Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 03:05:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Volim ga a on me tera od sebe...  (Pročitano 14260 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne, upravo suprotno... nismo se razumeli...
Ja smatram da ako ostanes u uzasnom braku u kome trpis maltretiranje, a posebno ono psihicko - ucene i ponizenje, ti ostajes osramocen i porazen do kraja zivota.

Ja ne bih mogla da zivim sa tim, a posebno da me moja deca vide takvu - bilo kao zrtvu, bilo kao krivca.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Citat
a posebno da me moja deca vide takvu - bilo kao zrtvu, bilo kao krivca.

za ovo se narocito slazem.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
Ja smatram da ako ostanes u uzasnom braku u kome trpis maltretiranje, a posebno ono psihicko - ucene i ponizenje, ti ostajes osramocen i porazen do kraja zivota.

Nepsorazum -slazem se sa navedenim.

Citat
a posebno da me moja deca vide takvu - bilo kao zrtvu, bilo kao krivca

Mislim da roditelji previse paze kako ce ih deca gledati ,sto ne znaci da nisam i ja takva .A deca ko deca -samo sebe gledaju i jako su sebicna (znam po sebi ) Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Roditelji upravo najviše greše upinjući se da ih deca vide na određen način, a to zapravo ima kontraefekat.
Sećam se jedne rečenice iz jedne knjige: ''Deca i čudaci su uvek imali neobičan osećaj prema tome ko laže, a ko je iskren''.
Nisu deca glupava, ne znam kada će ljudi to shvatiti. Znaju oni savršeno dobro kad ih neko laže, naročito kada su u pitanju takozvane emotivne laži, to jest - prikrivanje stvarnog stanja - lažima.

To je kao kad je neko ljubazan do iznemoglosti, i misli da je time simpatičan, a upravo je suprotno, jer momentalno postaje jasno da je ta ljubaznost samo privid, i da se ispod krije nešto drugo, retko kad pozitivno.

BTW. Ja smatram da razvod jeste poraz. Jer, u tu (najpre) vezu smo ulagali... sebe, vreme, emocije... pa brak, deca, privrženost, porodica... Razvodom se ta zajednica raspada. I to jeste poraz, za sve učesnike.

Ali je ljudski priznati poraz, biti svestan da ništa nije večno, da se menjaju i ljudi i njihovi odnosi... Zatim to adekvatno odbolovati, i naći snage u sebi da se pomirimo sa gubitkom, i krenemo dalje sa životom.

Ostati u nečemu što ne funkcioniše je, pak, poraz na duge staze. Živeti kao pseto u sopstvenoj kući je mnogo veći poraz, čega ljudi ponekad nisu ni svesni.

Kompromisi su dobri sve dok smo svesni gde prestaje tolerancija, a počinje iživljavanje.
« Poslednja izmena: 25. Avg 2009, 20:06:51 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Ja mislim da mi pilici treba da isprintamo ovu temu i procitamo je svaki put kad pozelimo da se verimo, vencamo, imamo decu...
Cisto kao ubrzani kurs "Kako se ne treba ponsati u braku".

Lutko moja upustvo ne postoji...ko zna sta ce svakog od vas snaci..samouverenost tu ne znaci mnogo....

@ za sve ostale...koliko god da ste pametni, i mislite da bi znali sta da uradite, i da bi resili problem samo rezom grdno se varate...i pored sve vase analize...ja glupa nisam, cak sta vise..al eto ne znam sta bih uradila a da se ne pokajeme..pricare samo o meni, neko od muskaraca se osvrne i na njegov lik...ja sa zapravo htela da pricamo o njemu i njegovim postupcima..htela sam da cuejm milsjenje nekog ko mozda moze da dokuci sta se zbiva u njegovoj glavi...da sam sama u ovome znala bih sta mi je ciniti..ovako zelim da saznam mnogo toga pre kraja..ili novog pocetka...
« Poslednja izmena: 25. Avg 2009, 20:25:49 od Brokenheart63 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
samouverenost tu ne znaci mnogo....
Izvinjavam se što upadam, ali... o, da, znači, i te kako znači.

Iz samopouzdanja se rađa samouverenost, a samopouzdanje je nešto što nam ne da da trpimo ičije iživljavanje.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Mislis li ti da ja to nisam imal kada sam se udala..?Vreme, onoliko koliko vam je prijatelj, toliko vam je i neprijatelj...saveznik vam postaje jedino srce i nada u bolje sutra..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa...slusaj...niko ne ulazi u brak da bi se jednoga dana i razveo Smile

ali se u taj brak i odnos ulaze od prvog dana,pa da bi za dvadeset godina imao nesto i da "uberes"...

i tako mi hiljadu dabrova...ulaganje mora da je obostrano...ne moze i nije normalno da samo jedna strana tegli i vuce,a ovoj drugoj,pazi molim te...nije ni do normalnog razgovora...

e,pa...nece da moze,muzu-puzu Smile

milsim...znas li koliko se ja ,licno,bojim razvoda?
isto koliko i mogucnosti da mi u ovom momentu zakuca neprijateljski nastrojen vanzemaljac na vrata...
izlazila sam na crtu ja i gorim azdahama od "sredovjecnog namcora od muza" i mnogo gori izazovi su bili preda mnom nego li sto je brak u krizi...i na moju nesrecu...gubila sam ja i vazniju osobu od moga muza...pa me evo na nogama,jos uvijek postujem i volim sebe u granicama  pristojnosti i evo...zemlja i dalje kruzi oko sunca Smile...tako da...dobrodoslo sve sto nosi sutrasnji dan...

imam dijete i od kada ga imam...moj interes je neodvojiv od njegovog interesa...i zelja mi je da ih imam makar jos dvoje,ali ono sto zelim da njemu i jos uvijek nerodjenoj djeci Smile Smile ostane od mene u amanet je primjer hrabrosti i integriteta....neustrasivosti kada je zastita istog u pitanju i ponasanje dostojno postovanja.
i vaspitanje kroz koje ce oni to znati da uoce i da cijene.
nisam ja radjala sebicne sudije,vec djecu i prijatelje u zlu vremenu...
nisam radjala slijepce,vec ljude koji ce jasno da vide...i nemam namjeru da ih stitim od ociglednih zivotnih istina.
ni zivot ni svijet ih ztedjeti nece...

problemi se rijesavaju kada naidju,a istina je i da ima onih problema (ljudi) koji se ne daju rijesiti Smile
ili ja ne umijem da ih rijesim...ko ce ga znati...
ali to onda,za mene,nije bojno polje gdje ima smisla trositi i gram energije...na ustrb energije svih oko mene...

sto ljudi -sto cudi...moze i tako...

IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Moze moze...i bas je tako...kakvi bre neustrasivi postupci..kakve blamaze..covek je toliko otupeo da nemam reci..evo, ne razgovara danima samnom..nije prihvatio izvinjenje kaze...a danas vice, '' izgore ti pita''..dal se plasio da deca ne ostanu gladna ili on...ovo moje i vase filozofiranje ovde njega ne bi ni dotaklo...pa sta ja sada da cupam...rece jedan znala sam sa kim sam tikve sadila...pa znao je i on...al nece u njivu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
...e pa...nek se najede pite koju sam bude spremio sledeci put Smile


ne znam sta da ti kazem...stvarno...




IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 03:05:58
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.