Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Obeležava se 17 godina od "Bljeska"  (Pročitano 19157 puta)
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
LG Nexus 5
Cuj hrvoje, na srpskom nacionalistickom forumu mozes samo da ucis o srpskoj istoriji i o srpskim herojima. Mozes samo da mastas kada ce tvoji da izmisle nekakvu slicnu povijest.

Dok to ne bude, potrudi se da vise citas, mozda vise i naucis. Lepo sam ti rekao da sa svojim nebuloznim provokacijama ovde neces lepo proci.

A more bit da su srbi nešta nabrijali pa misle da su visa rasa, te im je ispod ćasti uopšte razmenjivati postove na svemrežju sa vama cro-fajterima.

I daj si nauči

Meso se peče.
On ne brine.
Mi ne brinemo.
Hrvoje ne odgovara na pitanja.
Ne izazivati vraga.

Mozda te srbi jednostavno ne razumeju, a i sramota je da imas 39 godina, a da ne znas pravopis. Razumecu ako optuzis podle srbe da su vam ukrali pravopis prilikom povlacenja 1995.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Tuđe poštuj,svojim se diči!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 56
Zastava Grubišno Polje
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Očigledno je da o novijoj povijesti ti moraš čitati,ja nemoram,jer sam ju proživio.Omom pravopisu se nemoj briniti,najprije prouči svoj pa komentiraj tuđi.Da sam došao provocirati tada bih komentirao i ostale teme na forumu,a to neradim.Problem je očito u tebi jer se lako uvrijediš,ali nečudim se,sigurno umor djeluje na tebe kada pišeš poruke u 3 ujutro,razumijem te.O vašoj povijesti i vašim junacima nemoram ništa učiti jer nemate ni povijst,ni junake.Vakum.Sigurno ti smeta što sam Hrvat i što pišem istinu o Bljesku i akcijama koje su bile 1991.Atebe to nekako posebno smeta,neznam zašto.Sam si napisao da "izmislimo" svoju povijest kao što ste vi.Mi nemoramo ništa izmišljati jer se naša povijest pisala,a ne izmišljala.Uvijek je bilo naroda koji su nas htjeli izbrisati sa lica zemlje,branili nam da pričamo svojim jezikom,ali uzalud.Povijest između Hrvatske i srbije se uvelike razlikuje,jer recimo ,vas su turci pregazili dok si rekao keks,dok nas nisu mogli nikada,pa i kada smo ostali na samo 15000 km2,i dalje smo se opirali i borili dok ih se nije uništilo do kraja.Znam da te istina boli,i mene bi da je Hrvatska tako prolazila,ali prošlost se nemože promijeniti,stoga ju prihvati,i malo prouči šta se događalo prije Bljeska,možda shvatiš neke stvari.Dok je Vukovar krvario,kad je pao,dok ste masakrirali i mučili na tisuće ljudi,zapadna slavonija se oslobađala od četnika i JNA koja nije mogla pobjediti vojsku staru 6 mjeseci.Govoriš o 22 civila ubijena u 6 ujutro,a bombardiranje,raketiranje i zračni napadi su počeli u 5.30 i do 6 nijedno mjesto nije bilo oslobođeno.Pišeš da provociram,ali pročitaj naslove postova i bit će ti jasno da vam nijedan narod nevalja,ni Hrvati,ni Bošnjaci,Mađari ni Albanci.Jel moguće da nitko nevalja nego samo vi?Nije...
IP sačuvana
social share
Edit by Crowz: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!Svi su pozvani,rijetki su odabrani!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.46
mob
Samsung 111111
Citat
Očigledno je da o novijoj povijesti ti moraš čitati

