Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:40:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 162
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Snovi – analiza i tumačenje  (Pročitano 353876 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Да, свакако су једни мање замаскираних од других. А у свим сновима влада симболика - па тако и тај твој сан одаје јасну симболику. Све се те ствари у овим текстовима што је Лив поставила.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46766
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
А шта ово представља:

О оквиру екскурзије путујем негдје са вршњацима аутобусом. Стајемо да направимо паузу у некој тобоже коцкарници која је у ствари крчма са дрвеним клупама и 4 до 5 аутомата тј. игара на срећу. Кад смо дошли вршњаци су се забављали аутоматима типа blacjack убациш новчић и чекаш да нешто добијеш. И тако они играју а ја само посматрам, играју а нико ништа да добије. Пошто нико ништа да добије полако почеше одлазити.

На крају остадох сам у крчми, гледам у аутомат у који је задњи убачен новчић. Отједанпут тај аутомат проради и поче да избацује лову да ти памет стане. Све избацује кованице 2; 1; 0,5; конвертибилних марака (босанска валута). Ја трпам у џепове и већ се ствара хрпа крај мојих ногу. Након што сам велике џепове од јакне напунио толико да само што нису пукли и више од пола хрпе стрпао у јакну (више нисам имао гдје да их стављам)... дође нека жена и рече да ово што је остало на поду не дирам и да сам свој дио узео. (ваљда да не би тотално банкротирали) И ја сав срећан, пуних џепова одох у бус а нисам ни играо bj  Smile   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Po svemu sudeći tvoj san označava tvoje uverenje da time što ne žuriš u donošenju nekakvih nesmotrenih odluka profitiraš i ti i drugi. A da tvoji poznanici i prijatelji donose lakomislene odluke, kockaju se sa životom i zdravljem i obavezno gube u tome.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46766
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Po svemu sudeći tvoj san označava tvoje uverenje da time što ne žuriš u donošenju nekakvih nesmotrenih odluka profitiraš i ti i drugi. A da tvoji poznanici i prijatelji donose lakomislene odluke, kockaju se sa životom i zdravljem i obavezno gube u tome.


симијон, највише те готивим на овом форуму  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Po svemu sudeći tvoj san označava tvoje uverenje da time što ne žuriš u donošenju nekakvih nesmotrenih odluka profitiraš i ti i drugi. A da tvoji poznanici i prijatelji donose lakomislene odluke, kockaju se sa životom i zdravljem i obavezno gube u tome.


симијон, највише те готивим на овом форуму  Smile
Hvala Master. Volem i ja vas.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG 4X HD
Citat
И ја сав срећан, пуних џепова одох у бус а нисам ни играо bj  Smile   
Sim,lepo mu reci shta to stvarno znachi...
U narodu se to kaze "ocesh da se *ebesh a da ti ne udje" U stvari se plashish zivota i nisi spreman ni na najmanji rizik a ochekujesh da cesh nagradu ipak dobiti,ali "(only) he who dares -wins"

btw,svoje snove retko pamtim,ali kada ih zapamtim to su pravi filmovi.traju i traju...

« Poslednja izmena: 09. Maj 2008, 18:57:15 od arlekin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
Mene baš zanima tvoje mišljenje o svemu ovome...

Dao sam ti odgovor na prvoj strani.


Citat
Dok gledam sve te grobove osjećam jaku grozotu u i užasavam se činjenice da ne mogu pobjeći od grobova ma kud krenuo...

Sanjao sam ja još dosta sličnih snova i u principu im je zajednički osjećaj grozote, san je bukvalno ružan.

Kada sanjam strašan san srce mi lupa, disanje mi je ubrzano i u nekoj kulminaciji straha se probudim. Takav san brzo zaboravim...

No kod ove po meni najdepresivnije vrste snova, grozota ostaje u glavi i dugo nakon što se probudiš!

I koliko to ima uticaja na tebe kada se probudis? Ti neka emocionalno labilna osoba? Zasto te interesuje u opste?
Ako si samosugestivno jaci mozes kontrolisati sta ces da sanjas ako te toliko pogadja.. Jesi gay?
Kada je moja baba umrla uzeo sam  sve novce iz kovcega Smile Smile Smile pa ne sanjam nju i prazne grobove.
Ko te uopšte tera da učestvuješ na temi.. Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1105
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.1
mob
SonyEricsson k750i
ja sam mozda u par navrata sanjao da kao hodam i svako malo u travi nadjem 2 marke pa marku i tako i svako malo razmaknem travu i ono jos para Smile
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Potpis uklonjen zbog duzine! Maksimalno dozvoljena duzina je 4 reda teksta!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Ako hoćeš objašnjenje moraš mnogo detaljnije da objasniš san, sve što radiš i vidiš, kako se osećaš, i okolnosti u kojima si taj san sanjao.

Recimo da li ti tražiš te pare i gledaš u travu ili ne tražiš nwego samo primetiš, da li se raduješ, čudiš, skrivaš nađeno. Kako izgleda okolina, ima lči drugih ljudi u tvom snu ili si na nekom pustom mestu. Kakva je to trava; livada, park, proplanak u šumi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1105
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.1
mob
SonyEricsson k750i
ma meni su snovi dosta mutni.uglavnom dvaput sam sanjao san.oba puta se nalazim nedaleko od kuce,poznato mi je mjesto nije proplanak vise kao malo trave pored trotoara.i kao ja pogledam i vidim pare i ja uzmem i ne trazim ja njih,prije da se one same pojavljuju cim skrenem pogled.i naravno ja presretan Smile
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Potpis uklonjen zbog duzine! Maksimalno dozvoljena duzina je 4 reda teksta!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 162
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:40:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.