Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: И пандури дрхте пред одликашима  (Pročitano 5704 puta)
12. Nov 2011, 09:01:40
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
слике насилника из Ниша уздрмале јавност - Генерација X

И полиција дрхтала пред одликашима

Мајка хулигана: Моје дете ни улицу не прелази на црвено, а камоли... Опасне групе - Поред Алексе (14), који се убио пре шест месеци, на мети силеџија били и остала деца, наставници, школски полицајац... Покорили школу - Страх од табаџија паралисао је све запослене, па је прећутно толерисано чак и то што су у школу понекад доносили оружје


Забава ... Малолетници се сликали испред кола полиције да би испали храбри у друштву

Од нишких насилника који су годину дана малтретирали Алексу Јанковића (14), због чега се он убио пре шест месеци, дрхтала је цела школа, многобројни професори, родитељи, али и школски полицајац који ниједном није интервенисао.

Шокантне фотографије силеџија које је Пресс јуче објавио, а на којима се они размећу оружјем и нацистичким поздравима, уздрмали су Ниш и потресли целу Србију. Нашој редакцији јавило се на десетине родитеља, ученика и наставника који су потврдили управо оно што Пресс пише већ неколико дана - насиља и те како има, а пред њим сви затварају очи.



Страх од табаџија који су малтретирали кога су хтели паралисао је све запослене у школи, па је прећутно толерисано чак и то што су у школу понекад доносили оружје, хвалили се и претили осталој деци. Полицајац није реаговао иако је био три пута обавештен да су Алексу напали исти дечаци.

Колико су насилници опасни потврдио је и родитељ једног дечака чију смо фотографију објавили. Зоран Б. тврди да је група у којој се кретао његов син била опасна.
Тукли пред наставником

- Претпоставио сам да је то друштво проблематично, очигледно је било да ту нешто није како треба и сину сам забранио да се дружи с њима. Приметио сам нешто сумњиво због облачења, шишања, понашања. Мој син се већ годину дана не дружи с њима, не знам да ли се још понекад виде. Он никада није био агресиван, бави се спортом, добар је ђак и немогуће да је било кога тукао, а против њега није ни поднета пријава. Знам да он није тукао Алексу, али не могу да гарантујем за друге - тврди Зоран.

Нашу редакцију звала је и мајка младића са  пиштољем на фотографији да би нам запретила тужбом. „Посаветовала" нас је да не пишемо о њеном сину.

- Мој син никада није ни улицу прешао а да није зелено светло на семафору. На слици коју сте објавили није прави пиштољ. Тужићу вас све редом, од новинара до главног уредника - запретила је она.

Један од наставника из Алексине школе потврдио је Прессу да су насилници толико опасни да су их се плашили и професори.

- Срамота ме обузме кад прођем поред умрлице малом Алекси на улазу школе, коју су једном чак и исцепали, и нико није смео да је врати. Страх је и у нама, већем делу наставника ове школе. Од овог посла храним своју децу и знам да сам било шта рекао, нико ми не би стао у заштиту, као што нису ни Алекси - објашњава овај наставник.
Комплетан текст прочитајте у штампаном издању Пресса

Ана Влаховић, Београд

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/186439/I+policija+drhtala+pred+odlika%C5%A1ima.html
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
појам демократске породице људи схватају као-ја ћу бити један пермисиван родитељ јер сам тако добар родитељ у очима детета.

Ево шта се изродило из непланираних трудноћа и једва понолетних који ступају у брак не знајући ни себе да васпитају
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Alcatel One Touch
Rekao sam pre i reći ću opet. Strpati u prvi avion i pravac Avganistan!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Nokia 6220
Vec vidjeno. Seju strah okolo ... i onda kad ih neko prebije, placu zajedno sa mamom po novinama  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Apple iPhone SE 2020
Jaaaadna deeeecaaaa... nisu oni huuuuliiiigaaaaniiiii niiiiikaaaakoooo...

Hah! Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Samsung 111111
huligani  Smile Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Nokia 
Citat
Rekao sam pre i reći ću opet. Strpati u prvi avion i pravac Avganistan!
А шта ћемо са гомилом уштогољених комуњарских синова и ћерки који Србски народ тероришу ДЕЦЕНЈАМА?

Шта ћемо са 100 000 припадника ''мупа'' и још приде 50 000 припадника паравојних ''агенција за обезбеђење људи и имовине'' који Србе тероришу где и како стигну? Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
Ja odavno mislim da smo mi zreli za jednu medicinsku ustanovu koja bi se bavila tretmanom mladih sa izrazenim agresivnim tendencijama. Znaci, ne klasicna psih. bolnica ni klasican popravni dom... jer ovo ponasanje niti je klasicno kriminalno niti klasicno antisocijalno da bi se davala dijagnoza... ovo je duboka razvojna patologija i posledica patologije drustva... sto je zasebna kategorija... i zasluzuje jednu specijalisticku ustanovu polu-zatvorenog tipa. Pa fino.. maltretiras decu po skoli... ajde 3 meseca na tretman.
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Citat
Rekao sam pre i reći ću opet. Strpati u prvi avion i pravac Avganistan!
А шта ћемо са гомилом уштогољених комуњарских синова и ћерки који Србски народ тероришу ДЕЦЕНЈАМА?

Шта ћемо са 100 000 припадника ''мупа'' и још приде 50 000 припадника паравојних ''агенција за обезбеђење људи и имовине'' који Србе тероришу где и како стигну? Smile

не знам шта ЋЕМО...најбоље би било да ти својим личним примером покажеш нама неукима шта да радимо...и без копи пејст глупавих текстова са нета
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Nokia 6220
Ja odavno mislim da smo mi zreli za jednu medicinsku ustanovu koja bi se bavila tretmanom mladih sa izrazenim agresivnim tendencijama. Znaci, ne klasicna psih. bolnica ni klasican popravni dom... jer ovo ponasanje niti je klasicno kriminalno niti klasicno antisocijalno da bi se davala dijagnoza... ovo je duboka razvojna patologija i posledica patologije drustva... sto je zasebna kategorija... i zasluzuje jednu specijalisticku ustanovu polu-zatvorenog tipa. Pa fino.. maltretiras decu po skoli... ajde 3 meseca na tretman.
Ma jok bre, kakva institucija, kakav tretman, lepo kaze Angeleer, mnogo si opasan i nadrkan za normalnu skolu, ae u Avganistan, pa tamo masi pistoljem  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.