pa naravno da moras,jer stariju i nemate XD
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
LG Nexus 5
Očigledno je da o novijoj povijesti ti moraš čitati,ja nemoram,jer sam ju proživio.Omom pravopisu se nemoj briniti,najprije prouči svoj pa komentiraj tuđi.Da sam došao provocirati tada bih komentirao i ostale teme na forumu,a to neradim.Problem je očito u tebi jer se lako uvrijediš,ali nečudim se,sigurno umor djeluje na tebe kada pišeš poruke u 3 ujutro,razumijem te.O vašoj povijesti i vašim junacima nemoram ništa učiti jer nemate ni povijst,ni junake.Vakum.Sigurno ti smeta što sam Hrvat i što pišem istinu o Bljesku i akcijama koje su bile 1991.Atebe to nekako posebno smeta,neznam zašto.Sam si napisao da "izmislimo" svoju povijest kao što ste vi.Mi nemoramo ništa izmišljati jer se naša povijest pisala,a ne izmišljala.Uvijek je bilo naroda koji su nas htjeli izbrisati sa lica zemlje,branili nam da pričamo svojim jezikom,ali uzalud.Povijest između Hrvatske i srbije se uvelike razlikuje,jer recimo ,vas su turci pregazili dok si rekao keks,dok nas nisu mogli nikada,pa i kada smo ostali na samo 15000 km2,i dalje smo se opirali i borili dok ih se nije uništilo do kraja.Znam da te istina boli,i mene bi da je Hrvatska tako prolazila,ali prošlost se nemože promijeniti,stoga ju prihvati,i malo prouči šta se događalo prije Bljeska,možda shvatiš neke stvari.Dok je Vukovar krvario,kad je pao,dok ste masakrirali i mučili na tisuće ljudi,zapadna slavonija se oslobađala od četnika i JNA koja nije mogla pobjediti vojsku staru 6 mjeseci.Govoriš o 22 civila ubijena u 6 ujutro,a bombardiranje,raketiranje i zračni napadi su počeli u 5.30 i do 6 nijedno mjesto nije bilo oslobođeno.Pišeš da provociram,ali pročitaj naslove postova i bit će ti jasno da vam nijedan narod nevalja,ni Hrvati,ni Bošnjaci,Mađari ni Albanci.Jel moguće da nitko nevalja nego samo vi?Nije...



Polako hrvat, uzmi si popij malo vodice.

1. Sto se tice provociranja, dolazis i drobis iskljucivo na srpskom nacionalistickom forumu. Raskenjao si se samo ovde i ti i ovi tvoji ustasopacenici. Vec sam pisao da svaki proustaski orjentisan hrvat zna vise o srpskoj "povijesti" nego sami srbi, to je dovoljan dokaz da ste kao narod poprilicno iskompleksirani.

2. Da si dosao provocirati, ne bi otisao na forum sa vicevima, nego si dosao ovde, pa ovde provociras.

3. Neumaram se nebrini kadpisem u 3 sata noci, mozakmi savrseno radi.

4. Nedostaje ti u lobanji veci deo povijesti, vjerojatno ne znas da su se jos u 16 veku srbi naseljavanli u krajinu, tadasnju "vojnu krajinu". Svakako da hrvati po svaku cenu pokusavaju da ospore to ali je to problem zato sto je do 1991 godine na podrucju Like, Korduna, Knina bilo dosta srba. Hrvatski povijesnicari poput tebe i boraborasa nikako da objasne odakle svi ti srbi tu i to pre rata 1991-95? Ali dobro, vjerojatno tu nikada i nije bilo srba, to je velikosrpska ideologija stvorila. E pa predaci tih istih srba, su naseljavani u podrucje tadasnje vojne krajine da brane granicu izmedju habzburske monarhije i osmanlija (za tebe: osmanlije su turci).

5. Za tvoju informaciju, turcima je trebalo svega godinu-dve da pregaze celokupnu hrvatsku i da dodju do Beca 1529. god.


6. Apsolutno je netacno da me bilo kakva istina boli. Ne boli me nijedan poraz od kosovskog boja pa na ovamo. U nasoj istoriji smo redovno pusili kao narod ali smo uvek bili na pravoj strani, dok se to za hrvate ne moze reci, cas ste bili austrougari, cas austro, cas ugari, cas fasisti, cas ustase. Menjali ste mentalitet i ponasanje kad god je neki Ferdinand prdnuo po vama. Zato ste u povijesti marginalan narod. Tacno je da nas je zestoko veca vojna sila(turci) porazila ali je takodje tacno da smo konstantno ratovali protiv njih. Nikada nismo mahali zastavicama okupatoru, kao sto ste vi. To moras da shvatis i da sam uvidis razliku. Wink Postoji povijest i pre Pavelica, Jure i Bobana. Wink

7. 1995 nas nije porazila Hrvatska, vec neke od NATO zemalja potpomognute hrvatskim prasinjarima ali i  velikom zaslugom srpskog politickog rukovodstva. Da ste vi jaki kao sto mislite da jeste, ne bi cekali 1995, nego bi vec odmah 1992 sve proterali i etnicki ocistili, kao sto ste to i uradili ali zahvaljujuci danke dojcland pesmama i moljakanjem za pomoc.

