Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:34:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Musko zenski odnosi????????  (Pročitano 12975 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
HTC One
Citat
Dubioza (kolektiv) je sta muskarac zeli od zene,koliko ima m... prici i reci to sto zeli,sta trazi u zeni,da li se boji biti odbijen pa poklopiti usima.Aman zaman kao da su vampiri koji sisu krv,zar rijeci kao "zelim te samo gledati ovu noc" su vulgarne? Po meni nisu,a zasto musko pocne da muca kada treba to reci? Sasvim obicne rijeci koje kazes,vratis se na svoje mjesto u caffe,polako pijuckas picence i gledas nekoga...ona ko fol bira,ali zar nisismo mi nju izabrali u masi?

Pa to je i jedino shto mushkarac danas moze da uradi s obzirom da smo svi civilizovani, dobri, fini i mirishemo. Izvedesh je i provedete neko vreme zajedno. Mozete i na pice ali nije sushtina u picu vec da se upoznate. Ako ti se dopadne kazesh joj, ako te odbije, to je to. E sada ako mushkarac nema hrabrosti chak ni to uradi onda je to neki drugi problem koji uglavno nema toliko veze sa zenama.

Nemam ja problem s tobom choveche vec sa ovim drugim drkadzijom koji u sushtini moze da pricha samnom tako samo preko foruma. U realnosti bi dosta toga precutao.

Inache ja isto volim drugachija mishljenja jer bez njih rasprava ne moze da postoji. Grupa ljudi koja ima isto mishljenje nema o chemu da raspravlja.

Ali poshto vecina ljudi uopshte ne zna da vodi zdravu raspravu, argumentacija im se brzo svede na ovo  http://en.wikipedia.org/wiki/Ad_hominem

Jovo Tasevski strikes again  Smile Smile Smile

Svi simptomi kompleksa malog penisa... maco stav prema zenama i agresivnost prema drugim muskarcima... udzbenicki primer...  Smile

Pri tom sam siguran da je jedini drkadzija u ovoj prici onaj koji ovako posmatra zene pa ga jedino saka trpi... i to samo zato sto ne moze da se otkaci od tela i pobegne.  Smile

Polako pocinje da sve visepokazuje to svoje rastrojstvo... sad smo stigli i do internet ratnik moda... uf, uf, uf, i naravno on je alfa muskarac pa kada bih ga sreo ja bih sve precutao... ubedio si me, jak si, maco si, opasan si... i mnogo se plasim...

Zna i sta je ad hominem, bio je na nekom pocetnom kursu debate... ali nekako ne vidi da je ceo njegov opus na temi reductio ad absurdum  Smile Smile Smile

Drkadzije svih zemalja,ujedinite se!!!  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.25
Znaci kod tebe nema muvanja, osvajanja zene?..

Sta ako bi se zaljubio u neku koja vec ima decka, ili je u nekoj komplikovanoj situaciji? ... razvodi se.. ili sta ja znam...

Kod tebe dakle samo ciste situacije.. upoznate se, ti izvalis da li joj se svidjas prvo vece, bez obzira koliko ti se dopadala, ti odustajes ako vidis bilo kakvo neckanje sa njene strane ?..

Sta ako se BAS zaljubis?.. odlepis...  nemoguce da ti se to nikada nije desilo.. nemoguce da nikada nisi usao u vezu sa devojkom iz ciste emocije, samo preko srca  Smile ne mogu da verujem da nisi nikada nekoga cekao, nadao se, zeleo nekoga koga ne mozes da imas, ili mozes ali moras da budes strpljiv i slicno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.60
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Wseeker: kakve veze imaju emocije sa seksom? ko kaze da moras da osecas nesto prema nekom da bi se seksao sa to osobom? u poslednje vreme sve vise ljudi trazi "vezu bez vezivanja" iskljucivo zbog sexa i nicega drugog, manje boli glava...
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 481
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Znaci kod tebe nema muvanja, osvajanja zene?..

Sta ako bi se zaljubio u neku koja vec ima decka, ili je u nekoj komplikovanoj situaciji? ... razvodi se.. ili sta ja znam...

Kod tebe dakle samo ciste situacije.. upoznate se, ti izvalis da li joj se svidjas prvo vece, bez obzira koliko ti se dopadala, ti odustajes ako vidis bilo kakvo neckanje sa njene strane ?..

Sta ako se BAS zaljubis?.. odlepis...  nemoguce da ti se to nikada nije desilo.. nemoguce da nikada nisi usao u vezu sa devojkom iz ciste emocije, samo preko srca  Smile ne mogu da verujem da nisi nikada nekoga cekao, nadao se, zeleo nekoga koga ne mozes da imas, ili mozes ali moras da budes strpljiv i slicno...

