Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rasna i nacionalna diskriminacija u Vojvodini!  (Pročitano 9475 puta)
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 3Gs
Citat
šiptari sebe nazivaju šiptarima. cigani sebe nazivaju ciganima. madjari sebe nazivaju madjarima.
ako nekom madjaru kazes da je madjar, da li je i to govor mrznje ?

Ne. Ipak, postoji jedna stvar. A to je da nije lepo zvati nekoga onako kako on ne voli da bude nazvan. Jednostavno, mozda i nije toliko strasna stvar, ali za mene je odraz necije kulture.

Citat
zasto nisi bio kada su porodicni ljudi šetali ulicama ? zasto njih ne podrzavas ?
mislim, ipak si hetero. ili kako se to kaze strejt.

Zato sto je njihov protest bio direktno usmeren ka ogranicavanju prava drugih pojedinaca.

Citat
vecina je bila protiv. koga je jos milicija stitila dako krvavo ?

Tako krvavo? Poslednja stvar na koju smeju protivnici parade da se zale je policija obzirom da je ista imala svako pravo da reaguje mnogo ostrije. Sreca pa se to nije desilo, ali zaista nema prostora za kukanjem na policiju ovoga puta.

Citat
ne dopada se velikoj vecini.
mislim... zasto su se svi sjatili ovde da protestvuju ? zasto ti nesto tako nisi organizovao u svom gradu ili bar novom sadu ?

Ja nisam organizovao ni ovde. Da je bilo u Novom Sadu ili Vrscu, verovatno bih i tamo otisao. Zasto u Beogradu? Jer je administrativna, politicka i u svakom drugom smislu prestonica te je najlogicnije mesto za organizaciju politickog protesta. Zbog toga i sve desnicarske organizacije tu protestvuju a ne u Nisu ili Vranju.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
rasna i nacionalna diskriminacija u Vojvodini

ako moze povratak na temu, ako ne 5 strana ide u kantu, hvala  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Pa kako ne ugrožavaju ničija prava ako se 200 000 mirnih građana Beograda u nedelju ujutro nije moglo prošetati, nisu mogli da odu u prodavnicu, na pijacu, da izvedu decu u park, čak ni prozore da otvore jer ih je  milicija opkolila i uvela ograničenja njihovih građanskih sloboda na neustavan način

Te mere nisu uvedene zbog ljudi koji su hteli da se setaju vec zbog onih koji su to njima hteli da zabrane.

Te mere su uvedene 8 sati pre početka ikakvih okupljanja protiv građana i poslužile su za politički obračun i uvođenje neustavnog vanrednog stanja. A ti si dao podršku teroru i političkom progonu.

Izvini Munka,

Nazad na temu, dakle Kokota nikad nisam čula da si se u  Vojvodini borio za slobodu svih građana.
« Poslednja izmena: 04. Jan 2011, 00:59:35 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
Кокота бре како кеве ти успе да изједначиш Смрт држави и Без краља не ваља?


Citat
Obe parole su politicke poruke koje se zalazu za promenu politickog uredjenja. Jedna ka anarhizmu, eventualno komunizmu, druga ka monarhiji. Ali svrha im je ista kao i nivo pretnje koji predstavljaju.

Prema ovome stvarno ne mozes biti ravnodusan ... moras osecati gadjenje prema nekome ko ovako nesto prica Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Кокота бре како кеве ти успе да изједначиш Смрт држави и Без краља не ваља?


Citat
Obe parole su politicke poruke koje se zalazu za promenu politickog uredjenja. Jedna ka anarhizmu, eventualno komunizmu, druga ka monarhiji. Ali svrha im je ista kao i nivo pretnje koji predstavljaju.

Prema ovome stvarno ne mozes biti ravnodusan ... moras osecati gadjenje prema nekome ko ovako nesto prica Smile

Логика без грешке мора се признати ... по њој је и борба за легализацију педофилије политичка порука јер се одвија под окриљем партије педофила Smile
« Poslednja izmena: 04. Jan 2011, 01:13:57 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
meni nije to najvise zasmetalo... najvise mi je zasmetalo to sto se u isti kontekst stavlja poruka da nesto ne valja sa porukom smrt necemu Wink

To bi logickim sledom stvari znacilo da je jednako kad neko kaze "bez zmaja ne valja" sa "smrt kokoti" ... da li je jednako?

PS: voleo bih da vidim kako ta prodavacica u somboru nece da me usluzi zato sto ne pricam njenim jezikom Smile U dupe bi joj nabio sve to sto sam krenuo da kupim Wink
« Poslednja izmena: 04. Jan 2011, 01:24:16 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
искрено није ми то ни пало на памет ... али контам поенту
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 3Gs
meni nije to najvise zasmetalo... najvise mi je zasmetalo to sto se u isti kontekst stavlja poruka da nesto ne valja sa porukom smrt necemu Wink

To bi logickim sledom stvari znacilo da je jednako kad neko kaze "bez zmaja ne valja" sa "smrt kokoti" ... da li je jednako?

Ne jer kokota i zmaj nisu apstraktni pojmovi, drzava jeste.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
Jel i kralj apstraktan pojam?
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
meni nije to najvise zasmetalo... najvise mi je zasmetalo to sto se u isti kontekst stavlja poruka da nesto ne valja sa porukom smrt necemu Wink

To bi logickim sledom stvari znacilo da je jednako kad neko kaze "bez zmaja ne valja" sa "smrt kokoti" ... da li je jednako?

Ne jer kokota i zmaj nisu apstraktni pojmovi, drzava jeste.
...mozda bi bilo bolje,da mislis o sebi,kao o jednoj apstrakciji?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.