Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:06:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta je to patriotizam?  (Pročitano 8587 puta)
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Interesuje me da li mislite da je samo ekonomski momenat bitan i primaran u situaciji kada ti oduzimaju deo po deo teritorije? Nisam radikal,ako ste to pomislili,samo sam malo stariji od vas i interesuje me kako razmišljate. Smile

hteo ne hteo da priznas taj momenat jeste bitan... ... slika br 1 u prvom postu je iz nemacke, sa svetskog prvenstva, tamo je bilo svega par hiljada ljudi koji su dosli bas iz srbije... a zasto nas nije bilo 20-30 hiljada? zato sto vecina ljudi nije imala para da dodje, nazalost Smile pa umesto jednog od najboljih nacina iskazivanja patriotizma ( a to je veruj bila extra prilika, jer je ceo svet bio na jednom mestu ), ovde u nasem kavezu nosaju majice sa ratkom mladicem i misle da su patriote, "ratuju" sa celim svetom koji nisu ni videli... ekonomski razvijene zemlje koje imaju slicne ili nazovi slicne probleme kao mi, nikada nece doziveti ovo sto smo mi docekali...
Mislim da me nisi razumeo jer vidim da mi nisi direktno odgovorio na post,ali nema veze.Pozdrav!
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 627
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
ne mislim da treba upropastiti sad sve ostalo ako je deo ugrozen... zbog polomljene ruke ili noge ne sece se glava...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ne mislim da treba upropastiti sad sve ostalo ako je deo ugrozen... zbog polomljene ruke ili noge ne sece se glava...
Da,ako si je sam slomio ali ako ti kidaju prvo ruku pa nogu pa drugu ruku...gde je kraj,kad imaš preko puta nekoga ko te kida deo po deo i ne namerava da prestane?
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Патриотизам у главама ЛДП-а, ЛСВ-а и дела присталица ДС-а је пљување по Србима и Србији. Срам вас било. И шта има лоше у паљењу америчке заставе!?!? Америка нас је бомбардовала 1999. године побила преко 5000 људи и шта сада треба да љубимо њихову заставу?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Patriotizam je kad učiniš nešto za svoju zemlju ili svoj narod, a ne traziš ništa za uzvrat.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
slika br 1 u prvom postu je iz nemacke, sa svetskog prvenstva, tamo je bilo svega par hiljada ljudi koji su dosli bas iz srbije... a zasto nas nije bilo 20-30 hiljada? zato sto vecina ljudi nije imala para da dodje, nazalost


Па зашто онда у Србији на утакмицама те исте репрезентације није јагма за картама?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
mob
SonyEricsson k310i
Patriotizam jeste ljubav prema svojoj zemlji i ljubav prema onome sto  je njeno.Ali se sada postavlja pitanje sta je nase i kolika nam je ta zemlja.Ali mrznja prema drugome dolazi iz tolike mrznje tog drugoga prema nama i kda nam taj neko napad i brani da volimoono sto je nase.I kada pokusava da nas ubedi da smo nesto sto nismo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1251
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG G2
Патриотизам у главама ЛДП-а, ЛСВ-а и дела присталица ДС-а је пљување по Србима и Србији. Срам вас било. И шта има лоше у паљењу америчке заставе!?!? Америка нас је бомбардовала 1999. године побила преко 5000 људи и шта сада треба да љубимо њихову заставу?

Taman kada sam hteo da odreagujem na ove gluposti, pročitah ovaj tekst u tvom potpisu i sve mi je bilo jasno. Nego nije mi jasno, ajde mrziš Ameriku i ona ti je opravdanje za sve, ni ja je ne volim baš nešto, ali  zašto ne mrziš radikale, sps i ostale izdajnike i parazite u Srbiji, koji su Kosovo dali strancima na upravljanje i zbog čijih je zločina Srbija i bila bombardovana, čemu toliko licemerje?




IP sačuvana
social share

Vojvodini pesmu pevam, punu hleba rujna vina,
sve što imam dala mi je zemlja ova Vojvodina!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
mob
SonyEricsson k310i
Citat
zbog čijih je zločina Srbija i bila bombardovana
Nikad dokazanih.Ja sam licno bio protiv Slobe i Radikala i ucestvovao 5 oktobra i nisam glasao do sada ali cu na sledecim izborima glasati za Radikale.Koliko se ja secam Radikali su jedini bili protiv potpisvanja rezolucije 1244.Ali dosta vise prepucavanja i zasto bas svaku temu morate da upropastite
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1251
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG G2
Citat
zbog čijih je zločina Srbija i bila bombardovana
Nikad dokazanih.Ja sam licno bio protiv Slobe i Radikala i ucestvovao 5 oktobra i nisam glasao do sada ali cu na sledecim izborima glasati za Radikale.Koliko se ja secam Radikali su jedini bili protiv potpisvanja rezolucije 1244.Ali dosta vise prepucavanja i zasto bas svaku temu morate da upropastite

u pravu si 100% , njima se još malo ratovalo, još im se malo puštala srpska krv zbog slobinih sranja. Ali koliko se dobro sećam, nije ih dugo držalo to osećanje, čim je sloba objasnio narodu da smo mi pobednici i da nema veze što je srpski narod ostao ogoljen na Kosovu i kada su iz "otadžbinske uprave" videli da je i narodu pun kurac rata, obrnuli su ploču jer su se bližili izbori i trebalo je smišljati demagogiju a ne inatiti se pa gubiti poslanička mesta.
 
IP sačuvana
social share

Vojvodini pesmu pevam, punu hleba rujna vina,
sve što imam dala mi je zemlja ova Vojvodina!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:06:39
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.