Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Glasanje
Pitanje: Ko su voditeljke koje su po vama obelezile godinu na izmaku?

Glasanje završeno: 30. Dec 2021, 12:00:41

Anđela Đurašković
6.5%  (17)
Marija Savić-Stamenić
3.8%  (10)
Svetlana Grubor
4.9%  (13)
Irina Vukotić
23.2%  (61)
Jovana Joksimović
9.9%  (26)
Ivana Milenković
17.5%  (46)
Dragana Kosjerina
11.4%  (30)
Slađana Tomašević
0.4%  (1)
Maja Nikolić
3%  (8)
Marija Egelja
2.3%  (6)
Ivana Đorđević
1.1%  (3)
Jovana Jeremić
1.9%  (5)
Sanja Marinković
1.5%  (4)
Irena Jovanović
1.1%  (3)
Nataša Miljković
2.3%  (6)
Minja Miletić
1.1%  (3)
Sanja Kuzet
5.3%  (14)
Katarina Korša
1.1%  (3)
Sanja Lubardić
0.8%  (2)
Dusica Spasić
0.8%  (2)
Ukupno glasova: 163
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izbor za voditeljku koja je obelezila 2021. godinu na Burek Forumu.  (Pročitano 8277 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 547
Samo Dragana do groba  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 631
Zastava
Samo Dragana do groba  Smile

 Smile   Bogami, jeste Rasna Kobila... vrhunska!    Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 631
Zastava
 
Smile

Из седишта Међународног олимпијског комитета у Лозани (Швајцарска) је процурела информација о епохалној промени која се спрема.

Наиме, председник МОК-а, Томас Бах је јутрос (26-12-2021, нерадан дан и то постбожићни!) сасвим случајно зашетао на Бурек форум и отворио страну на којој је једна анкета.

Ту је уочио генијалну иновацију, која му је дала идеју да се суштина те иновације може применити на олимпијским играма. Председник се толико одушевио сопственом замисли, да је већ искомуницирао са неколико десетина чланова МОК-а.

О чему је реч?
Према предлогу председника Баха, почев од летње олимпијаде 2024. у Паризу, неће више бити бронзаних медаља. Неће бити ни сребрних медаља. Али зато ће бити додељиване по две златне медаље!

Какве су биле реакције чланова МОК-а којима је Бах изнео тај револуционатни предлог?
Па, из држава које иначе освајају по 30 или 50 или 100 и више медаља неки су се начелно сложили, други су били неодлучни, а трећи против.
Али сви представници држава које на олимпијадама освоје тек по неколико медаља или само једну или ниједну су били изричито против.

Е, таквима што коче напредак, председник Бах је одбрусио:
“Ма, бре... ОДЈЕБИТИС! Лепо Вам предлажем (најљудскије, баш тај израз је употребио) да буде како ја хоћу, а ви се не слажете. Па, ја сам луд што сам вас уопште звао... ако вам се не свиђа... молим лепо, идите господо, па организујте неке друге олимпијске игре... тамо негде у некој од тих ваших бедних држава, потпуно неважних...”.

 Smile

« Poslednja izmena: 26. Dec 2021, 18:50:55 od Van der Gojko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 3044
Zastava
Jos te trese ludilo ha ? Smile Popij lekic tebra.  Odjebitis je iskljucivo za tebe i samo za tebe.  Smile
« Poslednja izmena: 26. Dec 2021, 18:41:32 od Baltazar Srbija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 68
Zastava
Glaso
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 3044
Zastava
Polovina vremena za glasanje je prosla.. Smile
« Poslednja izmena: 27. Dec 2021, 15:08:07 od Baltazar Srbija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 66
Tipujem na 150 glasova do kraja ankete, jel ima neka nagrada ako pogodim?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 3044
Zastava
@ barsajax343 Drago mi je sto si uvideo temu ankete, ima sigurno onih koji nisu.
 Slazem se da ankete nisu idealne i da postoji mogucnost zloupotrebe i glasanja dva ili vise puta. Verovatno je toga bilo i na ovoj i na Gojkovoj anketi i na svakoj anketi koja se ikada pojavila na Burek forumu. E sad, u kolikoj meri je to uticalo na rezultate anketa mi to nikada necemo saznati.

Ali nemoj biti naivan i misliti da u ostalim tipovima takmicenja nema zloupotrebe. Ima forumasa sa dva ili vise naloga i na svakom imaju 50+poruka,davno ragistrovani, nema boga da ga skontas.. Ali skontas..

