2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 08:05:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Elektronski rulet  (Pročitano 34757 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
brate, veruj mi bolje da si se odmah izuo.... samo budi pametan i nemoj da se navuces...

nema tu nikakve logike...

meni se desavalo da budem isto tako dobar u serijama... svaki dan po 100-150-200 evra...ali prijatelju kad naletis na minu, ode sve u qrac...veruj mi...
Govori vam gospodar ruleta  Smile Ako je neko slucajno porocan , bolje da bezi sto dalje od smrdljivog ruleta. . . Kuca uvek dobija  Smile Dobijes 800e al vratices ih ti ruletu . . ne brini
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70
igra li ko ? ja sam sitan igrach, ali ne znam da li je do mojih metoda, ili necheg drugog, od kako sam poceo da igram pre dva meseca, u plusu sam oko 800 eura, a uglavnom sedam za sto sa 500-1000 dinara.


brate, veruj mi bolje da si se odmah izuo.... samo budi pametan i nemoj da se navuces...

nema tu nikakve logike...

meni se desavalo da budem isto tako dobar u serijama... svaki dan po 100-150-200 evra...ali prijatelju kad naletis na minu, ode sve u qrac...veruj mi...

pa ono, u pravu si, ali evo kako ovih dana zickam pare -

odigram sa 300 dinara, 150 poena.

odigram 25 brojeva sa po 6 u glavu. vraca mi 216 poena.

sledecu ruku gadjam 24 broja, sa po 9 u glavu.

vraca mi 334 poena.

sledecu ruku gadjam 25 brojeva sa po 13 u glavu.

vraca mi 468 poena.

i sledecu ruku gadjam 25 brojeva sa po 18 u glavu.

vraca mi 650 poena. i eto meni hiljadu dinara.  Smile

nisam omashio 4 dana zaredom, iako su zaguljene shanse.

25 od 37 brojeva ipak mora da udje, makar da odigrash dve ruke, i duplirash novac.
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Licni tekst

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 988
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N-73
Bez'te od toga ko kaludjer od picke Smile
Dobijao sam mnogo(cesto i po 1000e) ali kad dobijes 20 soma sutra obavezno puknes 25,nema leba od toga,ja sam zavrsio na vreme i kad vidim druge ljude ja tek ukapiram koliko sam imao srece,ja sam dobijao kao lud. 

Najjachi br 16
Odigram ruku 80 kredita a samo na 16-icu stavim 40 i ubodem,to mi se desavalo BUKVAlLNO 20x. ali sam prestao jer nema nikakve teorije da budete u +

sad samo ponekad odem(jednom u 3 meseca) uplatim 1000,dobijem 10.000 i obavezno sledeci dan puknem 12.000,i onda se prisetim sto sam prestao.  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share



Eric Cartmen: I would never let woman kick my ass, if she tries anything I'd be like:"Hey, you get your bitch ass back in the kitchen and make me some pie".
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja na ruletu samo gadjam seriju. . . . i obicno uzimam pare. . . . . ali kad me ugasi 19 ili neka druga orphanela. . . . . razbio bih ceo rulet. . . . .  :evil:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11508
Zastava Buenos Aires
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Samsung Galaxy
ja na ruletu samo gadjam seriju. . . . i obicno uzimam pare. . . . . ali kad me ugasi 19 ili neka druga orphanela. . . . . razbio bih ceo rulet. . . . .  :evil:

kad smo kod serija meni juce nije bacio 18 puta za redom zero seriju  Smile Smile Smile

epilog: 150 evra u minusu.... hteo sam da polupam govno i usput iznabadam onu drolju koja radi.

funjara jedna...dakle izuvam se.... 18 puta mi ne da zero....zovem drolju da mi ukljuci, medjutim nju boli picka, prica riba na mobilni...naravno zakasni da mi upali, i gle cuda pada 32.... broj koji mi je uvek bio ful fulova...

sva sreca pa izvucem nekih 100 evra... promenio sam igru, i nabodem 3 jaka broja...5,17 i 23...

