Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Изнајмe дечка да родбина не придикује  (Pročitano 2461 puta)
05. Jan 2019, 15:19:24
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Чланак новинарке Катарине Ђорђевић за штампано издање новогодишњег троброја Политике објављен у рубрици Друштво под насловом Изнајме дечка да родбина не придикује, којег нема на сајту Политике, на којем није објављен, у целости откуцан:


Citat
Кад је менаџерка корпоративних комуникација једне велике фирма ушетала на компанијску журку са младићем који изгледа као да је управо ишетао из рекламе лепшој половини фирме и буквално је застао дах. Дама која је била омиљена тема оговарања колегиница уједињених у коментарима ,,џаба јој плата и каријера када је сама'' супериорно се смешкала због њихових завидних погледа, свесна да ће бити главни предмет јутарње трач-партије.
Она је са компанијске новогодишње прославе отишла богатија за неискрене комплименте, а њен ,,партнер'' за 80 евра. Наиме, Алекса је био рентиран од агенције која је претходних недеља имала пуне руке посла и пара. У разговору за Политику овај тридесетдвогодишњи Београђанин  каже да му је од почетка новембра распоред пребукиран, јер су га жене изнајмљивале за славе, венчања и компанијске журке.

- Ја нисам жиголо, ни пословна пратња и не пружам сексуалне услуге. И то одмах нагласим дамама које ме изнајмљују. Да не буде после да се нисмо разумели- каже на почетку разговора Алекса. И на наше још неизговорено питање одговара потврдно: - Да, било је таквих ситуација.

Алекса је дипломирани историчар уметности који од своје дипломе не може да живи и већ неколико година џепарац зарађује у агенцији која рентира младиће да буду ,, вршиоци дужности дечка'' на рођенданима, венчањима, славама, журкама, дочеку Нове одине....Како сам признаје, идеја за пружање ове врсте услуге није оригинална, већ је позајмљена. Бизнис је покренула једна Кинескиња, која данас зарађује милионе на овом концепту, а идеју су брзо преузеле и силне агенције у Америци.

- Мислим да је свугде на планети еманципација узела данак- све је више самих жена. Трче за дипломом и каријером, а онда право са посла трче на фитнес. Све се теше да има времена за брак и породицу, а онда дође Нова година, породична слава или рођендан и схвате да су саме- констатује наш саговорник и додаје да их неке даме рентирају да би отишли са њима у шопинг или биоскоп.

На питање како осмишљава сценарио за наступ, он одговара да све зависи од даме. Неке инсистирају на томе да ћути и загонетно се смешка, док је другим дамама машта бујнија од холивудских сценариста. Оне желе да са друштвом поделе све детаље њихове ,,везе'' - почев од тога где су се упознали, како су се заљубили и шта планирају за зимске празнике. Због тога многе изнајмљују истог ,,дечка'' за славе и прославе, како не би морале да са неким новим упоређују градиво. И имају попуст на већи број излазака са њим.

- Када глумите дечка на компанијској журци мања је вероватноћа да ће вас љубопитљиве колеге упитати које су плаже на Крфу на којима сте се наводно купали прошлог лета, али ако глумите партнера на породичној слави, после дуге ракије питања само пљуште. Зато је важно да научите што више детаља из ваше ,,везе'' јер девојку можете лако да доведете у непријатну ситуацију- објашњава овај интересантни момак и присећа се једног посебног случаја.

- Све сам запамтио шта ме је ,,девојка'' научила, али сам заборавио име пса. И када ме је једна пријатељица питала како се слажем са Добривојем мислио сам да је реч о неком рођаку и самоуверено одговорио:,, Супер, често одемо заједно на текму и пиво,а недавно ми је помогао око редизајна вебсајта.'' Од већег блама ме је спасила моја ,,партнерка'' која се умешала у разговор речима: ,,Мисли на мог пса, а не на брата од ујака.'' Било је још смешних ситуација. Једном ме је на Каленић пијаци срела баба јутро након породичне слaве и одушевљено ми се обратила речима: ,,O, дивно, ево зета. сад ће да ми однесе зембиљ кући, баш сам се натоварила.'' И шта ћу, морао сам да носим кесе до четвртог спрата и одиграм улогу до краја- смешка се Алекса.


Новинарка, ауторка чланка Катарина Ђорђевић, линк:


http://www.politika.rs/scc/autor/904/Katarina-Dordevic


Необична појава, натера човека на размишљање које су границе достојанства и самопоштовања личности, шта за сваког од нас представља морално понижење и да ли је, у данашње време, баш све релативизовано? 
« Poslednja izmena: 05. Jan 2019, 15:20:26 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Potraznja stvara ponudu
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
Eto nas ko u Japanu  Smile

Sličnosti, i jedno i drugo smo konzervativno društvo gdje tradicija opterećuje individualnost.

Baš će neki Finac, Njemac da osjeti pritisak što je sam. Boli ih briga, ko će da te smara.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Па сад, колико видим ово има и у Америкама.

Ја сам чуо да постоји то изнајмљивање девојака, исто тако да глуме девојке/жене и слично, али за ово нисам знао. И колико сам чуо то изнајмљивање девојака је знатно више од 80е, ово је премала цена баш.

Да ли је ово морално понижење? Па сад, момци глуме у животу, али ако је ова цена онда то јесте већ мало увредљиво. Немају секс са женама, желе да зараде неки динар пошто овако тешко могу да зараде, тако да ја их не осуђујем нешто претерано. Блесаво је, али пре бих осудио неког ко се бави политиком него ове момке.

А ови што држе ту агенцију су цареви, слично као ови што држе фризерске салоне за керове, само треба шишати овце у свакој прилици.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
Citat
новинарке Катарине Ђорђевић

novinarke  Smile


ta je tamo zaduzena za propagandu i pljuvacinu (da, bas cu tu rec) po zenama koje se usude da imaju karijeru i koje se ne "ostvare kao majke"
« Poslednja izmena: 05. Jan 2019, 21:19:26 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Изнајмљивање дечка.  Smile Јебеш то женско које не може једним смс-ом да нађе пратиоца.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Y Tu Mamá También

Zodijak
Pol
Poruke 502
Zastava
Изнајмљивање дечка.  Smile Јебеш то женско које не може једним смс-ом да нађе пратиоца.
tacno tako, sto nas dalje navodi na pitanje gde su ti silni pratioci na socijalnim mrezama, da li je to sve samo oblak dima koji zenama zamagljuje pogled na stvarni zivot?
IP sačuvana
social share
lalalala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Не можеш Кришну "шоу буб енд вагене" из Бомбаја да доведеш код маме и тате.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
Žene, gdje su vam ti silni beta orbiteri  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
Postoji bar 200 godina...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.