Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Podgoricanke protiv prevare  (Pročitano 8121 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
HTC Tattoo
strasan mi je ovo forum kad nema rasprave o ovakvim stvarima. . . . .
pih seljaci
Ajde ,vrati se pod kamen ispod kog si izmigoljio.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Brutalno nasilje u podgoričkom naselju Zabjelo
Mučile devojku pa snimak objavile preko interneta
Autor: B. Ćetković | 26.09.2007 - 08:16


PODGORICA - Policija je uhapsila i zadržala tri Podgoričanke koje su osumnjičene da su zlostavljale jednu devojku iz Srbije i video zapis o njenom mučenju postavile na internetu.

Na šesnaestominutnom snimku pod nazivom „Marija Zabjelo“, koji je video kamerom sačinila jedna od uhapšenih, vide se mučne scene kako dve devojke vezuju, šamaraju i cepaju odeću žrtvi, nazivajući je najpogrdnijim imenima.
Dok sedi na kauču, žrtva je okružena bivšim prijateljicama, koje se nad njom surovo iživljavaju. Navodno joj se svete zbog prevare, optužujući je za intiman odnos s mladićem jedne od mučiteljki. Jedna od dve devojke, s podgoričkim naglaskom, koje grubo vređaju žrtvu, u jednom trenutku uzima makaze i seče joj kosu.
„Ovaj deo sam ti malo istepenovala“, čuje se glas devojke dok reže pramenove kose, a šamari stižu sa svih strana.
Potom joj istim makazama seče majicu, tako je žrtva do pojasa ostala naga. Sve vreme se čuju psovke i uvrede, a žrtvu teraju da i sama to ponavlja.
Jedna od akterki užasavajućih scena na video zapisu spominje novac koji joj je, navodno, davala, kao i nadimke nekih muškarca, a jedna od devojaka krvnički udara i vređa žrtvu.
Na snimku se vidi da devojka koja je izložena nasilju i poniženju ne pruža otpor, deluje kao omamljena i ne odaje utisak da je svesna što joj se događa.
Snimak je proteklih dana kružio Podgoricom i razmenjivan je preko mobilnih telefona i računara.
Prema nezvaničnim informacijama, tri Podgoričanke su srpsku državljanku držale u jednoj kući u podgoričkom naselju Zabjelo. U saopštenju Uprave policije MUP-a Crne Gore se navodi da je devojka iz Srbije od 2004. godine više puta boravila u Podgorici i da je pre nekoliko dana uspela da se vrati u Srbiju. U saopštenju još stoji da policija radi na prikupljanju dokaza i da će u zakonskom roku procesuirati ceo slučaj. Posle saslušanja u policiji, očekuje se da će osumnjičene uz krivičnu prijavu biti privedene istražnom sudiji podgoričkog Osnovnog suda.
Policija do sada nije otkrila identitet osumnjičenih.   Smile

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 663
Zastava Iraq
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4;M
Ovo sa  tom "Marijom Zabjelo" je za svaku osudu, nisam gledao ali sav video slike i citao u novinama. Mislim da sta god da je uradila devojka ono je stvarno grozno. Iskreno te devojke koje su je ponizavale i mucile nebi  osuddio ali bi ih izveo na terazije i javno bi ih muco kao oni nju. Doveo bi im neke klosare koji ce da se izivljavaju nad njima. Ako neko ima snimak neka mi ga okaci negde ili neka ga posalje.    (milan sa donjom crtom)
« Poslednja izmena: 26. Sep 2007, 12:03:36 od Anea »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 181
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Hajde ako neko ima i meni da posalje.Necu da uzivam ali me stvarno interesuje kako to izgleda jer ne znam koliko je to tesko maltretiranje.Jednom sam gledao jedan snimak gde neki panduri u BiH maltretiraju nekog momka.Stvarno mi nije jasno sta se to u normalnom coveku desi pa da tako nesto uradi.Verovatno to i nisu neke normalne osobe,ajde da vidim to stvarno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 
Stvarno mi nije jasno sta se to u normalnom coveku desi pa da tako nesto uradi.Verovatno to i nisu neke normalne osobe,ajde da vidim to stvarno!

Stvarno mi nije jasno sta  normalnog čoveka tera da to gleda! Smiley 1
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70
uh oh - ja konstantno vicem da treba uvesti srednjovekovne kazne sakacenja, da vidite kako bi se narod smiro, a nedokazani shetali ulicama sa po dve prsta na levoj, i bez shake na desnoj ... (znam da se anea ne slaze sa time *smrtna kazna tema* ali ja sam i dalje pri tom mishljenju ... )
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 181
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Stvarno mi nije jasno sta se to u normalnom coveku desi pa da tako nesto uradi.Verovatno to i nisu neke normalne osobe,ajde da vidim to stvarno!

Stvarno mi nije jasno sta normalnog čoveka tera da to gleda! Smiley 1

Ma normalan sam imam napismeno,majke mi!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a hoce li meni iko dati adresu gde mogu da vidim sta se desava sav tom devojkom,pliz,pliz,pliz. . .  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
ne
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Qtek 小米
Ja sam jos jedan od tih seljaka koji je skinuo taj snimak od 3mb i odgledao ga par puta.
Cisto da se prijavim.

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.