:37 od Wayfarer »
IP sačuvana
social share
Udri gudru na veselje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
fali olja  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 631
Zastava

 Smile

ПРИЈАТЕЉИ, ИСКРЕНО ОВО НЕ ВАЉА!

Тачније, иницијатива (начелна намера) је у реду, али реализација је промашај.

Јесте крај децембра и јесте време да се сведу рачуни и размотри које ТВ цице су обележиле 2021.
Уосталом, бирали смо и претходних година.

Када се бира нај ТВ цица или нај спортиста и слично, једино резонска су два система:
(1) гласачи се опредељују за једног кандидата или
(2) гласачи гласају за (барем) 3 или 5 или 10... кандидата, а ти кандидати добијају некакве поене (на пример 5 кандидата – први 5 поена, други 4, трећи 3, четврти 2 и пети 1 поен).
Не сећам се да сам икада игде видео систем какав је у овом избору!?

Претходно изнето је главнина мојих замерки, оно суштинско.
А има и додатно.

Наравно, то додатно су поједине цице које су стављене на гласачки листић.

По мени (а сигурно немам савршен увид и нисам баш ја најпаметнији), реално заслужују да буду номиноване Анђела Ђурашковић, Марија Савић Стаменић, Светлана Грубор, Ирина Вукотић, Јована Јоксимовић и Ивана Миленковић.

Драгана Косјерина је била јако далеко од топ форме.
Слађана Томашевић је у стравичном паду.
Маја Николић... тек, ето, радила је, појављивала се.
Марија Егеља – њу сматрам акрепкињом, уопште је не гледам, па ћу прихватити евентуалну критику да сам се о њу огрешио и да је заправо била сјајна током 2021.
Ивана Ђорђевић, знам ко је та, али њен учинак ми је апсолутно непознат (потпуно исто важи и за Сању Маринковић).
Ирена Јовановић – признајем да не знам је ли радила, кад је радила и каква је била (исто важи за Мињу Милетић и Сању Кужет).
Наташа Миљковић једва да је имала неке радне дане.
Катарина Корша – добро, рецимо да је била редовна и да није лоша цица, али далеко је од оне групе од 6 цица коју сам издвојио (слично важи за Сању Лубардић).

И на крају, Душица Спасић на листи за 2021. годину – то је баш тотални нонсенс. Жена је и буквално нестала. Па како се састављачи овог списка од Топ 20 не сетише да на списак ставе најупечатљивију дебитанткињу у 2021. години, прогнозеркицу ТВ Пинк, Милицу Јовановић?

Ево, ја бих ту Милицу Јовановић прикључио као седму на ону моју листу правих кандидаткиња!


ДА РЕЗИМИРАМ!

Убеђен сам да је овај избор дефектан и да неће имати потребан “кредибилитет”.
Наравно, бирање нај ТВ цице за 2021. годину није глупост – напротив.


ШТА ПРЕДЛАЖЕМ?

Нека гласање буде организовано на већ постојећој теми, тамо где је то рађено и претходних година: 

http://forum.burek.com/izbor-najatraktivnije-voditeljke-sa-domacih-ex-yu-tv-stanica-t578572.3850.html

Начин гласања – најједноставније могуће!
Гласач гласа тако што наведе име и презиме ТВ цице.
Дакле, само једне!


Обавезно само једне и обавезно и име и презиме, јер скоро за сва имена имамо по две или више цица међу ТВ водитељкама (Јована, Ирина, Ивана, Маја, Сања... итд. итд... ).

Нема никакве ограничавајуће листе коју је неко скројио по сопственим критеријумима!

Плус (много битно), тако сви могу да виде ко је гласао (јесу ли то они прави Бурек чланови, добро познати свима, или можда неки што су профил отворили 22-12-2021!).

И тако сви могу да још док траје гласање прате резултат.
И сви могу да сабирају и да пошаљу поруку у којој ће написати који је крајњи резултат (па, уколико се резултати не поклопе – значи, ваља још једном пребројати).
Што би се рекло модерном терминологијом – све је транспарентно.