inace nisam igrao dugo...ali eto, reko ae malo da ga probam, i dobijem kitu kao i uvek od tog govneta  Smile
« Poslednja izmena: 16. Feb 2008, 08:44:17 od Almeyda »
IP sačuvana
social share
Marco Materazzi World Champion


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Alcatel 258
ja sam sedeo kad je dao 4 puta 24 Smiley

inace moja taktika je ako igra puno igraca, sledeca 2,13,16,18,22,25,27,33 sto bi znacilo oko orfanele stim da 13 koljem od para, po mojim proracunima, jaki igraci najjace gadjaju orfanelu ili nebitno to je sam kraj serije tako da koji god broj da udje od tih, ako je na stolu ulozeno 10 000 dinara tebi dolazi jer ostalima to nikako ne odgovara i ne vade se ni na pola uloga. a kad si sam il kad klosaris, ja imam neku ludu tehniku sabiranja, posle 20 i 6 uvek dolazi 14... a postoji i ona tehnika pravljenja krstova ja ga pravim na 25 i produzujem do 14, i 1,2,3..
veliko je to govno, ja sam jednom dobio oko 30iljada za 2 dana, al bilo je dana kad sam gubio i po 15 iljada, ono sto bi se reklo cim dignes, bezi kupi casopis, cd, dvd, duks, patike, vodi ortaka na klopu i pice... djavolja rabota..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Licni tekst

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 988
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N-73
sad sam bio da se malo igram
ruka 50 kredita svi brojevi oko nule po 2-3 puta samo 29-ka 12 puta
i tako sedim pola sata i ponavljam ruku i na kraju da..i dignem 5000...e sad kako ja da sutra ne vratim najamnje 10.000 jos nisam smislio..
IP sačuvana
social share



Eric Cartmen: I would never let woman kick my ass, if she tries anything I'd be like:"Hey, you get your bitch ass back in the kitchen and make me some pie".
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
ja na ruletu samo gadjam seriju. . . . i obicno uzimam pare. . . . . ali kad me ugasi 19 ili neka druga orphanela. . . . . razbio bih ceo rulet. . . . .  :evil:

kad smo kod serija meni juce nije bacio 18 puta za redom zero seriju  Smile Smile Smile

epilog: 150 evra u minusu.... hteo sam da polupam govno i usput iznabadam onu drolju koja radi.

funjara jedna...dakle izuvam se.... 18 puta mi ne da zero....zovem drolju da mi ukljuci, medjutim nju boli picka, prica riba na mobilni...naravno zakasni da mi upali, i gle cuda pada 32.... broj koji mi je uvek bio ful fulova...

sva sreca pa izvucem nekih 100 evra... promenio sam igru, i nabodem 3 jaka broja...5,17 i 23...

inace nisam igrao dugo...ali eto, reko ae malo da ga probam, i dobijem kitu kao i uvek od tog govneta  Smile

aaaaaaaaaaaaaahahahahhaahha tece mi suza. . .

opet si se navuko . . prizanaj

Citat
bezi kupi casopis, cd, dvd, duks, patike, vodi ortaka na klopu i pice... djavolja rabota..
e bas tako . . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 935
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e51
ja na ruletu samo gadjam seriju. . . . i obicno uzimam pare. . . . . ali kad me ugasi 19 ili neka druga orphanela. . . . . razbio bih ceo rulet. . . . . Smile

19 nije orfanela...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Licni tekst

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 988
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N-73
ako igras usku moze se shvatiti kao orfanela mada se opet ne zove tako..
e da sad sam puko 7k i opet ne igram 2 meseca
ali bar sam se naigrao,jedno 45 min...
29-ka 20x on baca 2x za redom 7 koja je 6x i posle toga 18(5x)
hehe
IP sačuvana
social share



Eric Cartmen: I would never let woman kick my ass, if she tries anything I'd be like:"Hey, you get your bitch ass back in the kitchen and make me some pie".
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 08:05:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.