MunkaZe, nemash pojma koliko sam se nadao, chekao, patio i zeleo. Ali sva ta patnja i nadanje na kraju me nije dovelo do te osobe. Ono shto mi je ta patnja uchinila je da me je navela da razmishljam o mushko zenskim odnosima i da pochnem da ih prouchavam, jer chim sam toliko patio znao sam da neshto nije u redu samnom tj. da ne znam dovoljno o ljudskim emocijama i nachinima na koji ljudi funkcionishu.

U vezu sa devojkom nikada nisam ushao ,,samo preko srca'' iz chiste emocije ali mi se deshavalo da se vremenom potpuno zaljubim.

Ako se devojka meni dopada ali nece samnom, shta ja vishe tu mogu. To je odmah od starta pokazatelj da nismo jedno za drugo.
IP sačuvana
social share
If you are strong feign weakness. If weak, pretend strength. Whatever your position, conceal it from the enemy, and he will waste his armies fighting his own phantoms.

Warhammer 40k - Tactica Imperium
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
HTC One
Eto, sad ima prostoraza normalnu diskusiju... konacno.  Smile

Ok, znaci u pitanju je lose iskustvo. Pa sta? Jel to jedno jedino ili ih je bilo vise?

Mislim da nema muskarca koju u zivotu nije zeleo osobu sa kojom na kraju nije uspeoda bude. I da su imali takvo razocarenje... verujem daje slicno i kod zena.

Da li je to razlog da se covekzatvori, digne zidove i ide protiv osecanja? Jok. Ovo je isto kao da zelis odlican posao, das sve od sebe, maksimum ali nista... jbg, tako se poslozile kockice... i onda kazes - od sada ne jurim posao, dodjem i kazem 'Jel vam trebam? Sta ste rekli, ne? Ok, idem dalje"... i nadas se da ce te posao naci.

U zivotu postoje i dobra i losa iskustva. Losa ne trebaju da sprece dobra koja se u buducnosti mogu desiti. I to je cela poenta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.25
da.. jasno.. e sad postavlja se pitanje da li si se nadao i cekao i patio za osobom koja je toga bila vredna ili si sve to radio za osobom koja je zloupotrebila tvoje cekanje iskrenost i emociju.. ispala nefer prema tebi..

mislim da tu lezi cela stvar..

jer ako si nakon cekanja na tu neku specificnu osobu odlucio da promenis iz korena svoj odnos prema zenskom celom rodu, onda to znaci da je taj slucaj tome doprineo, a jedan slucaj ne usmerava coveka na promenu celog koncepta ponasanja.. gde je individualnost, prostor za gresku? gde je "cao mozak" momenat? .. kako se uopste zivo bez ovih stvari?  Smile  

da li se ikad osecas kao da nesto propustas? da li t Smile u stvari samo zelis sebe da zastitis time sto si izgradio takav odnos prema zenama? jel to tvoj stit ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 481
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
da.. jasno.. e sad postavlja se pitanje da li si se nadao i cekao i patio za osobom koja je toga bila vredna ili si sve to radio za osobom koja je zloupotrebila tvoje cekanje iskrenost i emociju.. ispala nefer prema tebi..

mislim da tu lezi cela stvar..

jer ako si nakon cekanja na tu neku specificnu osobu odlucio da promenis iz korena svoj odnos prema zenskom celom rodu, onda to znaci da je taj slucaj tome doprineo, a jedan slucaj ne usmerava coveka na promenu celog koncepta ponasanja.. gde je individualnost, prostor za gresku? gde je "cao mozak" momenat? .. kako se uopste zivo bez ovih stvari?  Smile  

da li se ikad osecas kao da nesto propustas? da li t Smile u stvari samo zelis sebe da zastitis time sto si izgradio takav odnos prema zenama? jel to tvoj stit ?

Ja ne znam zashto ti mislish da ja imam losh odnos prema zenama? Ja bih svaku zenu koja bi bila samnom pazio i brinuo se za nju ali ne znam zashto je loshe u svemu tome drzati do sebe i odrzavati svoju mushkost na nivou?

Osoba je bila dosta dugo samnom u vezi. Zato sam i toliko dugo patio. Ne moze toliko duboka emocija da se napravi ako samo nekoga chekash a nisi bio s tim nekim u vezi. Bar ne kod mene.

Po mom mishljenju sve je onako kako i treba da bude. Bez muke nema nauke, i ja sam se dosta namuchio shto me je navelo da pochnem da istrazujem i time da se bavim.
« Poslednja izmena: 20. Jan 2012, 01:02:03 od WSeeker »
IP sačuvana
social share
If you are strong feign weakness. If weak, pretend strength. Whatever your position, conceal it from the enemy, and he will waste his armies fighting his own phantoms.