Рецимо да гласање траје до поноћи између 30. и 31. децембра (четвртак на петак).

 Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19849
Zastava Šabac , Srbija
mob
Sony 
Kosjerina  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 3044
Zastava
To sto si napisao je samo tvoje subjektivno misljenje i nista vise, imas pravo na to.

Bilo je raznih verzija takmicenja i svakom se moze naci mana ako se bas hoce.. Bilo je svega i svacega.

Milica Jovanovic nema temu na Bureku..

Ti si samo obican forumas, kao i mi ostali, tako da nisi merodavan da procenjujes sta ima kredibilitet a sta nema

Ako ti se ne svidja, zaobidji i pusti ljude da glasaju. Nemam nameru da se raspravljam i citam eseje. Odjebandus.

« Poslednja izmena: 25. Dec 2021, 11:43:28 od Baltazar Srbija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 66
Meni je ovo glasanje skorz OK.  I realno su trenutni rezultati ako mene pitate, ono sto je valjalo za to ljudi i glasaju..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 631
Zastava

 Smile

Мени није јасно друже Балтазаре да ли ти умеш да читаш ћирилицу?!
А уколико умеш да читаш, онда ми није јасно како не може да ти буде јасно оно што сам написао.
Све детаљно образложено, редом, ставка по ставка...

Запитао си се ко сам ја да бих одређивао да ли неки “избор” има или нема кредибилитет.

А ја сам се запитао ко си па ти да од свих медијских радница саставиш листу од само 20 (на којој су и неке пензионерке), а да свима осталима поставиш рампу.

Твоје објашњење да је гласање за две цице практично услуга ономе ко никако не може да се одлучи између две најјаче кандидаткиње је провидно до бола.

Па, управо ти (и вероватно једино ти!) си тај неодлучни – на једној страни стара љубав Јована Јанковић (да, још од када је била Јанковић), а на другој нова, Ирина Вукотић.
Па, онда – као мајка двоје деце која сасвим разумљиво никако не може да каже да више воли ово или оно дете.

Е, тако си се ти ломио, ломио... Јована или Ирина... и на крају ниси био довољно јак да једну од њих изоставиш, па си одговорност препустио народу.

Но без обзира на то што имамо разумевања за те твоје патње, не можемо имати разумевања за такву иновацију – ха, ха... као када би се бирао фудбалер године, па мој избор буде Левандовски али мој избор буде и Мбапе.
Обојица истовремено.
Баш смехотресно!

А шта тек рећи за твоје спомињање лобирања...
Значи, овај систем када се не види ко гласа је заштита од лобирања – баш мудар закључак.
А значи постоје неки који лобирају, организују читаве групе да гласају, отварају сасвим нове профиле...
Ко ли су ти, просто не могу да верујем да има и таквог света?!


 Smile



« Poslednja izmena: 25. Dec 2021, 11:32:26 od Van der Gojko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
И ја имам примедбу/е, претходних година је било предлагања и номинације кандидаткиња, око чијег коначног списка смо се консултовали неколико дана пре закључивања, рокова, формалног Правилника, овде пре почетка гласања не знамо ни правила, ни шта ако баш прве две буду имале исти број гласова, итд...

Чак је било и усаглашавања око броја кандидаткиња, за које се може гласти, као и начина распоређивања гласова, за које је било одвојено и време и простор за предлагање.

Да ли се гласање продужава, колико би трајали у том случају продужеци, коме да се обратимо у случају сумњи у регуларност, коме би могли да је пријавимо, итд...

Узгред, гласао сам са ове листе за Сању Кужет, која је врхунска у овој сезони ЗГ и за Анђелу Ђурашковић.

Да сам био у могућности, предложио бих, и то обавезно, Милицу Кокотовић(некада)Благојевић са Нове БХ, чији повратак сам приметио у одевању, као и на друштвеним мрежама, као и Теодору Челебић(РТВ), али свако има право да отвара тему по свом укусу, али уз то право би морали да иду и неке одредбе о пропозицијама, односно параграфи Правилника, као што је било претходних година.
« Poslednja izmena: 25. Dec 2021, 15:41:36 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.