Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 81
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Monstruozno! Psu odsečene sve četiri noge!  (Pročitano 69377 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Ma nisu ljudi zli uopste.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 597
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N70
Који сте ви паћеници. Пола вас се овде малтене слаже са овим што је видело. Животиња нема разум и не може да буде зла. Све што ради, ради са неким разлогом. Или је изазвана, или уплашена, или рефлексно. Добро, понекад не постоји други избор него да се псу одузме живот, али не чим зарежи на вас. Ја и даље тврдим да је за сваки напад крив нападнути човек или власник пса (ако постоји). Како мене нити било кога из моје породице никада није напао пас, а живимо са псима цео живот и живимо у граду у коме има луталица исто као и у Београду? Зато што знамо да се понашамо. Не хистеришемо, смирени смо, ма колико да је паса и ма колики да су они. То што би неки из страха убили, показује само да су мање цивилизовани од тих истих паса.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1940
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Meni izgleda nevino, ali otkud znaš možda je kako je droganče napomenuo napala neko dete, pa je neko reagovao  Smile
Tacno tako...
Mene da je napalo neko kuce da imam sekiru pri ruci,mozda mu ne bi ucinio nesto ovakvo,ali bih ga ubio,to je sigurno...Imam blazu fobiju od kucica,a i kucici me mrze (kuce od mog druga laje SAMO na mene,ni na koga drugog),bez ikakvog razmisljanja bih ubio kuce,ali ipak,mozda je ovo malo previse...

Mora da si divan covek kad laje samo na tebe

Nema vecih govana od ljudi. Ubedljivo najogavnija sorta koja je hodala ovom planetom.

Који сте ви паћеници. Пола вас се овде малтене слаже са овим што је видело. Животиња нема разум и не може да буде зла. Све што ради, ради са неким разлогом. Или је изазвана, или уплашена, или рефлексно. Добро, понекад не постоји други избор него да се псу одузме живот, али не чим зарежи на вас. Ја и даље тврдим да је за сваки напад крив нападнути човек или власник пса (ако постоји). Како мене нити било кога из моје породице никада није напао пас, а живимо са псима цео живот и живимо у граду у коме има луталица исто као и у Београду? Зато што знамо да се понашамо. Не хистеришемо, смирени смо, ма колико да је паса и ма колики да су они. То што би неки из страха убили, показује само да су мање цивилизовани од тих истих паса.

potpis
« Poslednja izmena: 15. Apr 2010, 00:09:27 od katamaran »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 6300
Ово је крајње болесно. Хуманије је и усмртити животињу, мада ја ово сматрам чистим иживљавањем, садизмом, што је психолошки поремећај. А извор проблема са псима луталицама није у њима већ у људима који их истерају на улицу, па се они неконтролисано коте.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
samo cekam pojedince da se i ovde oglase kako to nije nista strasno i grozno i kako su ljudi superiorna i napredna rasa koja uvek ima dobar razlog zasto radi ovakve monstruoznosti ..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Strasno Smiley 1

Pa i da vas je napalo kuce kao sto kazete jer treba da budete sadisti i da mu secete noge?
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 6300
Ја разумем кад неко узме мотку-прут-штап да се одбрани од пса, па и каменом да га гађа (мада се већина паса уплаши чим се човек сагне да узме камен), али да касапи и мучи животињу, то је дело психопате. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1940
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
samo cekam pojedince da se i ovde oglase kako to nije nista strasno i grozno i kako su ljudi superiorna i napredna rasa koja uvek ima dobar razlog zasto radi ovakve monstruoznosti ..

Vec su stigli...

Meni izgleda nevino, ali otkud znaš možda je kako je droganče napomenuo napala neko dete, pa je neko reagovao  Smile
Tacno tako...
Mene da je napalo neko kuce da imam sekiru pri ruci,mozda mu ne bi ucinio nesto ovakvo,ali bih ga ubio,to je sigurno...Imam blazu fobiju od kucica,a i kucici me mrze (kuce od mog druga laje SAMO na mene,ni na koga drugog),bez ikakvog razmisljanja bih ubio kuce,ali ipak,mozda je ovo malo previse...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

S.P.Q.R.

Zodijak
Pol
Poruke 1608
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 531.2
Који сте ви паћеници. Пола вас се овде малтене слаже са овим што је видело. Животиња нема разум и не може да буде зла. Све што ради, ради са неким разлогом. Или је изазвана, или уплашена, или рефлексно. Добро, понекад не постоји други избор него да се псу одузме живот, али не чим зарежи на вас. Ја и даље тврдим да је за сваки напад крив нападнути човек или власник пса (ако постоји). Како мене нити било кога из моје породице никада није напао пас, а живимо са псима цео живот и живимо у граду у коме има луталица исто као и у Београду? Зато што знамо да се понашамо. Не хистеришемо, смирени смо, ма колико да је паса и ма колики да су они. То што би неки из страха убили, показује само да су мање цивилизовани од тих истих паса.
Hvala bogu pa ne znas sta je besnilo...
Tebe kad napadne pas pa ga brani,mene ne interesuje...
PS. Ne slazem se sa tim sto mu je odsekao noge i ostavio ga da krvari
Meni izgleda nevino, ali otkud znaš možda je kako je droganče napomenuo napala neko dete, pa je neko reagovao  Smile
Tacno tako...
Mene da je napalo neko kuce da imam sekiru pri ruci,mozda mu ne bi ucinio nesto ovakvo,ali bih ga ubio,to je sigurno...Imam blazu fobiju od kucica,a i kucici me mrze (kuce od mog druga laje SAMO na mene,ni na koga drugog),bez ikakvog razmisljanja bih ubio kuce,ali ipak,mozda je ovo malo previse...
Mora da si divan covek kad laje samo na tebe
To je pas od mog druga,ja njemu nista nisam nikada uradio,samo sam ga mazio par puta dok je bio mali,sad nema ni godinu dana, ali on eto prosto laje na mene...Nije to neka dzukela sa ulice...
« Poslednja izmena: 15. Apr 2010, 00:55:08 od idispavaj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 597
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N70
Hvala bogu pa ne znas sta je besnilo...
Tebe kad napadne pas pa ga brani,mene ne interesuje...
Znam vrlo dobro sta je besnilo i nije toliko strasno koliku famu dizu svi oko toga. Opasnije su cigarete od besnila. Od njih mozes dobiti rak pluca, a od toga se umire. A hvala Bogu da nisam nikada osetio sta je besnilo.

To sto kazes da tebe ne interesuje, jos jednom pokazuje koliko si civilizovan.

Jedno hipoteticko pitanje: Da dodjes kod druga kuci i da je pas pusten i pocne da rezi i laje na tebe, a pri ruci ti je sekira, da li bi ga ubio?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 81
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.