8.
Citat
pročitaj naslove postova i bit će ti jasno da vam nijedan narod nevalja,ni Hrvati,ni Bošnjaci,Mađari ni Albanci.

To jednostavno nije tacno. Nema boljih dupeuvlakaca od hrvata, dovoljno je da podignu jednu nogu, odmah dolaze svabo i talijan. A u zadnje vreme i Slovenija. Bosnjaci su izmisljen narod. Madjari vode svoju politiku, sa njima nemamo nista, ne znam odakle oni u celoj ovoj prici. O albancima nema potrebe pricati. Ta drzava je ogrezla u kriminal i drogu vise nego bilo koja drzava u Evropi, a vise droge ima tamo nego u svim zemljama bivse Juge zajedno, a ima ih samo oko 3 miliona.

9. Mi kao narod ne valjamo samo zbog ogromne nesloge. I vi mucite muku sa tim ali je vama mnogo lakse kad vas neko drugi zajase, nama se to nikada nije svidjalo. Jbg, tako je.

10. Idi malo bleji po forumu, ovde ti nije mesto, na ovom podforumu. Niti si srbin, niti je srpski nacionalisticki forum predvidjen za slusanje misljenja kakva su recimo tvoja ali uvek imas izbor, mozes razguliti samovoljno, mozes prisilno, a moses i da otkrijes brojne blagodeti ovog foruma, poput foruma sexa, foruma viceva, naucnog foruma, muzike i slicno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Mac OS X v: 10.6.8
Browser
Safari 534.55.3
pa ta 4 naroda nisu svi narodi
ima ih na hiljade drugih Smile
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Tuđe poštuj,svojim se diči!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 56
Zastava Grubišno Polje
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Crow,malo pišeš laži.O vojnoj krajni se uči u osnovnoj školi,o naseljavanju srba i vlaha također.Hrvatsku turci nikad nisu pregazili,nego su do Beča došli preko Mađarske(mohačka bitka).Hrvatska u svojoj povijesti nikada nije izgubila nijedan rat osim u 2. svj. ratu,to je jedini izgubljeni rat u hrvatskoj povijesti koja ostoji od 7. stolječa.Dok smo mi imali svoju krajeinu,vi ste bili pod upravom bugara,zatim malo plemenskog života,i ponovno pod turskom zastavom.Sam kažeš da su srbi naseljavani u vojnoj krajni.Kako onda možete pričat da je to vjekovna srpska zemlja,kada nije.Ako gledamo povijest,onda bi pola vojvodine bila hrvatska,jer je prije 200 godina tamo bilo Hrvata kao i srba.Skroz ponavljaš da provociram.Koga?Tebe?Jedino ti imaš komentar na moje poruke,i uvijek skrećeš sa teme.Pisao sam kako je stanje bio sa naše strane prije i za vrijeme Bljeska,jer da 3.1.1992. nije potpisan Sarajevski mir,do Bljeska nebi ni došlo jer bi bili istjerani do sredine 1992.Lako se uvrijediš,to je problem,a i nisi sudjelovao u ratu,tako da neznaš šta je ratovanje.Iznosiš laži kada kažeš da je NATO pomogao Hrvatima da se oslobodi Hrvatska.Cijela Europa je bila rotiv našeg napada,zato smo i orali brzo sve napraviti,da bude što manje negativnih reakcija.Kriviš politiku,a to je obićna isprika za izgubljeni rat,vaš Slobo se bojao da neće i srbija dobiti koju raketu ako se bilo kako umješa,a i sami spisi novosadskog korpusa govore kako imaju goriva za svega 3 dana ratovanja,i da u slučaju napada HV-a padaju za 5 dana,ali to je već druga tema.Malo smiri strasti,i kakve veze ima što sa Hrvat na ovom forumu?
IP sačuvana
social share
Edit by Crowz: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!Svi su pozvani,rijetki su odabrani!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Citat
a i sami spisi novosadskog korpusa govore kako imaju goriva za svega 3 dana ratovanja

