Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:52:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 74 75 77 78 ... 80
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Feminizam  (Pročitano 74909 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Па то ја причам они имају потпуну подршку академских институција. Читаве студијске гране су само испостава феминистичке идеологије... Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
  Je l' ta priča o feminizmu sada,naprasno,trendi ? Pitam zato što odem na YT i (umesto Vučića,kao doskora) uvaljuju mi ovo :

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

trend.png
(726.55 KB, 1523x841)
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Citat
Јесте имаш родне теорије и женске студије на универзитетима...али то ништа није озбиљно...

Ja postavljam onog morona (moronku!) Cathy na youtube linkovima ali ta budala, iako je ocigledno budala, radi vrlo blisko sa studijama feministickih organizacija na univerzitetima........
Sve su one (pa i muske verzije istih) proizvod tih univerziteta tipa Berkli gde ih ima na tone. Zadoje ih profesori pa posle krenu u svet da propagiraju to po protestima, TV-u i youtubeu. Sve im je seksisticko, rasisticko i ostali pridevi i obavezno prde o izrazavanju rodova jer su vrlo osetljivi po tom pitanju. Ne dao Bog da slucajno oznacis nekog rodom posto ih sada ima milion. Odma idu u "triggered" mode.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
Citat
telling women not to drink during pregnancy is sexist
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
nista ja ne racumem ove nase lude polovine tj  zene  Smile
kukale toliko ....necemo da budemo polovine..nit njeznije nit lepse..nit slabije..ocemo da budemo ravnopravne polovine... Smile
i eto sad su postale ravnopravne polovine ..bune se...
dok su bile slabije polovine..nismo ih tukli..samar i malo cipanja i to je to...
e sad kad su ravnopravne...i kad ih druga ravnopravna polovina ispicka kao i svakog drugog muskarca...kad nestos ere i kurci se...
kad je scepa za vrat..i napuca glavom..pa lakat jedan  pa drugi...koleno u jetru...i dlan u vrat...ispuca nogice
desnom nogom onda leva u glavucu u letu...
sad vicu jooojjj ubise nas nasilnici joooj......
pa sta je..vi ste htele da budete ravnopravne... Smile
ako ste ravnopavne onda cete da dobijete i batine ravnopavne  Smile

jel to to znaci..ili ja nisam nesto tu dobro racumio... Smile
msm ne zna ja o cemu se tu radi..i sta je sada poblem  Smile

...salim se ja malo... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
@Anea
Americki feminizam je jedini feminizam koji je preostao, to jest, od svih ostalih iole normalnih "verzija" ni jedan nije zastupljen kao ovaj.  Ja do sada na faksu nisam naleteo ni na jednu normalnu zensku a ni musku osobu koja zastupa normalne stavove.  Mene je Profesorka napala na sred chasa jer sam rekao da muskarci i zene su razliciti i razmisljaju drugacije, i onda je nastalo prestimavanje biologije zarad ideologije gde su svi isti. 

Druga stvar je to da ti neces naci na bilo kojem fakultetu i jednu osobu da prica nesto normalno, sve drustvene nauke pevaju istu pesmu. Na primer moj udzbenik antropologije pise o "white privilege" i tvrdi da postoji vise od dva roda. Ako antropologija to tvrdi, onda sta moze da se ochekuje od ostatka. 

Onda imaju LGBT Studije, Jevrejske Studije, Crnacke Studije, Disability Studies itd itd i to svi manje vise se takmice ko je vise diskriminisan. 

E sad, to sve dolazi vise do izrazaja u zapadnom drustvu i dolazi u Srbiju. Po onome sto mi prica prijateljica iz Nisa, ludacki vid feminizma je i tu nasao mesta, pa se isto slusaju debilizmi kao i ovde. Za BG je verovatno jos i gore.

Onda mozemo da pricamo i o modi. Generalno je moda takva da se muskarci oblace ko pederi, i da je to normalno. Ja se secam kad sam dosao u Srbiju u posetu prvi put, svi su znali da nisam "odavde" jer moja odeca nije bila tesna i sva feminizirana.  U kratkim crtama, feministkinje i ostala bagra radi na tome da se uniste vrednosti, i na kraju ce i muskarci i zene da izgledaju slicno ili isto, ili oni koji barem fizicki izgledaju kao muskarci ce da nose maramice i da cmizdre za svaku glupost, jer agresivnost nije isto sto i biti muskarac. Okej. Onda kad krcne nesto van kuce, muskarac treba da se zatvori u kupatilo ili spajz sa devojkom i da se useru od straha. Meni je prosto bila milina na pojedinim predavanjima, jer sam bio jedini muskarac tu, i bio sam onako bas Balkanski nastrojen, tako da je Profesorka dobijala nervne slomove.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 481
Citat
Druga stvar je to da ti neces naci na bilo kojem fakultetu i jednu osobu da prica nesto normalno, sve drustvene nauke pevaju istu pesmu. Na primer moj udzbenik antropologije pise o "white privilege" i tvrdi da postoji vise od dva roda. Ako antropologija to tvrdi, onda sta moze da se ochekuje od ostatka.

Nije Amerika nikakav reper za drustvene nauke, doduse jeste za biznis. Ja ne znam nijednog naucnika sociologa ili filozofa da je Amerikanac. Evropskih ili Azijskih znam dvadeset minimum u sred noci da me probudis.
« Poslednja izmena: 13. Maj 2018, 02:16:12 od WSeeker »
IP sačuvana
social share
If you are strong feign weakness. If weak, pretend strength. Whatever your position, conceal it from the enemy, and he will waste his armies fighting his own phantoms.

Warhammer 40k - Tactica Imperium
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Citat
Druga stvar je to da ti neces naci na bilo kojem fakultetu i jednu osobu da prica nesto normalno, sve drustvene nauke pevaju istu pesmu. Na primer moj udzbenik antropologije pise o "white privilege" i tvrdi da postoji vise od dva roda. Ako antropologija to tvrdi, onda sta moze da se ochekuje od ostatka.

Nije Amerika nikakav reper za drustvene nauke, doduse jeste za biznis. Ja ne znam nijednog naucnika sociologa ili filozofa da je Amerikanac. Evropskih ili Azijskih znam dvadeset minimum u sred noci da me probudis.
Ona ne mora da bude, ali oni su glavni. Od njih dolaze sve ove lude ideje koje se predaju na fakultetima. Pa mislim sta imam da ti pricam brate, kada je Feminizam nasao mesta na Niskom Fakultetu, koji je kopija ovoga odavde.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
americki feminizam...

Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Pa dobro, jos chekamo Ruski, FEMEN i Pussy Riot su samo pocetak. U Rusiji, feminizam znaci koliko mozes shamara da nalupas zeni pod uticajem vodke, a svi znamo Inicio da si veoma emocionalan, tako da mora da si shampion u tome. Lepo je to. Patrijarhat zatucanosti.  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 74 75 77 78 ... 80
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:52:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.