Warhammer 40k - Tactica Imperium
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.25
ne mislim da imas los odnos prema zenama, mislim da imas los odnos prema samom sebi. Ne dozvoljavas sebi da ispadnes iz kalupa koji si samom sebi nametnuo.

Mislim da bi tvoje devojke bile srecnije da mogu u tebi da prepoznaju, osim strane koju si naveo i koja verovatno moze mnogima da bude interesantna, i onu decacku, emotivnu stranu, muskarca koji je spreman da pokaze emociju, da ispadne smesan ili sladak, da se uslovno receno ponizi a da to kod druge strane izazove neverovatno pozitivnu reakciju. Zenama je osim sigurnosti potrebno i pokazivanje emocije, isto kao i muskarcima.

Ako ti pustas devojku da ona tebi pokazuje emociju, da pravi sitne ludosti, da se raspekmezi, da ti govori koliko te voli, zeli i sve ostalo sto zaljubljeni ljudi cine, a tii to ne radis ili se uzdrzavas, sta mislis koliko dugo mozes biti predmet ljubavi jednoj takvoj osobi?

Dakle dolazimo do poente. Ti kao takav kakvim si se napravio, mozda ces privuci mnoge zenske osobe, ali ces zadrzati samo jedan mali broj onih koje su ti slicne. Osoba koje su proracunate, kojima pokazivanje emotivnih slabosti takodje predstavlja cin ogoljavanja i moguceg povredjivanja. Dakle na duze staze, ti nisi potencijalni kvalitetan partner nekome ko je u dusi emotivac i ko zeli da zivi kroz primopredaju emocije kroz gest, rec, dogadjaj. eto to...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 481
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Citat
Dakle dolazimo do poente. Ti kao takav kakvim si se napravio, mozda ces privuci mnoge zenske osobe, ali ces zadrzati samo jedan mali broj onih koje su ti slicne. Osoba koje su proracunate, kojima pokazivanje emotivnih slabosti takodje predstavlja cin ogoljavanja i moguceg povredjivanja. Dakle na duze staze, ti nisi potencijalni kvalitetan partner nekome ko je u dusi emotivac i ko zeli da zivi kroz primopredaju emocije kroz gest, rec, dogadjaj. eto to...

Da se menjam zbog drugih necu, a ako ne budem imao zenu onda je necu imati. Meni u zivotu nije cilj da po svaku cenu imam zenu, brak i decu.
IP sačuvana
social share
If you are strong feign weakness. If weak, pretend strength. Whatever your position, conceal it from the enemy, and he will waste his armies fighting his own phantoms.

Warhammer 40k - Tactica Imperium
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 16.0.912.75
Samo zatupljeni ljudi se zene i udaju zbog sela i godina.Ostarit cu te moram se udati ili ozeniti pa nekako sa vremenom mozda i ljubav dodje.Koja glupost za mene,a takvi bi opet rekli da sam ja glup za njih.S tim u vezi potpuno se slazem sa tobom W,bolje nikoga nemati,nego uz svakoga zivjeti.

Muskarac treba da ima svoju crtu muskosti,ali isto tako nema potrebe sa tom crtom sto ga cini time sto jeste da ide u krajnost.Dok zene su vrlo zajebana sorta vinove loze,koju ako ne okreses s jeseni nece biti ni ploda sledece godine.Te titras oko tih cvrntavo-grbavih loza,pokrivas od mraza,stitis od zime,sve u cilju da dobijes prvoklasno vino i u slast ispijas.

Svako izneseno misljenje na ovoj temi je samo dokaz da nismo svi isti.Jedne vodi srce,emocije,strast...druge  razum,promisljenost,planiranje...trece trenutak,zadovoljstvo,opustenost.I sto bi cudno svaka od ove skupine ocajnicki ce braniti svoj stav,jer znaju da su upravu.I istina je,svi su upravu.Jer nasim zivotima upravljamo samo mi i procerdat cemo ga onako kako odluci niko drugi do Mi.
Iskreno govoreci o sebi,vrlo sam emotivna osoba i kada dajem, dajem ne razmisljajuci sta ce biti sutra.Odluku o ovome kakav cu biti donio je niko drugi nego Ja.Ako glumim nesto drugo sto nisam postajem sam sebi odvratan.

Mozda covjek prvo treba spoznati sebe, pa nakon spoznaje krenuti u potragu za nekim slicnom sebi.Kada se to uradi mnogo manje se trci za pogresnim LjuDoViMa.



IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:34:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.