Tri dana je i previse, ne bi izdrzali jedan dan sa Novosadksim korpusom  Smile
Mislim, al ajd ozbiljno, imali ste kapacitete za blic krig protiv Krajisnika i unapred odredjen plan koji nikako nije predvidjao ukljucivanje JA u rat, kao ni VRSK, sto bi nesto jako mnogo pomutilo plan. Al bilo kako bilo, taj rat je ionako bio show i prangijanje bez veze zbog punjenja dzepova...
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
LG Nexus 5
Dario, ne lupetaj nebuloze. U pravu si nisu samo neke clanice NATO-a logisticki i u svakom pogledu pomagale ustase, vec su to isto cinili unproforci iliti UN, povlacenjem iz regiona gde su bili postavljeni.

Citat
Sam kažeš da su srbi naseljavani u vojnoj krajni.Kako onda možete pričat da je to vjekovna srpska zemlja,kada nije.
Vekovno ognjiste znaci da je neko vekovima tu, toliko godina imas, a ne kapiras nista, kao da se dopisujem sa balvanom. Dakle 400 godina su srbi ziveli tu, a menjas teze, kao sto svaki od vas to radi kad dodje ovde. Ako si bas resio da palamudis, pre 2000 godina nije bilo uopste hrvata na prostorima danasnje Hrvatske, dakle to nije vasa zemlja? Vidis li koliko je apsurdna i nebulozna tvoja teorija. Europa je bila protiv napada, odnosno protiv ratovanja sirih razmera jer je postojala mogucnost i da SRJ udje u rat, a to govorim zato sto veoma dobro znam da je dosta vojske bilo rasporedjeno u i oko Rume.

Buduci da je rasprava sa tobom kao objasnjavanje detetu sa daunovim sindromom jednacinu sa dve nepoznate, zavrsio bih razglabanje cinjenicom da ste etnicki ocistili zemlju od srba. Jednostavno je cinjenica da je 1995 bilo bitno manje srba nego pre rata i da se u posleratnim godinama jako mali broj istih vratio, dok sa druge strane hrvati nisu masovno iseljavani iz Srbije iako je trebalo udariti istom merom. Kao dokaz cinjenicama je i govor, dragog vam oca nacije na Brijunima, gde govori o nestanku srba. Jednom fasisti, uvek fasisti, samo sto ste to lepo upakovali u omot od milka cokolade, pa sada prekrajate i izmisljate povijest.

Dalje mozes pisati o etnickom ciscenju, a ne o tome sta ja osecam ili moj djoka.  Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Citat
Pisao sam kako je stanje bio sa naše strane prije i za vrijeme Bljeska,jer da 3.1.1992. nije potpisan Sarajevski mir,do Bljeska nebi ni došlo jer bi bili istjerani do sredine 1992

Pa sad, izrazavam opravdanu sumnju u to. Al ajde da ja ispadnem nesto "objektivan", istina da posle 1991 na "zanrznutim" granicama u SAO Krajini je ostalo Hrvata da bi ih WWF komotno stavio pod zastitu, al sa druge strane vi ste sa Mercepom brojali krvna zrnca po Zagrebu i drugim gradovima i razmisljali dal pored 1 i druge klase u vozovima (vlakovima) uvedete i podklasu za Srbe, a posle 1995 ste izvrsili "deurbanizaciju" Srba i sad to slavite uz modifikovane, hrvatskom "uhuugodnome" Tomsonove koncerte sa koreografijom koju poznajemo iz fimova NOB tematike, zato, ne trubi nesto o "kulturi" i "pravdi"...  Smile
« Poslednja izmena: 19. Maj 2012, 23:53:52 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Crowz

Gresis, srbi su naselili prostore hrvatske, bih, i srbije od doseljavanja oko 4,5,6 veka, to da su naknadno dosli u krajinu je glupost, to tvrde i nemacki istoricari da su od dolaska zauzimali odredjene teritorije te 3 drzave.

IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.133 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.