Sistem sa bodovanjem koji pominjes je takodje manjakv sto se pokazalo u praksi. Mnogo je slucajeva bilo gde se svojoj kandidatkinji daje maximalan a glavnoj konkurentkinji minimalan broj bodova ili cak ni jedan, i jos kao nesto obrazlazes i palamudis a u stvari je sve providno i smesno.

Najbolje glasanje koje pamtim je bilo ono javno, samo napises ime i prezime za koga glasas i cao. A ako je nalog bio registrovan za vreme glasanja, odmah bi bio banovan. Tada je popadalo nekoliko naloga.

Koliko god voditeljki da stavis, uvek ce se pojaviti neko da pita a sto niste i ovu. Ako mene pitas, i ovih 20 voditeljki sto sam stavio je puno za kategoriju koju sam izabrao, sto se vidi po glasovima..

Osam njih koje su tresle forum sam trebao staviti i video bi kakva bi tek tada ludnica bila sa glasovima. Ona osmoplasirana bi imala minimum 20-30 glasova. Znaci kvalitet u odnosu na kvantitet. Koja je draz takmicenja ako pored pola kandidatkinja stoji 0 glasova ili 1 glas ?

Ne svidja mi se gde kazes da ja forsiram Irinu.. Krokogator je postavljao njene fotke iz emisija a kada je on otisao ja sam preuzeo. Ako zena dolazi tri jutra za redom u brutalnim izdnjima, normalno da cu tri jutra za redom postavljati materijal. Nema tu nista isforsirano.

Video sam tvoje argumente za Ivanu, nisam ni sumnjao da ces dati argumente za neku drugu. Sve OK, postujem.
Samo ne bih se slozio da su Ivana i Irina bas za tri koplja ispred ostalih. Andjela Djuraskovic i Savic-Stamenic su bile  mocne kao i Ceca sa izbacivanjem svojih nabreklih grudi ali i butina.
« Poslednja izmena: 28. Dec 2021, 15:11:12 od Baltazar Srbija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 631
Zastava

Najbolje glasanje koje pamtim je bilo ono javno, samo napises ime i prezime za koga glasas i cao.

Koliko god voditeljki da stavis, uvek ce se pojaviti neko da pita a sto niste i ovu.



 Smile

Tačno tako!
To bi bilo jasno i predškolskom detetu.
I to je važilo i juče i danas i prošle nedelje i svih prethodnih godina.

Pa, kada si i ti sam skontao da je tako, koja te je onda sila ili muka pritisnula,
koji te je to NAROČITI RAZLOG naterao da postaviš anketu sa tim sada već
svetski čuvenim rešenjem da glasač glasa da su najbolje i cica A i cica B?


Samo da napomenem da su neki ljudi prilikom glasanja indirektno ukazali
na besmislenost toga “dve Naj”, da su praktično bojkotovali tu “povoljnost”.
Do trenutka kada sam postavio ovu poruku, glasalo je 146 glasača,
a ukupan broj datih glasova je 237. 

To znači da čak 55 glasača nije glasalo za dve cice, već samo za jednu.
A glupav zadatak “glasati za dve” je “ispoštovao” 91 glasač.


Da, 91 prema 55 jeste veoma ubedljiva većina, ali tih 55 iako ubedljiva manjina
više nego dovoljno govore kakva je brljotina napravljena.
I govore da još kako ima ljudi koji neće da sami pred sobom ispadnu “mentoli”.

Podsetiću da sam ja na dan postavljanja “moje” ankete (25-12-2021) odmah pozvao
Burekovce da glasamo javno na staroj temi. I tamo sam se odmah izjasnio – glasao.

Pošto najzad dobismo “crno na belo” da je zapravo to najbolje (najmanje nesavršeno),
hoćemo li (pitam to ponovo, ništa nas ne košta) da pozovemo glasače da odu i tamo.
Dogovorimo se da izjašnjavanje traje na primer do 7. ili do 10. januara?
Da probamo i to – da upoznamo te što glasaju…

Znam, možda sam dosadan – već mi je odgovoreno:
“Nemam ja tu moc nad narodom da pozivam na bilo sta, da imam bio bih politicar.”

 Smile

« Poslednja izmena: 28. Dec 2021, 19:24:37 od Van der Gojko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 3044
Zastava
Gojko ja nigde nisam rekao de se mora glasati za 2 vec da je to maximalan broj za koji se moze glasati. Procitaj jos jednom i ne blamiraj se.

Moja anketa i nije za "naj voditeljku" za razliku od tvoje vec je nesto drugo u pitanju. I kao sto sam rekao, mozes praviti koliko god hoces takmicenja dok ne dobijes rezultat koji tebi odgovara.
« Poslednja izmena: 28. Dec 2021, 19:59:26 od Baltazar Srbija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.