Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Leš bebe u kontejneru u Užicu  (Pročitano 7973 puta)
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Ubila bebu, ni muž nije znao za trudnoću


UŽICE - Nemoguće da je ona ubila bebu!? Skoro svaki dan sam je viđala, nije ni pominjala da je trudna... Ni njen muž nije govorio da čekaju dete! Zašto ubi bebu, zašto je ne ostavi meni na prag, ja bih je čuvala... Ovako su, u neverici, meštani užičkog naselja Terazije juče komentarisali vest da je njihova komšinica Violeta T. (43) ubila svog tek rođenog sina i bacila ga u kontejner.


Zločin kakav u Užicu nije zabeležen desio se prekjuče ujutro pod okolnostima koje još nisu detaljno rasvetljenje. Zašto je Violeta, majka dvojice odraslih sinova, koja sa suprugom živi u skladnom braku, usmrtila novorođenče, svima je velika nepoznanica. Ona je pod nadzorom neuropsihijatra, u nervnom je rastrojstvu i nije u stanju da govori.

 

- Violeta T. se u četvrtak ujutro porodila u potkrovlju njihove porodične kuće. Po svoj prilici, za dete koje nosi znala je samo ona, očito da je trudnoću krila od porodice. Neverovatno kako je to uspela. Presekla je pupčanu vrpcu, a onda bebu zavila u ćebe, iznela napolje i bacila u kontejner, par desetina metara od njihove kuće - priča izvor „Blica“ upućen u saznanja policije.
 

Obdukcijom će biti utvrđeno da li je dete bilo mrtvo pre nego što je ostavljeno u kontejner ili je umrlo u smeću od hladnoće. Pitanje je, kaže naš sagovornik, da li bi čedomorstvo ikad i bilo otkriveno da Violeti odmah potom nije pozlilo.

 

Zbog obilnog krvarenja zatražila je pomoć u bolnici, a ginekolog je ustanovio da je krvarenje posledica porođaja. I tada je klupko počelo da se odmotava.
 

- Čistili smo sneg. Oko 13 sati pojavili su se policajci, a onda smo čuli da je u kontejneru nađena mrtva beba - priča jedan od komšija.
 

Kuća Violete T. je juče pre podne bila zaključana. Komšije kažu da su njenog muža i sinove, koji imaju između 20 i 25 godina, poslednji put videli preksinoć i da su izgledali utučeno.
 

- Nikad mi nije pomenula da je trudna, niti sam to primetila. Znam dobro tu porodicu, Violetu, njenog muža i sinove. Ako bih i za jednu familiju mogla reći da su joj čeljad besprekorno dobra, rekla bih to za njih - priča jedna od komšinica.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Bila trudna a niko nije primetio pa ni muz  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Sendo 
Pa kako da primeti kada dete nije njegovo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60

A kad cujes od jednog komsije da je drugi komsija imao srcani udar, to nije ogovaranje, to je informacija.
A ogovaranje je kada popricas sa nekim pa ga pitas kako je i kaze ti jer se to radi samo u selendrama.  Smile

Btw isto je tj. to sto cujes od nekoga da je neko bolestan ili ko zna kakav je vrsta ogovaranja...


Zasto bi mene zanimao zivot mog komsije, samo zato sto mi je komsija?  Smile  Univerzum nas smestio jedno pored drugog, to nam je sudbina, pa sad MORAMO da budemo upuceni jedno na drugoga  Smile pazi majke ti...  Smile

Boli me ona stvar za komsiluk i mene i vecinu mog komsiluka i vecinu ljudi sa kojima se druzim.. to nije otudjenje nego je "gledam svoja posla, gledaj i ti tvoja"  Smile
Vidis, u Beogradskom svetu to je normalno razmisljanje. E onda dodje slucaj starice koja se seta manijakalno po ulici pored stajalista za autobuse u sred najvece guzve ujutru gde ljudi idu na posao i gde je udari autobus i niko da se i ne seti da joj pomogne.

Htedoh reci, nije uvek ni dobro da te ne bude briga, a taj sistem "On mi je komsija, ko ga j..." upravo dovodi do toga...

Ne moras da budes upucen u to kada dolazi kuci, ali mozes da znas ko je kakav a da ne pijes kafu sa njima i to ne iz kuloarskih prica vec iz obicne ljudskosti gde neki put popricas sa komsijom pa otprilike vidis kakav je. Malo ljudskosti nikada nije naodmet.  Smile

Btw Ne shvatam taj sistem po kome je neko neuracunljiv samo zato sto se porodio. Taj koji baci i ubije dete je jednostavno lud za sva vremena, ne samo posle porodjaja. Sto rece moja baba: U moje vreme ti klimaksi nisu bili.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Sendo 
Čuo sam priču od drugara iz Užica da se ova švalerisala i da je dete švalerovo. Međutim imam jedno pitanje? Kako njen muž nije primetio 9 meseci ležeći pored droplje da je trudna?

Mada koga briga, ima ceo život da provede sa činjenicom da je ubila dete, izneverila porodicu i osuđenje od sredine. Ako to nije dovoljna kazna, ne znam šta jeste.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.