Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 70 71 73
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Србија је Београд?  (Pročitano 59206 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.63
mob
Nokia krntija
Мени је једно од првих познанстава на квизу било са неком Весном из Београда

Да то није случајно Vesna Str?
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
CQ Moderator
Jet set burekdzija

Ja sam zvezde.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 5594
Zastava ...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Qtek 666
Није био такав ник, видело се и у њему да је из Београда.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako ništa ne tražiš, ono što ne tražiš, naći će tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Samsung SGH-E590
Da nije Vesna sto joj sisa besna? Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
hahahah Smile

А због чега се Београд гради а остатак земље запоставља? Да ли се запитате некад?

- Жеља глобалист је да све сабију у највеће градове, земљу около узму тајкуни, разни приватници пуни пара и држава. Народ само да ринта и гуши се у бетону+комплетно да зависи од компанија јер су услови полјопривреде до те мере отежани да се сељаку више и не исплати да обрађује земљу.

Други део плана је пустити дивље животиње у што већем броју тако&што више ограничити боравак у природи у смислу: Контролисан пут од тачке А до тачке B без блејања около.

Ко не верује нек се стрпи, то је процес,
Agenda 21
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
CQ Moderator
Jet set burekdzija

Ja sam zvezde.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 5594
Zastava ...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Qtek 666
Citat
А због чега се Београд гради а остатак земље запоставља? Да ли се запитате некад?

Да би мали Београђани имали где да живе, пошто се породе њихове маме провинцијалке и све буде забележено на Буреку, како зашто.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako ništa ne tražiš, ono što ne tražiš, naći će tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
SonyEricsson W800i

 А због чега се Београд гради а остатак земље запоставља? Да ли се запитате некад?


Pa sta je tu nejasno-zemlja u rasulu,nema se para,i ako ce nesto da izgleda "fino",to je glavni grad...Razlog vise za to je nezaustavljiv prelazak ljudi iz sela,mada to vise nije samo iz sela,nego i iz drugih gradova u Bg...jer,svako 'oce da bude gradjanin,BeogrAdjanin,elita...dovoljno je da covek prodje jednom ulicom Beograda,moci ce da cuje milion razlicitih akcenata,nijedan pravilan,i da vidi dignute noseve malogradjana. Cast izuzecima,ali normalnih je sve manje,strasno je kad vidim koliko se ljudi,drugari,drugarice koji prelaze u Bg transformisu i utripuju da su nesto "vise" sad...i sve to samo zbog mesta prebivalista...koji je to mozak  Smile
« Poslednja izmena: 30. Jun 2013, 16:58:28 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
jer,svako 'oce da bude gradjanin,BeogrAdjanin,elita...dovoljno je da covek prodje jednom ulicom Beograda,moci ce da cuje milion razlicitih akcenata,nijedan pravilan,i da vidi dignute noseve malogradjana. Cast izuzecima,ali normalnih je sve manje,strasno je kad vidim koliko se ljudi,drugari,drugarice koji prelaze u Bg transformisu i utripuju da su nesto "vise" sad...i sve to samo zbog mesta prebivalista...koji je to mozak  Smile
Pricao ja jednom, upoznao par njih koji su generacijama po Beogradu. Ni "B" od tog akcenta. Samo ljudi koji odu tamo se utripuju da su nesto pa pricaju po "BeOgradski". Mislim nemam nista protiv istih, nek se "puvaju" i misle za sebe da su ne znam sta, ali zaborave odakle su. A kao da je to sramota, posebno zato sto su tu dosli zato sto su ih roditelji iz tih malih sredina izdrzavali i izdrzavaju i dalje. Smile
« Poslednja izmena: 30. Jun 2013, 17:25:28 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
SonyEricsson W800i
Citat
ali zaborave odakle su. A kao da je to sramota
Ocigledno takve ljude jeste sramota. Ne znam zasto, uopste nije bitno odakle je covek, mozes ti biti gospodin i ako si sa sela,a i seljober ako si iz grada...Ali tako ne misle ti ljudi,ograniceni k'o tarabe,nema nista gore od seljaka(u glavi) koji istripuje da je "visa klasa".
 A sto se akcenta tice,brzo se prilagode da sa BeogrAdjanin kazu BeOgradjanin  Smile No,kazem,dovoljno je da udjes u autobus,voz,odes na fakultet,i shvatis da je bar 70,80% pridoslica,protiv cega nemam nista,ali uglavnom se takvi uobraze zestoko...
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Nokia 
Citat
- Жеља глобалист је да све сабију у највеће градове, земљу около узму тајкуни, разни приватници пуни пара и држава. Народ само да ринта и гуши се у бетону+комплетно да зависи од компанија јер су услови полјопривреде до те мере отежани да се сељаку више и не исплати да обрађује земљу.
Ово је познато.
Колико је полицајаца потребно да би се држао под контролом Београд, а колико да би се држали под контролом Стара Планина?
О сељацима се говори:
-када у градовима поскупи храна (зашто се нико не буни на скупе телефоне?)
-када сељаци блокирају пут и ограниче слободу кретања граЏанима (истовремено се нико не будни када Полиција ограничи слободу кретања!)
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Danas razgovor u busu... neka starija gospodja i studentkinja...

I pitaj je gospodja - Jao, pa sta radis...
Ova odgovara da su "od dole" (gde god to bilo) skoro svi dosli u Beograd da se skoluju, eto.. ona je zavrsna godina Fakulteta bezbednosti...
Opet je ova pita - Pa, dobro... sta ces onda... kad zavrsis fakultet, hoces li da se vratis... Imas li posao obezbedjen?
I kad je ova graknula - Necu da se vracam, sta da se vracam "dole", sta cu ja tamo. Ovde sam prijavljena, ovde imam decka, ne pada mi na pamet da se vracam.
I sad... ovoj starijoj gospodji je bilo malo neprijatno, i sve u fazonu - pa da, nedostajaces roditeljima, mozda i oni dodju...
I onda ide recenica koja sve objasnjava... ja nekako mislim... Nece moji da dolaze, njima uopste nije lose "dole", samo meni ne pada na pamet da se vracam.


E, sad... moje iskustvo kaze da su najveci Beogradjani u tom posprdnom smislu oni koji su juce zapicili uzbrdo Balkanskom...
Nikad mi nije bilo jasno to lecenje kompleksa kroz mesto prebivalista.
Tako da... odgovore na to zasto se ne ulaze u unutrasnjost treba traziti i na toj strani... sa svima onima koji su dolazili sa raznim birokratskim osvajacima... i koji bi da zatrpaju svoje poreklo...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 70 71 73
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.