Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Свирепо иживљавање због којег се младић (22) обесио  (Pročitano 2317 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
Ima par glava na forumu koji su sigurno informisani o slucaju Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
dzaba je  sada to sve..njega nista ne moze vratiti...

i ne sumnjam uopste da ako su postojale nekakve indicije da je ovaj nesrecnik pod prijetnjama(bez obzira  da li je u pitanju pretnja nekom sta ja znam...monstruoznom sudbinom.... strasnijom od smrti... ili pretnje po bezbjednost cllanova njegove porodice) ili pod nekom prisilom da je pocinio samoubistvo
nadlezni bi sigurno priveli pomenuto lice i ispitali bi citav slucaj i saslusali bi sve potencijalne svjedoke i lica koja su upucena u citavu pricu....

posto nista od toga nije navedeno u tekstu..kao niti da je istraga u toku ili nesto slicno....
malo sam skeptican po pitanju citavog slucaja....

ali tekst je dobro posluzio da se pokaze kako drzavne instiutucije ne rade svoj posao..pa cak i da  stite nasilnike i kako postena omladina oduzima sebi zivote..i kako drzava nije ni za koji racku....

nema drzava nista sa tim....

ne volim puno pricati o necemu u sto nisam upucen ali onako gledano sa mog amaterskog aspekta...
mogu da  nazrem obrise citave situacije....

pare...ljubav....nedostatak hrabrosti za suocavanje sa zivotom ....i svarima koje je neko pocinio....
ili pak psihicka netabilnost....
ili bolest....

neto od toga jeste u pitanju...

ljudi ljude maltretiraju u svakom casu i na svakom mjestu....
i uglavnom prestanu..ako im ne dugujes pare..ili ako im nisi jebao curu..zenu....mamu...ili pak tatu ako i to volis...i tako....
ili ako im nisi uradio nesto i vise od toga...
a to ovaj nesrecni malac nije sigurno uradio..

a sve ostalo je u domenu sf-a  Smile i u tom slucaju...uvijek je plod maste ....dokonih ljudi koji ..koji nemaju pametnijeg posla od trakeljanja i beletanja iza ledja drugih ljudi... Smile
carsija majka ...sto bi se reklo kod nas... Smile

kada nadlezni pruzaju svoj maksimum i u slucajevima kad se radi o prevejanim olosima koje je neko ubio ili nesto slicno..
onda stvarno u ovom slucaju  ne postoji ni jedan razlog zbog kojeg
nadlezni ne bi radili svoj posao.... Smile

Smile
« Poslednja izmena: 25. Maj 2017, 14:58:09 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 389
Zastava
mob
Palm 

ali tekst je dobro posluzio da se pokaze kako drzavne instiutucije ne rade svoj posao..pa cak i da  stite nasilnike i kako postena omladina oduzima sebi zivote..i kako drzava nije ni za koji racku....

nema drzava nista sa tim....



Тешко да државне институције имају неке непосредне везе са овим.Постоје кривична дела која се не гоне по службеној дужности већ само по приватној тужби.Једно од таквих кривичних дела је и наношење лаких телесних повреда, ако повређени не поднесе тужбу судови, тужилаштва и полиција неће ништа предузимати.

Могуће је да се и оваква кривична дела гоне по службеној дужности.Треба променити закон али треба припремити и додатне парице за нове тужиоце, судије, особље  и  за адвокатске трошкове.Када неки учесник кафанске туче буде приведен или притворен, мора му се обезбедити адвокат.Те трошкове  адвокатима унапред исплаћује држава, а адвокатске тарифе су поприлично високе.

« Poslednja izmena: 25. Maj 2017, 21:59:03 od milanb2014 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Прочитао сам у коментарима да их је овај момак цинкарио полицији у шта сумњам, а касније је неко написао да су они зеленаши и да им је дугао новац који је прокоцкао у кладионици, то ми делује ближе истини.

Како год ... демократија је још једног отерала у гроб, а олоши ће бити још већи олоши кад изађу из затвора где имају све боље и боље услове.
ni jedan ni drugi uzrok koji si naveo nemaju veze sa demokratijom. dal je tebi dobro? imas temperaturu?
Демократија је само плодно тло за бујање таквих појава.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
 Smile
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.