Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Pauk" odneo 59 automobila ispred splavova  (Pročitano 3708 puta)
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.107
mob
Nokia 33-10
U Nemačkoj zubarska ordinacija se pravi u periferiji, da bi imala 60 parking mesta za sve zaposlene i pacijente. A kod nas...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.107
Kod nas sve u centar, što bliže centru, i samo u centru .... i na nivou države isto ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.107
mob
Nokia 33-10
Luda kuća  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia 
Jos Rovere da krenu da dizu i ih...milina Bozja....


sta imas protiv rovera?

inace redovno plaćam reistraciju vozila tako da nema sanse da cu ikada da platim parking.nema smisla,kad vec placam registraciju ocekujem besplatne parkinge i uredne puteve,ja mislim da bi taj keš trebo za to da služi a n za punjenj budzeta od kojih kravataši prave vile sebi,djci,unucima bla bla .

da mi se to desi tu kaznu bi platio gazda kafića u koji sam došao.ako ti vec dodjem u kafanu ostaviti pare onda mi obezbjedi dobar parking.

meni tako zakljucase vozilo jer nisam platio parking,ja ih nazovem oni dodju skinu ono govno s točka i ja im se pohvalim da nemam onih 7,5 evrića koliko košta uklanjanje blokade.oni kao,čekaj da ti donesemo uplatnicu.nemam ti kad

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.107
mob
Nokia 33-10
Ko ima za kola mora i da ima za parking  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia 
rekoh vec,registracija to treba da pokrije...dovoljno sto sam kupio kola i sto  sipam ultra nekvalitetno gorivo koje mi svakodnevno jebe motor....koliko jos ove usrane drzave hoce da mi izmuzu para?umjesto za parking radije cu placati dobroj isnpekciji da pozatvaraju ove majmune s benzinskim pumpama.
« Poslednja izmena: 27. Jul 2015, 16:38:18 od godfucker »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
nema ona nista protiv rovera..i ona ima rovera... Smile

mozes ti da iznajmis parking mjesto ispred svoje zgrade..(kod nas u bih) mislim da je 50-70  maraka na godisnjem nivou...
samo sto to mjesto nije odredjeno...niti ti mozes da ga sebi izaberes i da ga "ukatancis" ...
i opet u neka doba kada dodjes pred zgradu nemas gdje da parkiras... Smile

isao sam se ja za to raspitivati...kad mi je jedna teta to sve objasnila...samo sam se nasmijao...i zahvalio se na susrtljivosti njezinoj...i otisao...u prvu kafanu... Smile

i mi imamo dvije garaze...samo sto se auto parkira u njih...mozda 5 puta godisnje...i vjesticin auto preko zime... Smile posto ona zimi ne zna i ne smije voziti auto... Smile

a i zato sto je jedna na ruznom i dalekom mjestu od mjesta prebivalista..a druga je poprilicno krcata ..
iako je sve pobacano posle poplave ...opet se nagomilalo..sranja..takozvanih ...moze nam trebati...i nekih sranja koja se povremeno koriste... Smile
pa treba malo fiozickih aktivnosti da bi se tu normalno parkirao auto... Smile

a drugar mi je bio dao na koristenje jednu ...podzmnu... u jednoj stambenoj zgradi...tu blizu mene...
pa je pre par mjeseci prodao... Smile

parking gradski na kratko vrijeme... do sat dva... nije skup...

« Poslednja izmena: 27. Jul 2015, 17:13:29 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.107
mob
Nokia 33-10
rekoh vec,registracija to treba da pokrije...dovoljno sto sam kupio kola i sto  sipam ultra nekvalitetno gorivo koje mi svakodnevno jebe motor....koliko jos ove usrane drzave hoce da mi izmuzu para?umjesto za parking radije cu placati dobroj isnpekciji da pozatvaraju ove majmune s benzinskim pumpama.

Auto je luksuz, parking je luksuz, možeš i autobusom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 43.0.2357.93
Kako se ovo zavrsilo? Posle koliko minuta je stiglo naredjenje iz vrha drzave da pauk vrati automobile gde su ih nasli i parce torte za svakog vlasnika?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.107


inace redovno plaćam reistraciju vozila tako da nema sanse da cu ikada da platim parking.nema smisla,kad vec placam registraciju ocekujem besplatne parkinge i uredne puteve,ja mislim da bi taj keš trebo za to da služi a n za punjenj budzeta od kojih kravataši prave vile sebi,djci,unucima bla bla .

da mi se to desi tu kaznu bi platio gazda kafića u koji sam došao.ako ti vec dodjem u kafanu ostaviti pare onda mi obezbjedi dobar parking.

meni tako zakljucase vozilo jer nisam platio parking,ja ih nazovem oni dodju skinu ono govno s točka i ja im se pohvalim da nemam onih 7,5 evrića koliko košta uklanjanje blokade.oni kao,čekaj da ti donesemo uplatnicu.nemam ti kad
 

Zatvoren sistem - placas parking jer oni ne znaju od registracije sta ces ti s kolima da radis i gdje ces i dali ces da ih parkiras, u kojoj zoni, selu ili planini... tako da se ne moze namjestiti da je svim registrovanim kolima isto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.