Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Google Chrome failed to initialize 0xc0000005  (Pročitano 8565 puta)
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.503.0
Aj ako te ne mrzi, obrisi skroz Chrome i skini Chrome portable verziju...portable je verzija koja se ne instalira...verujem da znas o cemu pricam...  Smile
 Pa da vidimo sa se tada desava...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.2
mob
Nokia 
Probala sam i portable verziju (znam o cemu pricas Smile ) i doticni problem se ne desava tj. ne salje poruku "0xc0000005" ali ne reaguje, otvori prozor browsera i to je to (konekcije ima)
Probala sam i 6.0... i 5.0... google chrome i javlja istu gresku kao ranije...tako da mislim da cu odustati od chroma, bar na poslu.
Iskreno se nadam da ce google poraditi na tom problemu...
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.0
Iskreno se nadam da ce google poraditi na tom problemu...
Pa to se samo tebi desava  Smile

Sto ne rece da je posao u pitanju...onda koristi i IE ako hoces... Smile
  Elem...moja preporuka ti je Opera, kad vec ne moze Chrome, zop  Smile

p.s. si probala poslednju verziju Chrome-a, 7.0? Jeste beta, ali radi stabilno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
mob
Apple iPhone 12, S21
Pa to se samo tebi desava  Smile

samo njoj na forumu...prosetaj malo netom i videces da masa ljudi ima isti problem koji ne usevaju da rese...


macak, jos samo jedno pitanje...koji SP je na tom XP-u i jel regularan ili je neka modovana verzija, neka tema da li je instalirana?
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.2
mob
Nokia 
Pa to se samo tebi desava  Smile
A to nije dovoljan razlog da pomognes? Problem je stvaran, postoji ne samo kod mene i time sto ces (mozda) pomoci meni, pomoci ces i mnogima koji imaju isti problem. Gledaj malo siru sliku.

Citat
Sto ne rece da je posao u pitanju...onda koristi i IE ako hoces...
I opet, da li je bitno gde koristim browser? Kad bi se to desavalo kuci na kompu kao bilo bi razlike?.

U svakom slucaju hvala na pomoci i trudu. Smile

@chelavi1
Na ovom XP-u je Sp3, jeste regularan, moj andjelak mi je preporucio gde da skinem  Smile
Ni jedna tema nije instalirana, mada mi se skoro, kad udjem u Revo da nesto izbrisem, pojavila ikona Apple Softver Update. Da je obrisem i probam?
« Poslednja izmena: 14. Sep 2010, 13:48:44 od vojvođanka »
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
mob
Apple iPhone 12, S21
Citat
@chelavi1
Ni jedna tema nije instalirana, mada mi se skoro, kad udjem u Revo da nesto izbrisem, pojavila ikona Apple Softver Update. Da je obrisem i probam?

on ti je dosao kao deo quick time player-a i mozes probati da ga sklonis da vidis kako ce se chrome ponasati (cisto da vidis) ali ce ti relativno brzo na nekoj od stranica traziti da ga instaliras...

definitivno je greska do chrome-a, nesto ga koci, sa necim se sukobljava, a da li ce se naci resenje brzo...hmmm Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
mob
Nokia 
Pokusala sam i nema promene. Opet javlja gresku. Mogu ti dati spisak programa koje imam ovde, nije problem, mada znam da ovde nije nista instalirano, moj je komp i niko ne seda za njega, svi imaju svoj.
Jos jedno, jedini update je radio Adobe Flash Player (mislim da je mnogo pre pojave greske)

Eto mene sad sa mozille, ode mi safari Smile...

Na koliko su se strana razmileli, cisto sumnjam da im je broser neka od primarnih tacaka. Ima jos kvalitetnih browsera, steta da ovako gube kredibilitet. Mada..

Hvala Smile
« Poslednja izmena: 14. Sep 2010, 14:33:20 od vojvođanka »
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.0
Na koliko su se strana razmileli, cisto sumnjam da im je broser neka od primarnih tacaka. Ima jos kvalitetnih browsera, steta da ovako gube kredibilitet. Mada..
Ko radi, taj i gresi...  Smile a Chrome im je jedan od primarnih projekata...

Kad vec hoces da das spisak programa...skini ovaj alat koji ce iscitati sve sto imas u kompjuteru, kada zavrsi izbacice dva log-a u text formatu. okaci te log-ove pa da lepo sve vidimo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Samsung Galaxy SII
Videh niko nije preporucio SRWare Iron Wink

Na jednom drugom forumu, ljudi su takodje imali ovu gresku sa Chrome-om, pa sam im preporucio Iron Smiley (zadovoljni su Wink )

Baziran je na chromium engine-u i sljaka lepo. Koristim ga uz google-ove servise Wink

Ako nesto ustreba, tu sam na PP  Smile
« Poslednja izmena: 14. Sep 2010, 17:12:56 od ThePhilosopher »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
mob
Nokia 
Znaci ipak nisam jedina sa ovim problemom..
Eto bazuka sad vidis..... Smile


@ThePhilosopher
Hvala za savet, sad cemo videti vredi li Wink

edit: ista greska opet....iskoci iron.exe pendzer i "The application failed to initialize properly (0xc0000005). Click on OK to terminate the application."

« Poslednja izmena: 14. Sep 2010, 17:48:51 od vojvođanka »
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.