Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 15:15:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: kako treba regulisati zajednicu izmedju istopolnih osoba?
treba ostaviti neregulisano kao i do sada
75%  (27)
treba izjednaciti sa brakom
5.6%  (2)
treba regulisati ali na neki drugi nacin, kao na primer registrovano partnerstvo
19.4%  (7)
Ukupno glasova: 36
Idi dole
Stranice:
1 ... 20 21 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prava homoseksualaca/ki  (Pročitano 21016 puta)
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Da, da... Obavezno. Ja bolestan da se lecim od picke, a ti zdrav kosmopolita se punis u dupe i to je O.K. Jao pederi... Smile
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


,!,,(-_-),,!,

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2982
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson K800i
Unapred se izvinjavam svim moderatorima i adminima ako malo preteram, ali ovaj lik je ili retardiran ili toliko tvrdoglav i corav da je to nemoguce zamisliti.


Ne pricam o povorci razlicitosti nego o paradi koja se trebala odrzati u centru Novog Sada, meni je zao ako si zaostao u razvoja pa neke stvari ne shvatas ali i to je deo zivota. Jos jednom ponavaljam ja nisam nikad pricao o povorci razlicitosti nego o paradi koja se trebala odrzati u centru Novog Sada, to sto ti spominjes to je povorka razlicitosti, ne znam da li je bilo likova na stulama ali ocigledno jeste, na paradi u centru o kojoj ja pricam nije bilo likova na stulama, tako da molim te da vise ne seres gluposti, da procitas stvari do kraja, da tri puta razmislis pre nego sto nesto iseres na forumu i da ne izvrces ono sto sam ja, a i drugi rekli.

Sa militonom se slazem, i bf nazalost ne svugde su  Smile

[edit by Anea: Jel' bas moraju tolika slova?]

« Poslednja izmena: 28. Jan 2008, 23:06:48 od Anea »
IP sačuvana
social share

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Citat
Zakljucak teme : "Pederi neka se jebu medjusobno, ali decu ne mogu da usvoje pa da su Bog otac!"  Jebe mi se za Evropska shvatanja i za to sto je to tamo "normalno." LDP-ovci i pederi, u manjini ste, zato  Smile

jesi li razmisljao o terapiji  Smile
Ti bi mu pruzio analnu...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Razne moralne i druge nakaze se pozivaju na ljudska prava. Da bi moglo da se dobija privilegija uzivanja ljudskih prava, moraju se ispuniti neke obaveze. Osnovna obaveza je ne podrivati osnovne vrijednosti drustva sistema koja ta prava garantuju. Pederi tu padaju....
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5496
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Jedan od učesnika povorke, Izraelac Joav Hendel, zadobio je povrede ruku i glave kada su ga napadači oborili sa štula, a još petoro ljudi lakše je povređeno.

 ima li nekog zla na svetu u koje nisu umeshani  ? Smile Smile

Ja još nisam čuo...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


,!,,(-_-),,!,

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2982
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson K800i
Na tim linkovima sto si dao, pise da je 65% ispitanika odgovorilo da je nad njima vrseno nasilje, a ja pitam koliko su ih ispitali? 12? Obicno takve ankete moraju staviti broj ispitanika, a ne lupiti neku cifru i reci to je tako.

Na drugom linku pisu razni slucaji premlacivanja pedera. Pa dobro premlaceni su, pa sta, i drugi ljudi su isto tako napadnuti, ima milion slucajeva. Ovi slucajevi imaju veliku medijsku paznju jer su bas pederi premlacivani, pa kao ispada da se diskriminisu pederi....
IP sačuvana
social share

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
HTC Tattoo
Najsdej 5 dana ovde postuje da bi dokazao da je guzica pravi izbor,i još nikog nije ubedio. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


,!,,(-_-),,!,

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2982
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson K800i
I nece.
IP sačuvana
social share

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
HTC Tattoo
A kad neko pokuša da mi objasni kako sam primitivac i seljak zato što ne gotivim pedere,kao da je to stvar praćenja mode,kao danas su ušli pederi u modu,pa svi treba da ludujemo zbog toga,a šta ćemo kad izađu iz mode,tada će biti-"Pa ti si još peder,seljaku,sada je u fazonu da ljudi sklapaju brakove sa svojim kućnim ljubimcima,evo ja sutra ženim mog kanarinca i super nam je." Smile

I još kad to kao istaknu u fazonu,ako gotiviš pedere onda si kao za Evropu,a ovi što ih ne gotive su varvari. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5496
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
A kad neko pokuša da mi objasni kako sam primitivac i seljak zato što ne gotivim pedere,kao da je to stvar praćenja mode,kao danas su ušli pederi u modu,pa svi treba da ludujemo zbog toga,a šta ćemo kad izađu iz mode,tada će biti-"Pa ti si još peder,seljaku,sada je u fazonu da ljudi sklapaju brakove sa svojim kućnim ljubimcima,evo ja sutra ženim mog kanarinca i super nam je." Smile

I još kad to kao istaknu u fazonu,ako gotiviš pedere onda si kao za Evropu,a ovi što ih ne gotive su varvari. Smile Smile Smile


 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 20 21 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 15:15:42
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.